Cejrowski ostro o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę i wsadzić do aresztu! [VIDEO]

Wojciech Cejrowski foto yt

Gościem programu TVP Info był znany podróżnik Wojciech Cejrowski. Skomentował on sprawę przesłuchania Donalda Tuska w warszawskiej prokuraturze. – Donald Tusk jest obywatelem zwyczajnym i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski i my możemy go nie uznać.

„Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył” – stwierdził.

Czytaj też: Juncker i unijni komisarze na dywaniku u Sorosa. Mają bronić jego interesów na Węgrzech

On w tej chwili może mataczyć, czyli zaciemniać obraz i komunikować się z tym całym gangiem, który rozrabiał albo zaniechał działań.

W związku z tym należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę, żeby nie mataczył, zrobić śledztwo kiedy on jest w areszcie, a potem do normalnego sądu i zwykły wyrok więzienia: niech siedzi jak wszyscy inni z gwałcicielami i prostytutkami – mówił w TVP Info Wojciech Cejrowski.

Cejrowski wypowiedział się również w sprawie smoleńska Rosja to „ewidentnie wrogie” Polsce mocarstwo. Umowę o współpracy między Służbą Kontrwywiadu Wojskowego i rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa nazwał „zdradą państwa polskiego”.

O ekshumacje zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej Donalda Tuska trzeba pytać do skutku, aż się odniesie – uważa Cejrowski. Jego zdaniem były premier powinien trafić do aresztu.

To za jego władzy zostało poczynione takie zaniechanie, że polskich obywateli w Rosji porąbano na kawałki, a Tusk nawet nie sprawdził, co dostał w tych trumnach. To jest kardynalna i kryminalna sprawa, za którą trzeba odpowiadać – stwierdził.

Przeczytaj też: Korwin broni Ubera: „Rząd chce wrócić do PRL-u! To moja sprawa czy wybiorę taksówkę czy Ubera” [VIDEO]

tvp.info/Wolność24

11 KOMENTARZE

  • Niestety, ale winni temu – i to bardziej id Tuska – są właśnie dorośli Polacy w liczbie około 27 000 000, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy takowe nieszczęścia poprze ciągłe – co 4 lata – wybieranie tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

 1. OTO PELNY BOLSZEWIZM W CALEJ KRASIE , NAJPIERW CZLOWIEK A POTEM PARAGRAF .
  TEMU OBWIESIOWI CZY OBIEZYSWIATOWCOWI TO JUZ TO SLONECZKO CHYBA WYPALILO RESZTKI MOZGU .
  JESTEM CZLOWIEKIEM O POGLADACH SKRAJNIE LIBERALNYCH ( GOSPODARCZO ) ALE JAK CZYTAM NA TYM PORTALU ARTYKULY O TAKIEJ TRESCI TO NOZ MI SIE W KIESZENI OTWIERA >
  BEZ POZDROWIEN

 2. Nie bardzo wiem, za co chcą wsadzić Tuska. Jeśli za to, jak rządził, to w takim razie wszyscy rządzący od 1989 roku powinni siedzieć.
  A może ktoś mnie oświeci i wskaże konkretne przestępstwo i paragraf, na podstawie którego Tusk ma trafić za kraty.

 3. Często bywa tak, że najkrzykliwsi antykomuniści przejawiają tendencję do najbardziej bolszewickich metod działania. Cejrowski idealnie się w to wpisuje swoimi wypowiedziami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here