Żebrowski – heroldami kampanii nienawiści autorstwa groteskowej opozycji są celebryci z czasów PRL

Antykomunista Leszek Zebrowski collage Jan Bodakowski

W swoim najnowszym wywiadzie dla Luizy Dołęgowskiej z portalu Fronda pl „Wentyl bezpieczeństwa komuny puszcza oko” znany popularyzacja historii najnowszej Leszek Żebrowski kampanie nienawiści mediów wspierających groteskową opozycje uznał za seanse „idiotycznej nienawiści” oparte na argumentach „spoza rozumu”.

Zdaniem Żebrowskiego heroldami takiej kampanii nienawiści opartej na głupocie są „gwiazdy i gwiazdeczki peerelowskiej „kultury”, ludzie, którzy w żaden sposób nie mogli się uskarżać na poprzedni ustrój i reżim, bo żyli jak pączki w maśle, kabareciarze i dość tandetni wodewiliści, będący dla komuny wentylem bezpieczeństwa, bo tu i tam „puścili oko” a gawiedzi wydawało się, że oni nasi są… Nie są i nie byli. O ich poziomie – pozaartystycznym – świadczą argumenty, jakich się imają – płaskie, puste, płytkie, nastawione na brutalne obrażanie, drwiny z cech fizycznych, wyglądu itp., choć sami nie są pozbawieni tego typu przypadłości. Obecna opozycja (obiecując im „powrót do przeszłości”, gdy opływali w dostatki serwowane z naszych podatków), wykorzystuje ich względną popularność”.

Według Żebrowskiego dzisiejsi clebryci na usługach groteskowej opozycji przez dekady wysługiwali się komunistom – „dostawali sowite datki a w zamian mieli przekonywać masy pracujące miast i wsi, że „byczo jest”. I im faktycznie było. Jeśli dziś piszczą, że dostają za małe dotacje na swą tfu-rczość, to świadczy, jak bardzo zostali zdemoralizowani, uważają, że im się po prostu należy. Poprzednia władza im obiecuje i gwarantuje, że poprzednie przywileje zostaną im przywrócone. No więc chcą na nie zasłużyć i robią to tak, jak potrafią – nie jakoś subtelnie, ale topornie i z wrzaskiem”.

Żebrowski uważa, że taka kampania nienawiści, której pasami transmisyjnymi są celebryci z czasów PRL jest „niestety dość skuteczna i prymitywne umysły są na to podatne, przy czym prymitywizm myślenia nie wynika z braku wykształcenia. Wśród ludzi formalnie wykształconych jest nie mniejszy procent idiotów, jak wśród oczywistych idiotów i mamy wokół mocne przykłady tego zjawiska”.

Jan Bodakowski

O opiniach Żebrowskiego pisaliśmy w
Żebrowski krytykuje hucpę z nazywaniem kolejnych pokoleń Żydów ocalałymi z holocaustu i przypomina o antypolskiej propagandzie komunistów w zachodniej Europie

4 KOMENTARZE

 1. Niestety, ale winni temu są właśnie dorośli „obywatele” w liczbie około 27 000 000, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście poprze ciągłe – co 4 lata – wybieranie tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

 2. A ja jeszcze dodam, że jest to zjawisko znacznie szersze i dotyczy całego świata. Zmiany wynikają z rosnącego znaczenia internetu i przede wszystkim INTERAKTYWNEJ DYSKUSJI, zamiast dawnego przekazu jednokierunkowego. W ten sposób elity utraciły monopol na informację. ryz okazji dowiadujemy się, jakie to są ABSOLUTNE PUSTAKI i ZERA INTELEKTUALNE. Praktycznie DEBILE. W związku z coraz bardziej przyspieszającym internetem i jakością wymiany informacji oraz wymianą pokoleniową (coraz więcej osób w starszym wieku swobodnie posługuje się mediami społecznościowymi, nawet 80-latkowie). A prawdziwa rewolucja w przekazie informacji i idei jest DOPIERO PRZED NAMI. To, co widzimy teraz to 1-2 promile tego, co się stanie w ciągu 5-10 lat. Czyli zanim dojdzie do kolejnych wyborów (w których ta groteskowa opozycja ma mrzonki i „zwycięstwie”), to sytuacja zmieni się jeszcze bardziej na niekorzyść establishmentu. Kompromitacja, jakiej dokonał publicznie Komorowski będzie niczym, przy tym, co zobaczymy już za 2-3 lata. Do tego dojdą kolejne kompromitujące nagrania typu tych „U Sowy”.

  Dorasta też nowa młodzież, coraz bardziej doceniająca tradycję rodzinę naród, patriotyzm itp.

  Te wszystkie czynniki, a także wiele takich, o których nie ma tu miejsca i czasu pisać, spowodują całkowite wywrócenie się dotychczasowej struktury społecznej. Cwelebryci zostaną ośmieszeni i upokorzeni i wywaleni na śmietnik, jak to się stało już w USA. Zaczną rosnąć w siłę ruchy miejskie i lokalne (tutaj uwaga: trzeba uważać, żeby nie zostały całkowicie zawłaszczone przez lewactwo !).

  Opozycja ma rację mówiąc, że PiS może przegrać przyszłe wybory. Jednakże nie w taki sposób, jak im się to wydaje. Otóż PiS może przegrać wybory na rzecz ugrupowań, których Tusk i reszta tych ŚCIERW bała by się tysiąc razy bardziej, niż PiS i MODLILI BY SIĘ, żeby to Kaczyński wziął ich do niewoli, zamiast tych, którzy przyjdą po nim. Bo jak widzimy PiS na razie nie powsadzał złodziei do więzień (jak na razie prędzej powsadzają kierowców, przedsiębiorców i alimenciarzy), a wielu polityków ze środowisk RN/Kukiz/WOLNOŚĆ/KNP właśnie brak skazywania winnych złodziejstwa za czasów PO uważa za dowód, że PiS nie spełnia swoich obietnic i przede wszystkim OCZEKIWAŃ WYBORCÓW !!!

  Ciekawa obserwacja: ci tzw. „cwelebryci” nawet nie mają świadomości, jak bardzo się kompromitują swoimi wypowiedziami i działaniami. Ci ludzie są całkowicie oderwanie od rzeczywistości. Całe życie spędzili pod kloszem, a teraz na starość nie są w stanie już nic zrozumieć. Im się wydaje, że jak ktoś o nich coś złego napisze, to można go „podać do sądu”. Wyobrażacie sobie !? PODAĆ DO SĄDU !!! Ci DEBILE chcą „podać do sądu” CAŁY INTERNET !!! Zachowują się tak, jak małe dziecko stojące przed zaporą i myślące, że gdyby zapora pękła, to by sobie poradzili z wodą za pomocą wiadereczka i łopatki z plastiku. Takie mają wyobrażenie o potędze internetu. Albo częsty błąd, jaki popełniają, gdy wdają się w dyskusję z ludźmi. Natychmiast widać, że ich poziom intelektualny jest NIŻSZY, niż 12-letniego chłopaczka, który ich ZJADA NA ŚNIADANIE, bo gość, choć jest dzieckiem, to prowadzi takich dyskusji w mediach społecznościowych kilkadziesiąt dziennie ! On ich zmiażdży nawet tego nie zauważając ! To jest PRZEPAŚĆ ! Ci ludzie powinni się schować w Domu Starego Aktora, zamknąć, zabarykadować, wpuszczać jedynie doręczyciela z ZAIKSU i pielęgniarki z zapasem pieluch i wspominać stare dobre czasy oglądając kasety VHS.

  Internet i żywa dyskusja ma to do siebie, że nie da się tu nic przygotować. Intelekt człowieka wystawiony jest na najcięższą próbę. Na dodatek nie da się tego w żaden sposób cenzurować. Przykładem tutaj koronnym jest oczywiście Stanisław Michalkiewicz ze swoim słynnym „obozem czasowo nieczynnym” (jestem pewien, że dla bezpieczeństwa procesowego zaopatrzył się w fotografie tej informacji z tzw. „datą pewną”, więc nic mu nie mogą zrobić. Ale są też inne metody. Na przykład zamiast pisać „Tusk to złodziej”, można napisać: „Tu2k t0 2£0d213j”. I co ?

  Zresztą, dosłowność nie jest potrzebna, bo z uwagi na częstą interakcję i w internecie, ludzie od razu wiedzą o co chodzi w pół słowa. Nagrania „U Sowy”, choć same w sobie nie były przestępstwem (przynajmniej nikogo z tego tytułu jak na razie nie skazano), a wystarczyły do rozwalenia całego establishmentu, gdyż to OBUDZIŁO ludzi, uświadomiło im, z jakimi PRYMITYWAMI i ŚCIERWAMI mają do czynienia i potem to już był tylko efekt KULI ŚNIEŻNEJ. Cokolwiek robili politycy PO, to i tak obracało się przeciwko nim. Jak słynny król Shitas: cokolwiek dotknął, zamieniało się w GÓWNO …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here