Amerykanie mają dość Sorosa. „Odebrać obywatelstwo i deportować”. Nawet Żydzi mu nie ufają. „To bardzo niebezpieczny człowiek” [VIDEO]

George Soros. / fot. Wikipedia

Apel do Donalda Trumpa, dotyczący odebrania obywatelstwa i deportacji Georga Sorosa, pojawił się na jednej z amerykańskich stron. Z kolei, w programie Jana Pospieszalskiego, Eli Bartłomiej Zolkos z „Żydowskiej Ligi Obrony” powiedział, że „Georg Soros jest bardzo niebezpieczniejszym człowiekiem”. Amerykanie mają go dość, a nie ufają mu nawet Żydzi. 

Na American Liberty PAC, wolnościowej stronie powstałej z inicjatywy społecznej, pojawiła się petycja z apelem o odebranie obywatelstwa i deportację Georga Sorosa. Autor wpisu jako argument za pozbawieniem go amerykańskiego paszportu podał, że zgodnie z konstytucyjnym i federalnym prawem nie można być jednocześnie Europejczykiem i Amerykaninem.

W 2011 roku Soros miał powiedzieć jako obywatel Węgier i USA, że jest „podmiotem Unii Europejskiej”. Wezwał wtedy liderów europejskich do łączenia bankowości i wojska.

„Może powinien być legalnie pozbawiony obywatelstwa Stanów Zjednoczonych i deportowany za swoje antyamerykańskie działania” – napisał w poście autor petycji.

„Proszę wykorzystać swoje uprawnienia, aby pozbawiać go obywatelstwa i deportować. Jego ingerencja w sprawy amerykańskie jest niebezpieczna i niechciana” – zaapelował do prezydenta Donalda Trumpa.

Przed Sorosem ostrzega nawet Eli Bartłomiej Zolkos z „Żydowskiej Ligi Obrony”. Jego zdaniem wpływowy Żyd prowadzi otwartą wojnę z państwami narodowymi. „Georg Soros jest bardzo niebezpieczniejszym człowiekiem” – powiedział Zolkos w programie „Warto Rozmawiać”.

„On w jednym z wywiadów praktycznie wypowiedział wojnę wszystkim państwom narodowym. Dokładnie określił, że jego celem jest zniszczenie państwowości, zniszczenie granic, zniszczenie jakiejkolwiek jedności narodowej i etnicznej na świecie” – mówił u Jana Pospieszalskiego.

„Podczas wyborów w Izraelu Soros stworzył organizację w Stanach Zjednoczonych. Przy pomocy administracji Obamy, a głównie rodziny Clintonów, przekazywał przez nią bardzo duże pieniądze, co jest nielegalne, aktywistom w Izraelu. Po to tylko, żeby prawica nie wygrała wyborów” – tłumaczył.

Jego zdaniem analogicznie wygląda sytuacja w USA. „To była antypaństwowa działalność. Dokładnie to samo widzieliśmy podczas wyborów w Stanach Zjednoczonych. To histeria opłacanych tłumów, bo ci najaktywniejsi dostają miesięcznie po 50 tys. dolarów.” – mówił o ludziach, którzy organizowali masowy protesty po zwycięstwie Trumpa.

Jego zdaniem również państwo polskie powinno podjąć zdecydowane kroki w walce z Sorosem.”Uważam, że powinno się zablokować struktury firm Georga Sorosa w naszym kraju” – apelował Zalkos, który podkreśla, że jest dumny ze swojej polskiej tożsamości. „Ten kraj dał mi wykształcenie, mam tu w wielu przyjaciół. Język polski to język w którym mówię i myślę. Kocham ten kraj i jestem z niego dumny” – mówił w programie.

Zobacz:  Soros ma problem. Biorą się za niego senatorowie USA. Wywoływał niepokoje społeczne za pieniądze amerykańskich podatników?

Źródła: americanlibertypac.rallycongress.com, „Warto Rozmawiać”

6 KOMENTARZE

  • „Tysiące la t już ciągnie się walka narodu
   Izraela o wszechwładzę, która była obiecaną
   Abrahamowi, a która wydartą mu została przez
   Krzyż.
   Lud nasz je s t ambitny, chciwy, skłonny
   do niepochamowanej pychy i miłujący rozkosze.
   Gdzie światło tam cień; nie bez racyi nasz
   Bóg nadał swemu wybranemu ludowi żywotność
   węża, chytrość lisa, sokoli rzut oka, pamięć
   psa, ‘pracowitość mrówki, stowarzyszanie
   się i solidarność — dobra. Byliśmy w niewoli
   babilońskiej a staliśmy się potęgą. Świątynia
   nasza upadła, a tysiące innych świątyń podźwignęliśmy.
   Tysiąc ośmset lat byliśmy w niewoli,
   a dzisiaj przerośliśmy czołem nad wszystkie
   te ludy, które nami pogardzały.”

   • To taki, dla rozjaśnienia umysłów, odnośnik historyczny z Dziennika Powszechnego, z 1906 r.

 1. Wiem, kto to Soros, ale dlaczego organizację, której jedyną emanacją jest miejsce na portalu udostępniającym odpłatnie miejsce brać za głos Amerykanów? Kluczowy jest też głos jakiegoś pana, który egzystuje wyłącznie w niszowych mediach niestrudzenie prezentujących alternatywną wizję świata. Droga redakcjo, to jest przekazywanie faktów, czy ich budowanie?

 2. No, mnie w tym wszystkim zastanawia dlaczego on może sobie tak swobodnie „działać”, dyrygować całe kontynenty? Za tym panem ktoś musi stać, silna ręka, i on jest fasadą ” lewicy”, a prawicę reprezentuje Koch, i obydwie strony kontroluje ta „silna ręka”, która nam to szoł na całym świecie oferuje. Może i to byłoby ” śmieszne”, gdyby nie musiały takie tłumy umierć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here