Hiszpańskie media: Lewandowski wyprowadzony z szatni sędziów przez policję!

Robert Lewandowski. Źródło: PAP.

Robert Lewandowski, Arturo Vidal i Thiago Alcantara po przegranym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Realem Madryt, mięli wtargnąć do szatni sędziów – podała hiszpańska telewizja La Sexta. Jak wynika z relacji jej dziennikarza, zawodnicy Bayernu Monachium zostali wyprowadzeni przez policję.

Piłkarze Bayernu byli rozgoryczeni po odpadnięciu z tegorocznej edycji LM. Bawarczycy za porażkę w dwumeczu obwiniali sędziów.

Po spotkaniu kapitan naszej reprezentacji wraz z dwoma kolegami miał wkroczyć do szatni węgierskiego arbitra Victora Kassai. Tam piłkarze mieli w wulgarny sposób manifestować swoje niezadowolenie i oskarżyć sędziów o wypaczenie wyniku meczu.

Zadaniem hiszpańskiej telewizji, zawodnicy zostali usunięci z pokoju Kassai przez policję. Na razie oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie zajął ani Bayern, ani Europejska Unia Piłkarska (UEFA), organizator rozgrywek.

Największe kontrowersje wywołały dwie decyzje. Najpierw w 84 minucie Kassai wyrzucił z boiska Vidala, a w dogrywce zaliczył gola na 2:2, którego Cristiano Ronaldo strzelił ze spalonego. Ostatecznie Real zdobył jeszcze dwie bramki, a Królewscy mogli cieszyć się z pewnego zwycięstwa 4:2.

Pierwszy mecz w Monachium, zakończył się wynikiem 1:2. We wtorek to Bayern na Estadio Santiago Bernabeu prowadził 2:1 po 90 minutach gry. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka.

Zobacz: Ronaldo tryumfuje, Lewandowski odpada. Znów błąd sędziego w LM.

Źródła: przegladsportowy.pl, realmadryt.pl, tvp.info, wolnosc24.pl