Lewackie żarty polskich filmowców. Zobacz kto wręczył pierwszego Orła Filmowego. Żałosny pokaz głupoty na gali transmitowanej przez Canal+

Gala Orłów Filmowych 2016 przejdzie do historii nie z uwagi na zaprezentowane filmy. Organizatorzy chcieli zabłysnąć, wprowadzając do obsady wręczającej parodię… Donalda Trumpa. W ten żenujący sposób prawdopodobnie próbowali dorównać w upolitycznieniu amerykańskiemu Hollywood.

Lewactwo jakie wyhodowano przez ostatnie ćwierćwiecze w polskim świecie filmowym zaowocowało upadkiem polskiego kina, w czym wydatnie pomogło zainstalowanie w kieszeni polskich podatników Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej. Ten etatystyczny potworek od lat zapewnia finansowanie najbardziej głupich i odrażających estetycznie produkcji zajmujących się głównie wynoszeniem pod niebiosa upadłych autorytetów takich jak Lech Wałęsa oraz krytykowaniem straszliwych konserwatywnych Polaków, którzy zajmują się głównie biciem dzieci oraz paleniem Żydów po okolicznych stodołach.

Lewaczą za kasę podatnika

Ponieważ nikt tych gniotów nie chce oglądać, zlewaczałe środowisko filmowe stara się przypomnieć o sobie w inny sposób. Poprzez polityczne deklaracje i komentarze wygłaszane ex cathedra we wszelkich możliwych sytuacjach. Jak wiadomo w tych lewackich deklaracjach celują na przykład reżyserka Agnieszka Holland znana z tego, ze śmierdzą jej Polacy, ale nie śmierdzą polskie pieniądze oraz aktorka Maja Ostaszewska, która z kolei tak bardzo posunęła się w swoim buddyzmie, którym epatuje całą Europę środkową, że z litości dla roślin a zwłaszcza drzew, wyabortowałaby wszystkie dzieci nienarodzone na świecie.

Agit-prop na galach

Jedną z aren tych występów są oczywiście rozmaite gale i wręczenia, podczas których jedni filmowi lewacy wręczają jakieś nieokreślone nagrody innym filmowym lewakom, właściwie nie wiadomo za co. Wiadomo za to, po co – po to, by pod tym pretekstem wyżyłować dodatkowo kieszeń podatnika, który nie chce chodzić na gnioty.

Trump ich uwiera

I właśnie przy okazji najnowszego z tych wręczeń – Filmowych Orłów 2016 – jako pierwszy wręczający nagrody pojawił się Donald Trump, który został oczywiście przedstawiony jak skończony idiota. I chyba tylko skończony lewacki idiota mógł wpaść na pomysł zorganizowania takiego wykonu. Chociaż paradoksalnie udowodnił, że Trump jest zwycięzcą nawet w Polsce, skoro niektórzy tak bardzo się jego boją, choć on nie ma nawet pojęcia o ich istnieniu.
Cała gala pokazała zresztą żenujące zduraczenie polskich filmowców, którzy w jej trakcie prześcigali się w dowodzeniu swojego zaangażowania w krzewienie lewackiej ideologii i politycznej poprawności. Można było odnieść wrażenie, że ci ludzie totalni minęli się z powołaniem. Zamiast kręcić filmy powinni chyba promować marsizm-leninizm albo gender studies…

18 KOMENTARZE

 1. Jedyny epitet jaki znacie to że coś jest lewackie… wow..Zgroza…A dużo gorsze jest panujące wszędzie polskie chamstwo.. obrzydliwy brak taktu,smaku i do bólu marne poczucie humoru..Czy wszyscy już mają kij w tyłku i wydumane narodowe posłannictwo?A kim my jesteśmy?Mesjaszami?Takie ciemnoty?! Litości…

  • Dużo gorsza jest niechlujność, z taką interpunkcją proponuje wrócić do podstawówki, a później wypowiadać się w internecie.

  • Ty, Obywatel, Mesjaszem na pewno nie jesteś, obywatelem – tylko na papierze, za to ,,malowanym ptakiem” – stuprocentowo.

  • „Czy wszyscy już mają kij w tyłku”, kolega jakas nowa wariacje seksualnosci tutaj promuje (nowa wersja dendrofilii)? Nie bede pytal czy to sa przyjemne dla kolegi doznania bo nawet jesli nie to pewnie w polaczeniu z sadomaso jakas frajde kolega z tego ma. No i perspektywy rozwojowe sa bo mozna powiekszac srednice kija, to taka sugesia gdyby koledze zaczeko sie nudzic.

  • Polskie chamstwo wynika z lewactwa. Niczego więcej z ludzie niezbędnie jak będą oglądać nadal oglądać tyłki przekaz kulturalny serwowany przez „polskie” środowisko filmowe.

 2. Obywatel, brawo, brak rzetelnosci redaktorskiej to nie tylko te nieszczesne literowki, tez oglupianie czytelnika prawicowa propagandą

  • Dawidku – widzę że w ulubionej gazecie przyzwyczaili Dawidka, do ogłupiania, więc biedna zmęczona głowa Dawidka myśli ciężko i myśli… że jak w Wybiórczej ogłupiają, to jak tutaj piszą inaczej i Dawidek nie rozumie, to i tu ogłupiają. Dawidek da zmęczonej głowie odpocząć, jak się Dawidkowi nie podoba, to może wrócić do książek krewniaka – Marksa, a tutaj nie zaglądać.
   Prawda Dawidku?

 3. Babka mi opowiadała, że jak przyszli bolszewicy w 1920 to w kółko pouczali Polaków. Mieli buty z ceraty i karabiny na sznurkach. Często biegali w kartofliska za potrzebą fizjologiczną, bo nie mieli za dobrego jedzenia. Uważali się jednak za lepszych i mądrzejszych. Bo walczyli o postęp. Dziadkowie uważali ich za głupków. I tak zostało do dzisiaj. Ciągle znajdują się jacyś Obywatele.

 4. Powiedzenie paru słów prawdy „twu-rcom” szczególnie o kasie – powoduje ich bardzo nerwowe reakcje. Przecież dotacje to ich GŁÓWNE źródło dochodu. Gdyby na prawdę musieli wyżyć z tego co tworzą musieli by się na prawdę w końcu czymś wykazać – a tak „tworzą” gnioty które mało kto ogląda a jeszcze mniejszej ilości ludzi się to podoba – ale i tak wszyscy musimy im za to płacić. A ja się pytam DLACZEGO ?. Powini przetrwać tylko ci których ludzie chcą oglądać i są skłoni za to zapłacić. A cała reszta do roboty – zamiatać ulice. Może by ich to coś nauczyło

 5. „Ponieważ nikt tych gniotów nie chce oglądać, zlewaczałe środowisko filmowe stara się przypomnieć o sobie w inny sposób. ” yyyy co??? 2016 był najlepszym rokiem dla polskiego kina, a nagrodzony Wołyń, Ostatnia Rodzina oraz Jestem Morderca mogłyby spokojnie walczyć o nagrody na Świecie. Parodia Trumpa głupia, ale nie, aż tak jak dziennikarz piszący ten artykuł. Pozdrawiam. Wasz stały czytelnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here