Nielegalny imigrant z bronią. Policjant zastrzelił go jego własnym pistoletem [VIDEO]

Przestępca Sanchez okiem policyjnej kamery. Foto: yt.com

W USA w przeciwieństwie do państw zachodniej Europy policjanci są uzbrojeni i nie boją się używać broni. Przekonał się o tym nielegalny imigrant z Meksyku.

Nicolas Sanchez (39 l.) przybył do USA nielegalnie i jak wielu jemu podobnych zajmował się działalnością przestępczą.

Feralnego dla siebie wieczora Sanchez obrabował z bronią w ręku sklep. Policjanci namierzyli go kiedy wychodził z innego sklepu.

Funkcjonariusze poprosili go czy może z nimi porozmawiać. Zdawali sobie sprawę, że mężczyzna może mieć broń i chcieli spokojnie uniknąć niebezpiecznej dla wszystkich sytuacji.

Mężczyzna nie chciał podejść co od razu wzbudziło podejrzliwość policjantów. Jednak kiedy wydawało się, że podejrzany został przekonany do udania się na rozmowę, Sanchez nagle sięgnął po broń do tylnej kieszeni spodni i zaczął uciekać.

Policjanci rzucili się w pogoń za nim. Funkcjonariusz, który był najbliżej Sancheza złapał go, odebrał mu broń i kilkukrotnie strzelił z niej do przestępcy. Funkcjonariusz asystujący także oddał kilka strzałów do Sancheza jeszcze podczas szamotaniny z drugim policjantem.

Sanchez zmarł na miejscu. Z bandytami trzeba ostro – kiedy sięgają po coś do kieszenie wbrew komendom policjantów to raczej nie po to, żeby poczęstować gliniarzy mentosami.

Źródło: patriotjournal.com

13 KOMENTARZE

  • Ten gość raczej nie miał dobrych zamiarów co do policjantów. Pamiętaj, że w USA jest inaczej niż u nas. Tam policjanci zakładają, że podejrzany może mieć kilka sztuk broni, poza tym takie akcje jak ta to norma. Mając w podświadomości, że po służbie czeka na mnie żona z dziećmi wolałbym nie ryzykować opuszczenia ich przez co również raczej nie szczędziłbym amunicji na kogoś kto ma co do mnie złe zamiary.
   Jak to mawiają, chcącemu nie dzieje się krzywda.

  • a co? miał czekac az petent wyciagnie z kieszeni granat odlamkowy???
   najchetniej takie sytuacje komentują ciotowate maminsynki, które w życiu nie trzymały w łapkach czterdziestkipiątki long barell a na widok pijanego żula po zmroku szczają w gacie… policjant ma pilnowac bezpieczenstwa innych, a jak ma to robic, gdy się da zastrzelić z głupoty pierwszemu napotkanemu ciapatemu???

  • Twój ton wypowiedzi sugeruje że jesteś z tego niezadowolony, więc tłumaczę: jeżeli ktoś wie że za niestawienie się na wezwanie policjanta może dostać kulke to raczej się stawia i jest posłuszny tym bardziej że policjanci ‚mieli przeczucie’ także sam sobie wymierzył sprawiedliwość. A od złego postępowania policji są sądy i uwierz mi mam kumpla gline – on nie chce tracić roboty za głupoty:)

 1. zaoszczędzili pieniądze podatników,koszty procesu,odsiadki itp.A że wywalił cały magazynek widocznie chciał mieć pewność,że nie trzeba będzie poprawiać.

 2. Zachowanie policjantów jak najbardziej właściwe. Lewakom i ich pożytecznym idiotom takie zachowanie się nie podoba. Dlatego mamy coraz większy syf u nas.

 3. Legalny, czy też nielegalny tutaj nie ma większego znaczenia. Nawet gdyby był Amerykaninem z dziada pradziada to za samo wyciągnięcie broni w kierunku policjanta przerobiliby go na sito. Tak właśnie to ma wyglądać.

 4. I tak powinno byc w europoe to by sie nauczyli muzalmanie jebani ,a nie ze policja sie boi wjechac na wezwanie bo sie pali auto,czy ktos krzyczy,szwedzi i norwegowie sie boja ze az sie nie chce sluchac,jak to sie policja zwalnia ze strachu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here