Nazistowskie korzenie ZDF? Jeszcze 30 lat po wojnie pokazywali prognozę pogody na mapie III Rzeszy! [VIDEO]

źródło: Twitter

Niebywałe! Publiczna, niemiecka telewizja ZDF jeszcze w połowie lat 70. XX wieku prezentowała prognozę pogody na mapie z 1938 roku, długo po zakończeniu II wojny światowej i podziale Niemiec. Na nagraniu widać wyraźnie Pomorze i Śląsk po stronie niemieckiej, podobnie jak Prusy Wschodnie. Jeszcze większym skandalem jest to, że prognozę pokazywano na hitlerowskiej mapie już kilka lat po podpisaniu polsko-niemieckiego układu, w którym Niemcy uznały powojenną granicę na Odrze i Nysie Łużyckiej. W dziwny sposób koresponduje to z obecną polityką telewizji, co dobitnie pokazał przykład nazwania Auschwitz „polskim obozem”, a później żenujące zachowanie w sprawie decyzji polskiego sądu. 

Przeczytaj też o założycielach ZDF-u: Tak założyciele ZDF walczyli za Hitlera i III Rzeszę! Już wiemy, skąd ten upór w fałszowaniu historii przez niemiecką telewizję publiczną

O wyroku krakowskiego sądu, skandalicznym zachowaniu kierownictwa ZDF-u i reakcji polskich internautów czytaj tutaj: Zabolało. Niemiecka telewizja publiczna banuje polskich internautów za akcję #GermanDeathCamps. Będzie proces przed niemieckim sądem?

Oto prognoza pogody ZDF-u z użyciem mapy III Rzeszy Adolfa Hitlera.

Układ o podstawach normalizacji stosunków między Polską Rzeczpospolitą Ludową a Republiką Federalną Niemiec podpisany został 7 grudnia 1970 roku. Sygnatariuszami byli Józef Cyrankiewicz i Willy Brandt. Dopiero na mocy tego dokumentu Niemcy Zachodnie uznały granicę polsko-niemiecką na Odrze.

Ciekawe jaki układ trzeba by teraz podpisać z Niemcami, żeby zaakceptowali w pełni swoją zbrodniczą historię. Jak pokazuje przykład prognozy pogody sprzed kilkudziesięciu lat  i zrzucania odpowiedzialności za okropieństwa wyrządzony przez Niemców w okresie II wojny światowej, którego doświadczamy obecnie, nie wszyscy za zachodnią granica odcinają się od państwa Adolfa Hitlera.

4 KOMENTARZE

  1. Niemcy mają popieprzone pod hełmami i nic się na to nie poradzi.
    Po IIWŚ trzeba było ich zredukować o tyle milionów ile namordowali i nie byłoby problemu.

  2. Niemcy są w większości nafaszerowani narodowym socjalizmem. Nie ma się co dziwić nazistowskiej NSZDF. W tej stacji pracowali byli hitlerowcy. Pewnie pracują nadal. Trzeba ich wyłapać i specjalnie dla nich odświeżyć jeden z bloków w Auschwitz. Das ist Ende w tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here