Szwedzi to mięczaki więc ich kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Mają dosyć molestowania ze strony imigrantów i zakładają specjalną straż [FOTO]

fot. Twitter

– Jesteśmy tu by nauczyć tych chłopców, że muszą się odpowiednio zachowywać – mówi Siri Bernhardsson z kobiecej straży, która patroluje baseny w Szwecji. Tak jest – w Szwecji kobiety wzięły sprawy w swoje ręce i chronią same siebie przed molestowaniem ze strony imigrantów, które jest w tym kraju nagminne.

– Jesteśmy zmęczone mężczyznami, którzy uważają, że mogą przyjechać do Szwecji i molestować kobiety, kiedy my chcemy jedynie popływać w bikini i nie być napastowane – dodaje.

Siri Bernhardson, to 24-letnia asystentka pielęgniarki, jest 1/4 zespołu strażniczek, które kontrolują baseny w szwedzkim mieście Kalmar. Celem ich działalności jest powstrzymanie imigrantów od napastowania seksualnego.

– Dużo kobiet pisze do nas i mówi, że były napastowane przez młodych mężczyzn – opowiada Siri. Jak tłumaczy sytuacje takie mają miejsce w przestrzeni publicznej, na dworcach, na koncertach, na basenach. Wiele ofiar wstydzi się i w ogóle nie zgłasza swoich przypadków na policji, a tych z roku na rok jest coraz więcej.

Czytaj więcej: Szwecja skapitulowała przed prawem szariatu. 14-letnia dziewczynka ma wrócić do męża i urodzić mu dziecko

Kalmar to szwedzkie miasto, które liczy około 65 tysięcy mieszkańców, a przy tym ma 34 centra dla azylantów, w których ma niedługo zostać umieszczonych kolejnych 6 tysięcy imigrantów.

W trakcie imprezy sylwestrowej dokonano co najmniej 15 przypadków napastowania na tle seksualnym. Mowa o tych, które zgłoszono i udowodniono. Kobiety opisywały swoje zdarzenia podobnie: mężczyźni otoczyli je i obmacywali piersi oraz inne miejsca intymne.

Teraz powstała żeńska straż, która patroluje głównie baseny w mieście. Tylko w końcówce ubiegłego roku odnotowano pięć przypadków napaści na tle seksualnym na basenach. Jednak nawet sama policja przyznaje: wiele incydentów uchodzi nieodnotowane.

Rzecznik policji w Kalmar, Ulf Karlsson powiedziała, że w ostatnim roku odnotowano kilka incydentów w jacuzzi i kilka na basenie, jednak podkreśliła, że kiedy mówi się o takich zbrodniach, wiele jest nieodnotowanych. W całej Europie w ostatnich latach liczba kobiet, które były zaatakowane na basenach rośnie.

Warto przeczytać: Szwedzka minister: Bojownicy ISIS powinni być integrowani ze społeczeństwem. Znajdą wspólny język…

– Kiedy ja miałam 16 lat i poszłam na basen mogłam, co najwyżej zobaczyć starszych mężczyzn, którzy „się gapią”. Teraz dla tych dziewczyn sytuacja jest całkiem inna. One są atakowane przez grupy młodych mężczyzn. Najczęściej otaczają je i „spychają do narożnika” – tłumaczy Siri.

Imigracja ma być najważniejszą rzeczą, z którą musimy się pogodzić. Ale nikt nie mówił o tym (molestowaniu – Red.) – mówi Siri.

Źródło: DailyMail

28 KOMENTARZE

 1. Powtarzam: do tych oczadziałych ludzi np. ze Szwecji nie dociera, że to jest tylko skutek. Przyczyna zaś tkwi w tym, że nie rozpędzą precz całego tego lewactwa robiącego z ich kraju groteskowe multikulturowe ZOO, w którym coraz trudniej normalnemu obywatelowi żyć. Na tej stronie widać odsyłacz do innego tekstu o takim tytule:
  „Szwedzka minister: Bojownicy ISIS powinni być integrowani ze społeczeństwem. Znajdą wspólny język”
  W ten sposób nigdy nie będzie końca tego szaleństwa, a panienki będą się chwalić półśrodkami jak te ze „straży” ich cnoty. Zresztą oszukują same siebie, albo są już tak zaczadziałe ichnim medialnym kłamstwem, iż wierzą w to, że uda się
  „nauczyć tych chłopców, że muszą się odpowiednio zachowywać”
  Nie uda się, bo ci chłopcy nienawidzą Szwecji i Szwedów, ostentacyjnie palą flagi Szwecji, absolutnie się z nimi nie chcą integrować i przyjmować szwedzkiego stęchłego trybu życia. Zresztą czemu im się dziwić? Na zdjęciu jednej z pępka zwisa jakiś wisiorek, reszta jest wydziargana bardziej od niejednego pensjonariusza wiezienia.

  • Feministka

   Piękna jak Środa Magdalena,
   O głosie niby Grodzka Ania,
   Mądra jak Szczuka Kazia… Wena
   Do takich jej porównań skłania!

   Kalendarz: Boże Narodzenie,
   To znaczy „Święta” – neutralnie…
   „W Wigilię przyszło wyzwolenie.
   Miałam aborcję.” Naturalnie!

   Gdy ktoś ją nazwie głupią panią,
   Odpowiem: ten, kto ją zaplemnił
   Jest jeszcze głupszy! …Jak mu stanął?!
   Wypił, a potem pokój ściemnił?!!!

  • A to kobieta nie może już mieć tatuażu lub piercingu? Czemu ciągle ocenia się wygląd kobiet, mówi się co powinny a czego nir… To jest chore! Fuck off!

 2. Wszystkie baseny powinny byc prywatne i nalezy przywrocic mozliwosc dyskryminacji na swoim. Jedne baseny dopuszczalyby np. tylko bialasow, albo tylko czarnych, albo tylko pedziow, itd. Kazdy wybralby sobie taki jaki mu pasuje. Niestety PC nie pozwala…

 3. I dlatego sprowadzają sobie ich więcej, będą dawać bojownikom ISIS socjal i mieszkania.
  Brawo szwecja, nawet nie muszę chodzić do kabaretu żeby się pośmiać.

  • fakt, moda na szpetne tatuaże to jakaś paranoja. laski sprawiają wrażenie tępych kurew, a cipusiowate chłopaczki z frycami ala ace ventura zachowują sie jak cioty.

 4. w jednym roku KILKA przypadkow molestowania i wypociliscie na ta okazje artykul…zenujaca historia i zdaje sie, ze odgrzewany kotlet sprzed 2 lat.

 5. w jednym roku KILKA przypadkow molestowania i wypociliscie na ta okazje artykul…zenujaca historia i zdaje sie, ze odgrzewany kotlet sprzed 2 lat.

 6. Większość Szwedek to taki element , kolega ze Szwecji mówi to wiem , dużo takich czeka okazji gdzie ,, gwałcą ” te widać nie mogły się doczekać – ,, mieli gwałcić , a nie gwałcą ” postanowiły swoim wyzwaniem zrobić sobie reklamę .
  Faktycznie zwłaszcza jedna ma te dziary jakieś takie porozrzucane , sama robiła ?
  Spojrzałem jeszcze raz na fotkę : tak są w odpowiednim wieku – czekają na ciapatych ”.

 7. Zabawne
  I co takiego zrobią?
  Jeden przykład – po użyciu gazu pieprzowego na przeciwniku „ciapatym” otrzymała kare za obronę swojej osoby.

 8. ,,Wiele ofiar wstydzi się i w ogóle nie zgłasza swoich przypadków na policji” Moim zdaniem ten cytat mija się kompletnie z prawdą. Ofiary nie idą ze skargą na policję, bo wiedzą, że to próżny trud a jeszcze można być oskarżoną o rasizm.
  Teraz końcowy cytat: ,,Imigracja ma być najważniejszą rzeczą, z którą musimy się pogodzić. Ale nikt nie mówił o tym (molestowaniu – Red.) – mówi Siri.” – i wszystko jasne! Nawet ,,buntowniczki” uważają, że import tej dziczy jest cacy… Oni tam muszą mieć coś do jedzenia dodawane, albo rozpylane w powietrzu…

 9. Problem w tym, że to głównie kobiety-wyborcy głosowały za partiami, które zaczęły realizować ten obłąkany projekt inżynierii społecznej polegający na zniszczeniu tradycyjnego społeczeństwa zarówno w sensie kulturowym, jak i genetycznym.

  • Problem tkwi więc w umysłowości kobiet: kobiety oczekują OPIEKI oraz są EMOCJONALNE. Więc wystarczy im wmówić, że ktoś tam „potrzebuje pomocy”, „bo jest wojna” i one natychmiast reagują jak pies Pawłowa.

   O ile taka altruistyczna postawa kobiety jest ważna, gdy realizuje się ona w rodzinie, o tyle ta sama cecha zastosowana w sprawach państwowych to KATASTROFA.

   Pamiętajmy też, że to kobiety wyniosły Adolfa Hitlera do władzy i to kobiety uwielbiały Stalina („Jaki rozkaz przekazuje nam na sztandarach rewolucji profil czwarty? Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie. Niewzruszony drukarski znak, drżenia ręki mej piszącej nie przekaże”).

   Tak więc być może dla dobra samych kobiet powinny one zrzec się prawa wyborczego a swój głos oddawać swoim mężom. A przynajmniej głosować tak, jak głosują ich mężowie, a nie „solidarnie z kobietami”, bo głosy kobiet są o wiele groźniejsze dla społeczeństwa z uwagi na ich nieracjonalność i poddawanie się emocjom.

 10. HA HA HA! Ostatnie zdanie najlepsze: nikt nie mówił o molestowaniu. A może był choć jeden przewidujący Szwed który mówił. Jeśli nawet taki był, to pewnie siedzi w szwedzkim pierdlu za ksenofobię , rasizm i faszyzm itd.itd. O Haremach też wam drogie Szwedki nikt nie mówił. A wasze córki i wnuczki w nich wylądują.

 11. Z tego wynika že trzeba sie zabezpieczyč przed utleningami i kupič pistolet i sie samemu bronič . Jak policja nie daje rade

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here