Leszek Żebrowski apeluje o walkę z lewicą. Zobacz za co lewacy go nienawidzą [VIDEO]

Antykomunista Leszek Zebrowski collage Jan Bodakowski

Współczesne media, kontynuując kłamstwa komuny, szerzą brednie na temat podziemia antykomunistycznego. Ofiarami lewicowych bluzgów staja się polscy patrioci i osoby opisujące ich bohaterstwo. Lewicowe kłamstwa konsekwentnie obala podczas swoich wykładów Leszek Żebrowski. Co bardzo nie podoba się wnukom ubeków.

Staraniem Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo Radykalnego jedno z ostatnich spotkań znanego historyka miało miejsce w Siedlcach, gdzie Leszek Żebrowski przybliżył działalność Narodowych Sił Zbrojnych na Podlasiu. Swój wykład historyk rozpoczął od opisania tego jak dyskusja o historii jest istotna dla dnia dzisiejszego.

Liczne prelekcje Żebrowskiego spotykają się z histeryczna reakcją lewicowców w Polsce i za granicą. Żebrowski określany jest przez lewicę antysemitą, żydożercą, a nawet zbrodniarzem. Zdaniem Żebrowskiego histeria lewicy spowodowana jest tym, że wbrew wieloletnim działaniom lewaków nie udało im się otumanić polskiej młodzieży, która doceniła Żołnierzy Wyklętych i NSZ.

Dziś lewica, na tle środowisk patriotycznych, to emeryci. To odrodzenie narodowe przeraża lewicowców, którzy walczą o zachowanie swojej pozycji wynikającej z udziału ich dziadków w reżimie komunistycznym. Dla lewicy mówienie prawdy o zbrodniach komunistów i bohaterstwie antykomunistów, jest śmiertelnym zagrożeniem bo podważa fundamenty dzisiejszej uprzywilejowanej pozycji lewicowców.

Żebrowski zaapelował do zebranych o aktywna walkę z lewicą. Zdaniem historyka bezczynność patriotów może doprowadzić do odbudowania przez lewice swojej pozycji i zaprzepaszczenia szans Polaków na pozytywne zmiany, na ukrócenie patologii III RP.

Jan Bodakowski

O poglądach Leszka Żebrowskiego pisaliśmy w
Żebrowski: lewicowi agitatorzy „wyciągają łapy po nasze pieniądze z budżetu państwa”

10 KOMENTARZE

  • Żebrowski swoim nadętym zachowaniem sprawia wrażenie bufona, ale robi świetną naukową robotę, rozjasniając nam to, co komuniści z takim trudem chcieli ukryć lub zdeprecjonować.

   • Podaj przykad nadętego zachowania. Najlepiej link do minuty w filmie z jakiegoś jego wykładu.

   • Przykładem są całe jego wykłady. Po prostu taki facet ma styl, bufoniasty, ale mimo wszystko robi dobrą robotę i tyle. Coś cię boli? Może sam jesteś bufonem? 😛

 1. Bufoniasty jest i kropka. opluł, może i niemądrego Olszańskiego vel Jabłonowskiego, jednak zwyczajnie opluł. No i nie słyszałem żeby odpowiedział kiedykolwiek na pytanie przez siebie oplutego.
  Ma ktoś może, jego odpowiedź na pytanie o współpracę? Nie, żebym sądził, że TW Leszek to on, lub nie sądził. Ot, po prostu szukam informacji. Myślę, że takie rzeczy trzeba wyjaśnić.

  • A czy Jabłonowski ,Marucha-Gajowy,Opolczyk,misie z Xportal odpowiedzieli czy są sponsorowani z Moskwy?Myślę,że takie rzeczy trzeba wyjaśnić. PO za tym gdyby nie Żebrowski byśmy wiele nie wiedzieli o sponsoringu i dogmatach naszych lewackich POmiotów.

 2. Wyklęci powinni z grobów powstać bo znowu bolszewizm Polsce zagraża,w postaci partii dobrej zmiany i jeśli ktoś tego nie widzi to głupi. warunek przynależności do sekty to jak najniższe IQ mile widziane mgr,dr,dr hab czy nawet prof,byle nie za mądry bo mądry jest tylko jeden

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here