Szok! Zabójstwa na żywo. Czarnoskóry morderca jeździł po mieście, zabijał ludzi i wrzucał filmy na YouTube i Facebooka. Policja bezradna [UWAGA – DRASTYCZNE VIDEO]

„Wielkanocny morderca” – tak nazwano szaleńca z Cleveland, który w krwawym rajdzie po mieście zabił – jak twierdzi – 15 osób. Do jednego z morderstw doszło w niedzielę o godzinie 2. po południu czasu miejscowego. To właśnie wtedy zabójca relacjonował na żywo zastrzelenie 74-letniego mężczyzny w Glenville, dzielnicy miasta Cleveland w stanie Ohio. W następnym filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych mężczyzna przyznał się do kolejnych morderstw. Policja sprawdza, czy rzeczywiście to on ich dokonał. Administratorzy Facebooka trzy godziny po wydarzeniu usunęli szokujące nagranie z sieci.

Obecnie trwa pościg za mordercą. Policja prosi mieszkańców Cleveland, by pozostali w domach. Morderca nazywa się Steve Stephens, ma 37 lat, ogoloną głowę i czarną brodę. Prawdopodobnie jest wyznania muzułmańskiego. Porusza się biały Fordem Fusion (amerykańska wersja Mondeo). Ostatni raz widziano go przy wjeździe na międzystanową autostradę Interstate 90. Policja podejrzewa, że mężczyzna prawdopodobnie uciekł do innego stanu.

W rozmowie z CNN matka zabójcy powiedziała, że prawdopodobnym motywem jego działania była kłótnia z partnerką. Wcześniej Stephens pracował w Cleveland jako menadżer w Beech Brook – ośrodku dla dzieci z problemami psychicznymi.

Czytaj też: Straszliwa zbrodnia w Syrii. Nie ma litości pomiędzy muzułmanami

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here