Wojciech Cejrowski śmieje się z Angeli Merkel

Wojciech Cejrowski fot Jan Bodakowski

Wojciech Cejrowski w swoim najnowszym wpisie na profilu „Wojciech Cejrowski na face book” skrytykował kanclerz Niemiec Angelę Merkel.

Znany podróżnik miał olbrzymią satysfakcje z tego jak kanclerz Niemiec „zmalała, jak się przykuliła” przed prezydentem USA, dla którego Niemcy są niezbyt ważnym państwem.

Według Wojciecha Cejrowskiego „Merkel jest otoczona stadem swoich pudelków – na przykład taki Tusk – i pudelki potakują, milą się, silą by dogodzić pani Kanclerz i całym Niemcom”.

O tym jak Merkel jest postrzegana w USA niech świadczy to, że wizyta Merkel „w USA była w mediach sprawą marginalną i poświęcono jej tyle samo uwagi co wizycie jakiegoś faceta z Emiratów.

Na marginesie dodam, że facet z Emiratów, ubrany w te tradycyjne arabskie suknie, był lepiej ubrany od Merkel w kubraku. I lepiej uczesany. I się uśmiechał. I był miły. I nie był spłoszony, jak ratler, tylko normalny”.

W swoim wywiadzie dla radia Wnet Wojciech Cejrowski uznał, że Merkel to komunistyczny aparatczyk, kumpela Putina, córka konfidenta Stasi, persona, która autorytarnie zarządza Niemcami i krajami ościennymi jak Bismarck.

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego Merkel wpuściła do Europy masy islamskich imigrantów, oraz doprowadziła do konfliktu Europy z Turkami (przez co Turcja może do Europy wysłać miliony islamistów z całej Afryki i Azji).

Jan Bodakowski

O opiniach Wojciecha Cejrowskiego pisaliśmy w
Cejrowski: Do parlamentu przychodzą k****, które nie umieją sobie na wolnym rynku poradzić. To, że 27 mówi „A”, a 1 mówi „B” nie znaczy, że tych 27 ma rację [WIDEO]

3 KOMENTARZE

  1. Cejrowski, nie omieszkałeś się rzucić nazwiskiem Putina po to, żeby POPIS-owcy nie przypięli Ci łatki „ruskiego trolla” lub „agenta Putina”. Jesteś więc poprawnym politycznie osobnikiem, nawet nie wiedząc o tym.

  2. Pan W. Cejrowski i Pan Max Kolonko to rzetelni i odważni ludzie wspierający Polskę i ceniący sobie prawdę. Rzadko ich poglądy odbiegają od idei wolnościowych.

  3. Ja od dawna przestałem rozumieć po co jeszcze utrzymywani za niemałe pieniądze są pogranicznicy, skoro i tak nic nie robią?
    Za co oni biorą pieniądze, skoro ,,Turcja może do Europy wysłać miliony islamistów z całej Afryki i Azji”???
    Jaki sens ma w takim razie sprawdzanie na lotnisku mojego paszportu?
    Kto tu zwariował????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here