Foto: YouTube

Najpierw gwałtowne trąbienie, na koniec agresja fizyczna. To wszystko na polskiej szosie. 

Pan Piotr i jego partnerka Magda jechali mazdą ulicą Śląską w Chrzanowie (woj. małopolskie), gdy po ich lewej stronie pojawił się samochód marki infinity na katowickich numerach rejestracyjnych. Pan Piotr widząc, że samochód ten jedzie dość wolno, zmienił pas ruchu. Wówczas kierowca infinity, jak relacjonuje to pan Piotr, zaczął gwałtownie trąbić. Na to, według jego relacji, pan Piotr włączył światła awaryjne w ramach przeprosin. Ale to nie zakończyło sprawy. Infinity wyprzedziło mazdę. Ale po chwili znów mazda się z przodu. Wówczas kierowca infinity wyprzedził mazdę na podwójnej ciągłej i zaczął zwalniać, utrudniając jej jazdę panu Piotrowi. Ten postanowił przeczekać atak wściekłości kierowcy infinity i zatrzymał się na poboczu na kilka minut, bo licząc, że ten pojedzie sobie dalej.

Tymczasem infinity czekało na przy tej samej ul. Śląskiej trochę dalej. Pan Piotr zatrzymał swój samochód za nim.

Co wydarzyło się dalej pokazuje filmik, jaki przy pomocy telefonu komórkowego zrobiła partnerka pana Piotra.

Po zdarzeniu pan Piotr z filmikiem poszedł na policję w Chrzanowie. Kierowca infinity jest poszukiwany przez policję. Grożą mu mandaty za wykroczenia drogowe. A za naruszenie nietykalności cielesnej może podlegać grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ta sprawa będzie z oskarżenia prywatnego a jak wiadomo, pokrzywdzony ma zamiar je złożyć.

Filmik pokazujący finał agresywnych zachowań opisanych powyżej:  

Czytaj więcej: To może być szok na polskich drogach. Ma być zakaz wyprzedania ciężarówek przez ciężarówki. Gigantyczne korki gwarantowane

8 KOMENTARZE

  1. Ten koles co sie przyszedl szarpac to chyba ciota która nie potrafi kontrolowac swoich emocji. Jak dziecko. Zadnej kontroli nad soba. Prawie jak zwierze. Ale czego oczekiwac. Taka spózcizne zostawil nam Najezdzca Okupant Sowiecki. Tak samo jak ekspertów pokroju Jablonowskiego/Olszanskiego, czy wojowników o wolnosc jak „Kijankowski”.

  2. Taka spuściznę zostawił nam Najeźdźca, Okupant Sowiecki. Wymordował najmądrzejszą i najdzielniejszą część narodu … i zostali fornale.

  3. W Rosji na drogach ginie rocznie 27 000 osób, w Polsce 3000 osób. No ale w Rosji jest Wolność, nie ma takich lewackich idiotyzmów jak obowiązek posiadania prawa jazdy, zapinania pasów, ograniczeń prędkości czy przeglądów technicznych.

  4. No właśnie. Gdyby w Polsce była Wolność to ginęłoby na drogach 7000 osób rocznie. A dziś dzięki lewackiemu kodeksowi drogowemu i lewackim fotoradarom ginie 3000 osób rocznie.

  5. Takim sytuacjom może zapobiec tylko jedno: powszechny dostęp do broni i nieograniczona możliwość jej użycia w samoobronie. Gdybyśmy żyli w państwie z takim prawem, pan z infinity grzecznie pojechałby w swoją stronę, świadomy, że awantura może się skończyć dla niego bardzo niekorzystnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here