Korwin: Oskarżenia wobec Misiewicza o to, że ten jest pederastą, wiarygodne na 60 proc.

Korwin vs Kaczyński (fot Jan Bodakowski)

W swoich dwu najnowszych wpisach na Facebooku prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke powrócił do sprawy oskarżeń wygłoszonych w filmiku na You Tubie przez muzyka disco polo Patryka Jackowskiego z Białegostoku wobec Bartłomieja Misiewicza, dotyczących rzekomego gejowskiego molestowania seksualnego i stręczycielstwa dla Jarosława Kaczyńskiego. Sprawę tę portal wolnosc24.pl opisał 3 lutego czyli ponad dwa miesiące temu.

Korwin komentując filmik zamieszczony przez Stonogę stwierdził, że „nieprawdopodobne – ale ten facet wygląda wiarygodnie. W końcu dużo ryzykuje. Ja oceniam prawdziwość tego na ponad 60% (40%, że wariat).

Co więcej: wyjaśniałoby to „sprawę Misiewicza” i kilka innych. Jeśli to prawda, to należałoby sądzić, że część służb specjalnych, których tubą jest p. Zbigniew Stonoga (którego pobyt na wolności jest tajemniczy – nieprawdaż?), już nie wytrzymuje tej sytuacji”.

Dodatkowo Korwin przypomniał sprawę przed lat.

„Kilkanaście lat temu zgłosił się do mnie (do redakcji „Najwyższego CZAS!”u) jegomość, wyglądający znacznie mniej wiarygodnie, niż p.Patryk Jackowski – i oświadczył, że na Mazurach pod Klewkami widział talibów. Uznałem go za wariata. Jak wiadomo: niesłusznie. Bo talibowie tam byli. Czy u p. Rudolfa Skowrońskiego, czy w konwoju z Szymanów – tego nie wiem. Ale p. Gasiński ich nie zmyślił.

Wywiadu z p. Jackowskim nie traktowałem poważnie. Ale skoro wisi przez dwa miesiące i nikt nie zaprzecza – a p. Stonoga swoje koneksje ma – to coś w tym może być. Jeśli p. Jackowski zmyśla – to grożą Mu elektrowstrząsy i inne atrakcje psychuszki. Jeśli nie – to jest względnie bezpieczny: Jego śmierć byłaby bowiem wzięta za dowód prawdziwości Jego opowieści…

Chyba, że samobójcza…

I proszę pamiętać: lojalność wobec gej-lobby jest ponad lojalnością partyjną!

PS. P. Paweł Suski napisał: „(…) Swoją drogą, nie wierzę żeby JKM nie wiedział że Stonoga to tuba starszych i mądrzejszych, po prostu nie wierzę w to”. No właśnie!!! Czyli działania p. Stonogi o czymś świadczą!! NAWET, GDYBY TEN WYWIAD BYŁ CAŁKOWITĄ FIKCJĄ!”

Jan Bodakowski

O sprawie pislaiśmy w

To nagranie rozwala sieć. Brutalny atak Stonogi na Kaczyńskiego. Jego rozmówca sugeruje, że Misiewicz w Białymstoku oferował pracę w zamian za… [VIDEO]

11 KOMENTARZE

 1. Dajariji ciąg dalszy…. Dziś przysrywa mnie na potęgę.. Pójdę po receptę na węgiel, by poskromić ten potop z doopy….ale zaraz..nie będzie węgla bo państwo nie wspiera górnictwa …i jak tu żyć panie Karolu Marksie?

 2. a co z „przebierancem”? jest taki pan Jablonowski (czasami znany jako Olszanki), czy mozna go gdzies zweryfikowac? Pan Leszek Zebrowski calkiem dosadnie go „zmasakrowal”. Niestety, Pan Michalkiewicz mniej wybiórczy byl.

  • Leszek Żebrowski jeśli chodzi o sprawy historyczne dotyczące polskiego podziemia jest bardzo dobry. Natomiast w analizie historii i polityki jest niepoprawnym romantykiem, dlatego w tych kwestiach jego zdanie jest bez znaczenia.

  • No, ja mam informacje z obserwacji pewnej kobiety, która miała kontakt z homosiami i niektórymi służbami mundurowymi, że mianowicie … służby mundurowe (dzisiejsze) są w niemałym zakresie przesiąknięte skłonnościami homoseksualnymi.
   Kręgi wolnomularskie mają pod tym względem także swoją „specyfikę”.

   • Hm, kol. Janos ciekawy trop tu podrzuca, jakoś to pasuje! Wszak te trzy środowiska łączą pewne kanony, tajności głównie, ale i styl współpracy. Wprawdzie obecnie trwa ofensywa gejowska, wraz z modnym posunięciem nazywanym coming out — ale nadal wielu homosiów woli pozostawać w mroku. Zarówno oni, jak i masoni, ale nade wszystko funkcjonariusze tajni — lubią pozyskiwać dyskretne informacje, ale choć ich nie ujawniają profanom, do których zaliczają się też ich nominalni zwierzchnicy — to między sobą dzielą się ową wiedzą, oczywiście na zasadach wzajemności.

    Chyba masz rację Janos, tych punktów wspólnych jest zatrważająco wiele!

 3. Korwin niestety zaczyna gonić w piętkę. Ten diskopolowiec opowiadał także, że Misiewicz sprowadza chłopców Kaczyńskiemu i tak naprawdę to było celem umieszczenia tego filmiku w sieci. Czy wiarygodność tego też oceni na 60%? Czy może tylko na 59? Wiarygodność prostej konsekwencji tej wypowiedzi – do tej pory nie tylko żaden sąsiad czy dziennikarz ale nawet wywiadowca tych chłopców wchodzących do domu Kaczyńskiego nie zauważył.

 4. Dla mnie natomiast wiarygodnosc hipotezy,ze belkoczacy i rzucajacy sie na lewo i prawo pajac januszek to pozostalosc po sowieckich gwaltach, wynosi 100% .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here