Korwin – Mikke: Europejczycy mają prawo do posiadania broni palnej! UE odbiera to prawo bo chce zniewolić praworządnych obywateli [VIDEO]

UE, broń (fot fabrykabroni.pl), Korwin (fot Jan Bodakowski)

W czasie dyskusji na temat ograniczenia prawa do posiadania broni palnej w Parlamencie Europejskim (europarlament wprowadził nowe ograniczenia posiadania broni) europoseł i lider partii Wolność Janusz Korwin-Mikke zwrócił uwagę na to, że różnica między wolnym człowiekiem a niewolnikiem polega na tym, że wolny człowiek ma prawo do posiadania broni, a niewolnik takiego prawa nie miał.

Zdaniem Korwina ograniczenie prawa posiadania broni wynika z strachu władz Unii Europejskiej przed obywatelami Europy, a nieprawdziwe tezy o ograniczaniu prawa do posiadania broni z powodu terroryzmu to tylko pretekst.

Według europosła władze UE boją się rewolty „niewolników”, podczas gdy Korwin, jak sam deklaruje, nie boi się swojego narodu, tylko boi się tyrani UE.

Zdaniem prezesa partii Wolność to władze UE są wrogami narodów Europejskich, a Europejczycy nie są dla siebie zagrożeniem.

Jak każde swoje przemówienie Korwin-Mikke zakończył stwierdzeniem, że Unia Europejska powinna być zniszczona.

Jan Bodakowski

o poglądach Korwina pisaliśmy w
Korwin ostro o PiS: „Polska znajduje się w rękach ludzi kompletnie nieodpowiedzialnych”. Sprawdź co zbulwersowało prezesa. Wideo

4 KOMENTARZE

  1. Zawsze uważałem, że łatwiejszy dostęp do broni palnej jest potrzebny. Jakieś 3 tygodnie temu miałem okazję pierwszy raz postrzelać z Glocka i z CCC i to tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że posiadanie broni palnej to podstawa bezpieczeństwa. Broń jest łatwa w obsłudze i trzeba naprawdę się postarać, żeby komuś lub sobie zrobić krzywdę (chyba że umyślnie).

  2. Wiele lat temu Rafał Gan-Ganowicz, a więc wybitny praktyk w walce z komunistami pisał, że powszechne uzbrojenie stanowi zaporę dla totalitaryzmu. Dajcie Europejczykom broń, a unia (sic!) zdechnie.

  3. ojcowie zalozyciele stanow zjednoczonych uwazali, ze prawo czlowieka do posiadania broni nie ma na celu umozliwienia obrony przed napastnikiem, tylko mozliwosc przeciwstawienia sie tyranii wladz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here