Fajne wideo. Awantura o Tuska – Dworzec Centralny. Zobacz co kto komu próbował ukraść

UE nie (fot Jan Bodakowski)

Na kanale You Tube „Apetyt na prawdę” ukazał się zabawny reportaż z uroczystego przywitania Donalda Tuska na Dworcu Centralnym w Warszawie. „Prosto z centrum wydarzeń, gdzie miała miejsce jedna wielka awantura. Jeszcze nigdy fakt, że ktoś udał się do prokuratury, nie przyniósł tylu emocji”.

Na filmie widać, że wydarzenia były emocjonujące i dla mnie. Postanowiłem przywitać Tuska (jako reprezentanta Unii Europejskiej) plakatem z tekstem „niepodległość i wolny rynek alternatywą dla UE” i rysunkiem „UE = czaszka z piszczelami”. Jak mówiłem udzielając wywiadów, UE odpowiada za wysokie podatki, szkodliwe przepisy i socjalizm, a przez to jest barierą na drodze Polski do dobrobytu.

Z racji, że jestem zaskakująco rozpoznawalny i nielubiany przez emerytów z ulicznej groteskowej opozycji, moje pojawienie spotkało się z agresją z ich strony. Szczególnie zirytowała mnie emerytka, która napadła na mnie i ukradła mi plakat (udało mi się go z rąk złodziejki odebrać). Nie ma dla mnie znaczenia kto mnie okrada, i co mi kradnie, kradzież napawa mnie obrzydzeniem, a duma złodzieja ze swojego czynu powoduje moją irytacje.

Niewątpliwie moje emocje były nie potrzebne. Nie powinno mnie dziwić zachowanie emerytów z groteskowej opozycji. Powitaniem Tuska na dworcu centralnym przez groteskową opozycje dygował osobnik, który ma proces za handel kobietami do burdeli (rozpoczęty za czasów rządów PO), wśród witających był koleś, który bronił handlarza kobietami, nie widzi nic złego w współpracy z nim, nie płaci alimentów i wbrew zapewnieniom z konta organizacji opozycyjnej transferuje kasę do własnej kieszeni, a nawet prowokator spod krzyża, który z czasem był uczestnikiem parad gejów.

Jan Bodakowski

O przywitaniu Tuska pisaliśmy w
Tusk zostanie uroczyście przywitany na Dworcu Centralnym. Niczym swego czasu Breżniew

6 KOMENTARZE

  1. Fajne ? Ten cały cyrk z Tuskiem w roli głównej to szczyt tragifarsy. Tutaj trzeba płakać, że w Polsce jest aż tak wielu idiotów identyfikujących się z PO-PiSem.

  2. To jest po prostu skandal co oni tu zrobili… to jest po prostu skandal…ja nie zdążyłem na pociąg bo się tu przejść nie dało?!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here