Były partner oblał jej twarz kwasem. Włoska modelka pokazała się po ataku

źródło: youtube/instagram

Była włoska modela Gessica Notaro odważyła się pokazać po tym jak została oblana kwasem przez byłego chłopaka, pochodzącego z Wysp Zielonego Przylądka Jorge Tavaresa. Mężczyzna napadł na byłą dziewczynę, po tym jak ta powiedziała, że nie chce się już z nim spotykać. 

Tavares nie mógł pogodzić się z odrzuceniem przez Notaro. Nękał ją, nachodził, wrzucał jej nagie zdjęcia do sieci. Gdy powiedziałam „koniec”, przyszedł do mnie z liną i zagroził, że popełni samobójstwo. Wiedział, że zrobię wszystko, aby do tego nie dopuścić. Mój brat zabił się, gdy był nastolatkiem, Jorge dobrze zdawał sobie sprawę z moich czułych punktów. Mimo to wciąż mnie nękał i nie mógł pogodzić się z rozstaniem. W końcu zwróciłam się o pomoc do policji. Chociaż mój były chłopak otrzymał zakaz zbliżania się do mnie, nadal mnie prześladował. Wpadł w furię, gdy dowiedział się, że spotykam się z innym, chociaż on sam miał już nową dziewczynę. Przed wypadkiem wielokrotnie groził, że obleje mi twarz kwasem – mówiła dla „Daily Mail”.

Przed jeszcze większą tragedią uratowały Notaro rady kolegi, który ma do czynienia z substancjami żrącymi na co dzień w pracy. Kwasem czyści zbiorniki w oceanarium. Poradził jej żeby w razie takiej sytuacji nie przemywała ran wodą, ponieważ podobne połączenie może nawet wypalić dziury w czaszce.

Chociaż kwas dostał się do moich ust, nie zniszczył mi strun głosowych. Chciałabym jeszcze normalnie funkcjonować, marzy mi się kariera piosenkarki. Niedawno skończyłam pracę nad swoim pierwszym albumem – mówiła.

Były partner czekał na Notaro 10 stycznia pod jej domem. Kiedy ta wróciła późnym wieczorem ze spotkania, Tavares wylał na nią kwas. Poparzeniu uległy twarz, klatka piersiowa i nogi. Dowiedz się więcej: Był partner oblał kwasem włoską modelkę. Lekarze walczą o jej wzrok

Tavares cały czas przebywa w areszcie w Rimini. Pod koniec kwietnia ma ruszyć proces sądowy, imigrantowi grozi dożywocie.

Zobacz też:  Codziennie jedna kobieta w Londynie oblewana jest kwasem! Zemsta odrzuconych wyznawców Allaha

Źródła: wolnosc24.pl, Daily Mail, tvp.info.pl

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda baby. Ale wiadomo jak naucza Pan Janusz „chcącemu nie dzieje się krzywda” – tak się kończy jak biała kobieta zabiera się za przedstawiciela „przebogatej” „kultury” i wyznawcę religii pokoju, który co prawda już wie że w mieszkaniu nie rozpala się ogniska na podłodze oraz zna zasady obsługi zachodniego systemu wodno kanalizacyjnego. Jednakże taki osobnik dalej mentalnie znajduje się w swojej chatce z gówna położonej w afrykańskim buszu.

    • Na Wyspach Zielonego Przylądka muzułmanie stanowią mniej niż 1% ludności, po nazwisku też widać że to nie muzułmanin. Nie zmienia to faktu że należą mu się kraty bo nie potrafi żyć w cywilizowanym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here