To nagranie rozwala sieć. Brutalny atak Stonogi na Kaczyńskiego. Jego rozmówca sugeruje, że Misiewicz w Białymstoku oferował pracę w zamian za… [VIDEO]

To byłby szok, gdyby nie autor tego nagrania – Zbigniew Stonoga, który od dawna próbuje skompromitować osoby publiczne. Jeśli to jednak prawda, to mamy do czynienia z bagnem, jakich mało. Piosenkarz disco polo Patryk Jackowski z Białegostoku oskarża Bartłomieja Misiewicza o gejowskie molestowanie seksualne i stręczycielstwo dla Kaczyńskiego. Ostra jazda już w trzeciej minucie.

O białostockich ekscesach Misiewicza: Misiewicz ostro pobalował w klubie studenckim. „Dj, powiedz wszystkim, że tutaj jestem”

20 KOMENTARZE

 1. Od 3 dni WSI starają się poruszyć niebo ziemię , żeby przykryć sprawę współpracy Wałęsy z sowieckimi specjalnymi . Przypominam , że te służby dzisiaj są rosyjskie.

   • Co ty pieprzysz, co „WSI”, które aktualnie są najprawdopodobniej na usługach amerykańskich, obchodzi „słup”, którego aktualnie nie można wykorzystać nawet na słupa. Wałęsa ma zerowe poparcie społeczne. A byłych agentów historia nie interesuje, a wyłącznie kasa.

   • Trzeba prześledzić historię WSI . Nie ma mowy o przewerbwaniach . Najwyżej fikcyjnych. Niedawno przeczytałem sobie życiorys Maksymiliana Schnepfa , ojca Ryszarda . Facet przez pięcdziesiąt parę lat słuzył Związkowi Radzieckiemu , a na starość zaangażował się w działalność gmin żydowskich . To , co jest prawdą ? Jego całe życie , czy epizod ze starości ? Z tego mozemy domyślic się , komu służy dzisiaj Ryszard ? Tak w ogóle , czy nie za dużo w naszym życiu publicznym dzieci bezpieczniaków z Informacji Wojskowej?

   • O jakich przewerbowaniach ty piszesz? Nikt byłych kadrowych pracowników WSI nie musi przewerbowywać, bo oni nie są już pracownikami żadnych służb. Pracują wyłącznie na własny rachunek, pracują dla tych co płacą.

  • Raczej temat Wałęsy ma przykryć mizerne wyniki gospodarcze po roku rządów PiS. Rok badano jego sprawę i wypłynęła akurat wtedy, kiedy ogłoszono spowolnienie gospodarki…

  • Czesiu WSI zostało zlikwidowane a wszelkie teczki i kwity ma Macierewicz dlatego w tej chwili jest nie do ruszenia. Niby dlaczego Kaczyński pozwala mu na ten cały cyrk z Miesiewiczem? Macierewicz ma teczkę Balbiny, ma teczki z akcji Hiacynt i operacji Buś. A atakowanie Wałęsy jest właśnie przykrywaniem własnych afer. Wczoraj prokuratura zajęła się akcją nocnego wtargnięcia Misiewicza do Centrum Kontrwywiadu NATO a po południu inna prokuratura na zlecenie pana Zbyszka zajęła się mityczną łapówką Gronkiewicz-Waltz byle przykryć Misiewicza. Ale na szczęście ten układ zaczyna się sypać. A co do Stonogi to był ulubieńcem pisu gdy atakował PO a teraz próbują go ośmieszyś. To najlepiej świadczy, że ma rację.

 2. Żenada. Śmierdzi prowokacją na kilometr. Synchronizacja pomiędzy głosem, a ruchami warg jest zachwiana. No i jeszcze ten autor tych rewelacji oraz jego intelokutor.

  • na czym polega ta prowokacja i po co ktoś miałby to w tak nieudolny sposób montowac by byo widać brak synchronizacji.
   Nagranie jest normalne, a facet bardzo przekonująco się zachowuje.

 3. Nie używajmy słowa „nagranie’ w stosunku do czyjejś WYPOWIEDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Słowo „nagranie” jest zarezerwowane dla nagrań DOWODOWYCH, a nie dla takich BZDUR !!!

  Co się dzieje z tym portalem !!!??? Zastanówcie się dobrze na drugi raz, zanim się znowu skompromitujecie !!!!

  • bełkot. nagranie tot nagranie a dowód to dowód. To jest kochany zeznanie. Prokuratura w tym momencie powinna wszcząć sprawę z urzędu w sprawie molestowania i innych czynności seksualnych.
   Oczywiście tego nie zrobi

  • Nagranie: sekwencja dźwięków i (lub) pojedynczych zdjęć filmowych utrwalonych na nośniku mechanicznym, magnetycznym, optycznym lub cyfrowym, której zapis i odtworzenie musi odbyć się w czasie odzwierciedlającym zapis.

 4. http://pl.blastingnews.com/felietony/2017/02/misiewicz-i-kaczynski-zostali-oskarzeni-o-sutenerstwo-media-milcza-001446491.html Premier Szydło stwierdziła, iż decyzja o zwolnieniu Misiewicza z rządowych posad należy do kompetencji szefa MON. Kaczyński również zasugerował potrzebę pozbawienia pisowskiego skandalistę rządowych funkcji – z racji szkód wizerunkowych, jakie jego zachowanie wyrządza partii rządzącej.

  Pomimo nacisków, Macierewicz nie wyrzucił z pracy swojego pupila. Odesłał go na urlop. Na stronach MON ukazał się skandaliczny komunikat, w którym szef MON straszy dziennikarzy i publicystów nasłaniem na nich służb specjalnych, jeśli nadal będą jątrzyć.

  W sprawie afery Misiewicza wody w usta nabierają nie tylko politycy, ale również dziennikarze. Dlaczego żadna z wiodących gazet nie chce odważyć się na publiczne stwierdzenie faktu, iż lider PiS oraz pupil Macierewicza zostali publicznie oskarżeni o sutenerstwo homoseksualne?

  Dlaczego Macierewicz nie zdementował pomówienia Misiewicza o przestępstwo?
  W naszym kraju stręczycielstwo jest karane. Pomawianie dowolnej osoby o popełnienie przestępstwa jest również karalne. Dlaczego więc prokuratura nie wydała dotychczas żadnego komunikatu w sprawie przesłuchania Patryka Jackowskiego, który publicznie oskarżył Misiewicza o „załatwianie chłopców na seks dla Kaczyńskiego”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here