Niemcy i Soros zapraszają imigrantów do Polski. Przy pomocy fundacji z Warszawy

źródło: youtube.com

Fundacja Ocalenie realizuje projekt „Refugees Welcome Polska”, celem akcji jest zbieranie chętnych, którzy chcieliby przyjąć pod swój dach imigrantów. Przy odrobinie szczęścia szybko znajdziemy kogoś, kto do Ciebie pasuje, i skontaktujemy Was ze sobą tak, żebyście mogli się bliżej poznać – czytamy na stronie fundacji. 

Fragmentami ogłoszenie brzmi jak rodem z portalu randkowego. A może pomysłodawcy chcą nie tylko osiedlać, ale od razu łączyć w pary? Fundacja Ocalenie istnieje, aby wspierać migrantów w integracji i indywidualnym rozwoju. Działamy na rzecz dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego – czytamy dalej.

Strona umożliwia ściągnięcie pod swój dach imigranta, który najbardziej będzie pasował dla osoby udostępniającej mieszkanie. Kwaterę trzeba umieścić na stronie fundacji. W ramach umowy gość będzie musiał mieszkać w nowym lokum minimum trzy miesiące.

Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę i tak po ludzku pomożesz komuś w bardzo trudnej sytuacji. (…) Skontaktujemy Cię z uchodźcą, którego profil najbardziej pasuje do Twoich preferencji i Twojego mieszkania – zachęcają twórcy projektu.

Fundacja nie tylko pomaga finansować podróż imigranta do Polski, ale też w razie potrzeby pokrywa koszty pobytu. Twórcy akcji zapewniają, że imigranci będą realizować przynajmniej opłaty licznikowe.

Za projektem tak na prawdę stoi niemiecka organizacja MENSCH MENSCH MENSCH E.V., dodatkowo Refugees Welcome Polska współpracuje też z fundacją Georga Sorosa.

Wiele wskazuje na to, że ktoś na Zachodzie wpadł na nowy pomysł jak wepchnąć do Polski imigrantów. Nasza rola w tym wszystkim jest taka, że musimy racjonalnie patrzeć na podobne projekty.

Czytaj też: Juncker i unijni komisarze na dywaniku u Sorosa. Mają bronić jego interesów na Węgrzech

Źródło: ocalenie.org.pl, niezalezna.pl

9 KOMENTARZE

 1. Wygląda na większą operację ulokowania bezpośrednio w „sercu” społeczństwa zadaniowanych „przyjaciół”.
  No przynajmniej poznamy teraz gdzie albo idioci mieszkają albo zdrajcy albo jedno i drugie w uni. No „pociecha” w tym, że zadanowani zaczną od swych gospodarzy.
  Z drugiej strony „świetny” projekt, ażeby w ramach inżynierii społecznej „rozhuśtać” polskie społeczeństwo do takiej agresywności (raczej naturalnej), że oduraczała cywilizacja zachodnia łyknie z „uciechą” okrzykiwanie Polaków od ksenofobów, rasistów, a to szybko da się połączyć ze „zbrodniami” na Żydach i z obozami. I szlamowanie się będzie mogło rozpocząć? Szkoda mi Żydów, którzy ten przekręt widzą i aż ze wstydu muszą się palić lub więcz obawiają się o pogromy, które znowu niewłaściwych mogą trafić, jak to wszystko wylezie na jaw.
  Tego różnorakiego wariactwa obecnie tak dużo na tym świecie, że tu coś większego nam przygotowują na tej planecie.

 2. A jakby tak uderzyć mieczem lewicy, czyli poprawnością polityczną? Tego typu ogłoszenia mogą się kojarzyć nie tylko z portalem randkowym, ale też np z handlem ludźmi, czy wprost niewolnictwem…
  „Podaj nam preferencje, a my przyślemy ci takiego uchodźce jakiego ci będzie najbardziej potrzeba…”
  Lewaków by chyba szlag trafił, nie mówiąc o Sorosu, gdyby ich inicjatywę storpedowano w taki sposób.

 3. MAM NADZIEJE ZE TEN FIGIEL ZYDA SOROSA NIE PRZEJDZIE ALE CO CIEKAWE IZRAEL NIE PRZYJMUJE JAKICHKOLWIEK IMIGRANTOW WLACZNIE Z PANSTWAMI ARABSKIMI KTORYCH JEST CA 50 JAK SIE NIE MYLE. JUDEJCZYCY ROBIA WSZYSTKO ABY ZNISZCZYC PANSTWA NARODOWE CALY CIEZAR MUZELMANOW PCHNAC POZA SWOJE GRANICE A TYM SAMYM ZAPEWNIC SOBIE SPOKOJ. TA FUNDACJA WIEC DZIALA NA NIEKORZYSC POLSKI JEST WROGA NAM POLAKOM I NALEZY JA ZWALCZAC ZA WSZELKA CENE.

 4. Twórcy akcji zapewniają, że imigranci będą realizować przynajmniej opłaty licznikowe Buhahahaha ludzie szwaby i koszerny madziar mają nas za głupków i frajerów kolega pracując w niemczech gada z niemcami i oni mają za taką akcję płacone około 1000 Eur więc ? Osobiście nieprzyjąłbym żadnego nawet zawielokrotność tej kwoty za chwilę euro nie będzie nic warte szczególnie jakiś czas po wyborach we FR a problemy z ciapatymi pozostaną więc wypierdalajcie szwaby i koszerny węgrze z takimi pomysłami zjebane ryje. A jak sądzicie kto wygra wybory we FR bo chciałbym obstawić u buków za LePen 3,8 za Filona 4,5 biorąc pod uwagę że ostatnio u buków faworyci odpadają a wygrywa niemożliwe np brexit trump real bayern i kontakty siostrzenicy Le pen z cambridge analytica to obstawił bym panią bo na tego pajaca marcon do którego dziś dzwonił Obama i pierdolili se przez tel na tvn24biz to na odległość widać jakie to naciągane i capi poprawnością geopolityczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here