Wideo. Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy od prezydenta RP

Andrzej Duda z małżonką fot Prezydent.pl autor Grzegorz Jakubowski

Szanowni Państwo!
Drodzy Rodacy!
Przyjaciele!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim Państwu najlepsze życzenia. Wielkanoc obchodzimy w tym roku razem: katolicy, prawosławni i ewangelicy. Niechaj ta jedność czasu będzie symbolem jedności naszego ducha – ducha miłości i prawdy. Niech zbliża chrześcijan różnych wyznań, łączy rodziny i całą wspólnotę.

Wielkanoc upamiętnia Zmartwychwstanie Chrystusa, który przyniósł nam Dobrą Nowinę. Życzymy Państwu, aby ten czas umocnił więzi w naszych domach w całym kraju.

Serdeczne myśli kierujemy do rodaków mieszkających poza granicami Rzeczypospolitej. Niechaj wszędzie, gdziekolwiek słychać polską mowę, gdzie kultywuje się ojczyste tradycje, rozbrzmiewa radosne: „Alleluja!”.

Pomyślmy też o wszystkich samotnych i potrzebujących. Postarajmy się zadbać o to, aby te szczególne chwile również im przyniosły radość i nadzieję.
Życzymy Wam dzisiaj z głębi serca wszystkiego dobrego.

Wesołych Świąt!

O świętach pisaliśmy w
Ks. Jacek Gniadek: Święta, które są istotą wszystkiego

1 KOMENTARZ

  1. Jeszcze niedawno witał żydów. Niech sie zdecyduje borok czy jest polakiem, żydem czy może nawet banderowcem. Ja wyczuwam nieszczerość i po owocach widzę granie z antypolakami do jednej bramki.
    Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie”.

    „Po owocach ich poznacie” Amen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here