Katastrofa katastrofy smoleńskiej.

Ponieważ mija już prawie 20 miesięcy od czasu dojścia do władzy PiS – czas, żeby ktoś na prawicy w końcu to powiedział: dyskurs o katastrofie smoleńskiej uległ totalnej katastrofie. I sztandar smoleński, jak kiedyś sztandar PZPR, powinien w końcu zostać zwinięty i wyprowadzony.

Jedyne, co przez ten czas w tej sprawie udało się uzyskać nowego, to wiedza o niechlujstwie ekipy Tuska, której nie chciało się przypilnować poprawnego pochowania ciał ofiar. Ale to przecież żadna nowość. Nie nastąpił natomiast żaden przełom w kwestii przyczyn tego tragicznego zdarzenia, nie udało się sprowadzić do Polski wraku tupolewa, nie udało się uzyskać żadnej mitycznej pomocy NATO czy CIA, która ponoć wie o sprawie wszystko, ale nie chce nic powiedzieć.

Słowem: klapa, katastrofa, klops. I tylko żałość bierze, jak się przegląda te puchnące od reklam spółek skarbu państwa media niegdyś niepokorne, które starają się, niczym Adam Słodowy, zrobić coś z niczego, czyli szum informacyjny przykrywający ten druzgocący fakt, że po prostu nie ma o czym mówić. Ale na nieistnieniu można zrobić całkiem dobry interes, o czym może zaświadczyć redakcja „Gazety Polskiej” i pokrewnych jej mediów, które bijąc w ten pusty bębenek, osiągnęły medialny sukces. Niestety kosztem oszukiwania ludzi. Tak samo jak wielu innych cwaniaków, którzy zrobili miliony na opisywaniu UFO, yeti i Atlantydy.

Czy jednak rzeczywiście nie dało się w tej sprawie nic więcej zrobić? Myślę, że spokojnie dałoby się np. sprowadzić wrak. Do tego potrzebna jest jednak umiejętność negocjacji z Rosjanami. Tej ewidentnie zabrakło. Być może udałoby się także, gdyby tylko ktoś umiał się tym profesjonalnie zająć, uzyskać jakieś dodatkowe dane od różnych agencji amerykańskich.

Tyle że przecież te dane wcale nie musiałyby prowadzić do przełomu. Wręcz przeciwnie – z punktu widzenia sensacyjnych teorii mogłyby być po prostu rozczarowujące. Powstaje jednak znacznie bardziej istotne pytanie: jeśli założyć, że samolot w Smoleńsku został wysadzony przez Rosjan, to czy da się to kiedykolwiek udowodnić?

Odpowiedź jest prosta: oczywiście nie. A czy można siać domysły, insynuacje jeszcze przez dziesiątki lat? Oczywiście tak. A jak ktoś będzie próbował balon tej smoleńskiej mgły przekłuć, to oczywiście można się zawsze oburzać, unosić w oparach moralnej wyższości – słowem: uprawiać smoleńską bigoterię. Ale przecież nie służy to ani prawicy, ani Polsce.

Prawica powinna więc jak najszybciej przejść nad Smoleńskiem do porządku dziennego. Oczywiście trzeba zawsze pamiętać, że wskutek nienawiści pomiędzy socjalistami wierzącymi a niewierzącymi oraz fikcyjności państwa teoretycznego doszło do takiego skandalicznego zdarzenia. Jednak jedyny wniosek, jaki z tego trzeba wyciągnąć, to smutna konstatacja, że w bantustanach takie rzeczy się po prostu dzieją, więc trzeba bantustan jak najszybciej zlikwidować, a w jego miejsce wprowadzić prawdziwą Polskę – poprzez instalację uczciwego wolnego rynku, wzmocnienie, ale zmniejszenie państwa i odnowę moralną, która sprawi, że Polska stanie się idealnym miejscem do życia i prowadzenia biznesu.

Natomiast smutną bantustanową przeszłość trzeba odrzucić, a nie rozdrapywać rany, że para kacyków w bantustanie wraz ze swoim otoczeniem zginęła w wyniku działania systemu, który tak naprawdę konstytuowała… Czas otworzyć i przetrzeć oczy. Jak zwykle o tej porze roku, ponawiam apel do Państwa o przekazywanie swojego 1 proc. PIT dla naszej Fundacji Najwyższy Czas.

Jak to zrobić? Proszę spojrzeć tutaj. Każdy, kto nam wpłaci, może liczyć na prezent, ale przede wszystkim pomaga w ważnych inicjatywach wolnościowych, czyli utrzymaniu portalu wolnosc24.pl oraz organizacji dorocznych Konferencji Polskiej Prawicy i Wolnościowców. A po wielkim sukcesie Konferencji sprzed dwóch tygodni już planujemy jesienną edycję tej imprezy, która będzie połączona z wręczeniem Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza. Oczywiście kapituła tej nagrody utrzyma całkowitą niezależność.

Jednocześnie Fundacja Najwyższy Czas podejmie próbę zorganizowania gali w sposób zdecydowanie bardziej spektakularny niż dotychczas. Tak więc jeśli chcą Państwo, by wolnościowo-prawicowy dyskurs rósł w siłę, bardzo proszę o rozważenie udzielenia nam wsparcia.

13 KOMENTARZE

 1. Gdy Cezary Gmyz opublikował artykuł o znalezieniu trotylu na wraku Tupolew , Donald Tusk i cała ekipa PO-PSl zapadli się pod ziemię na ponad jeden dzień . To zdarzenie mniej więcej wyjaśnia sens zamachu w Smoleńsku . Donald Tusk prawdopodobnie został namówiony przez WSI , czyli rosyjska agenturę , do podjęcia działań w celu fizycznej likwidacji braci Kaczyńskich , ponieważ to miało zapewnićc jego szajce władzę w Polsce na wieki wieków . Niestety dla niego prawdziwym celem intrygi WSI było dostarczenie Rosjanom , moze równiez Niemcom i Amerykanom , materiłu do szantażu czyniacych z niego powolne narzędzie .
  Jak pmiętamy , Donald Tusk bez oporów odstąpił stanowisko prezydenta Komorowskiemu człowiekowi WSI . Jest jeszcze szereg innych przesłanek , ale chyba najbardziej wymowna jest całkowita uległość rządu Tuska wobec rządów zachodnich i Rosji .
  Tomasz Sommer swoim artykułem ujawnił swoją całkowitą niedojrzałość i brak przenikliwości . Sprawa nie tylko jest aktualna , ale nadal stanowi śmiertelne zagrożenie dla nas i naszych pieniędzy . Czas rzadów Tuska , to był przede wszystkim okres totalnego rabunku dokonywanego na Polakach przez bce rządy .
  Stanowisko Amerykanów jest zrozumiałe , ponieważ trudno sobie wyobrazić , żeby ekipa Tuska likwidowała konkurencję bez ich wiedzy , może nawet zgody , W końcu stałą w amerykańskiej polityce jest utrzymywanie w Polsce u władzy ludzi kompletnie posłusznych . Kondycja naszego państwa jest dla nich bez znaczenia .
  Niedawno Sławomir Cenckiewicz podał do wiadomości , że są poszlaki świadczące o wysadzeniu w 1995 roku bloku w Oliwie przez funkcjonariuszy UOP . Chodziło o wejście do mieszkania byłego ubeka posiadającego materiały na Wałęsę . Tutaj też prawdopodbnym celem uwikłanie Wałęsy w wielokrotne morderstwo i rzeczywiście on przegrał na rzecz Kwaśniewskiego bez większej awantury .

  • 100/100
   Być może nigdy nie dowiemy się, co się stało z prezydencką delegacją w dniu 10-04 A.D. 2010 podobnie jak nie wiemy, co wydarzyło się na Gibraltarze w dniu 04-07 A.D. 1943.
   Wiemy jednak, co się wydarzyło po godz. 9:00 dnia 10-04 A.D. 2010. To co się wtedy stało i ciągle się dzieje na naszych oczach, jednoznacznie, w sposób pewny, niezbity i niepodważalny, potwierdza, że został na nią przeprowadzony skuteczny zamach.
   Wszystko, co się wydarzyło w Polsce po godzinie 9:00 rano dnia 10-04 A.D. 2010, nie było i nie jest normalne. Nic!
   Co do wraku to Anglicy nie oddali do dzisiaj teczki gen. Sikorskiego wraz z dokumentami Państwa polskiego mimo, że wyłowiono ją jako pierwszą, w całości a od tego czasu minęło już 73 lata. Ruscy trzymają wrak dopiero 6 lat. 12x krócej od Anglików. Nie jest tak źle. I tak są jakieś 12x lepsi od kochanych Angoli. A tak bardziej serio, to właśnie w tej teczce gen. Sikorskiego jest zapisane to co się stało dnia 10-04 A.D. 2010. W pewnym skrócie rzecz jasna.

   P.S. „jeśli założyć, że samolot w Smoleńsku został wysadzony przez Rosjan” – jak to zrobili skoro samolot był pod wyłącznym nadzorem polskiego pułku specjalnego na Okęciu? Nielogiczne.
   Co do wybuchu na pokładzie to wbite w ziemię drzwi są wystarczającym dowodem na wybuch. Tego nie da się inaczej wyjaśnić. To samo z uciętym skrzydłem na którym slot nie nosił śladów zderzenia z przeszkodą tylko ślady cięcia ładunkiem liniowym. To samo z wyrwanymi nitami i „rozdętymi” fragmentami poszycia.
   Itd.

  • Skoro powszechnie wiadomo że był wybuch, to dlaczego jego sprawcy wciąż są na wolności i dlaczego minister Macierewicz nadal wini Rosjan? PiS jest u władzy już 1,5 roku i ma wszystkie narzędzia – wojsko, policję, MSW, prokuraturę, służby. Dlaczego nic się nie robi w celu w celu wykrycia zamachowców? Nawet nie mówię o akcie oskarżenia, bo w sytuacji braku podejrzanego wniesienie takowego byłoby jawnym nonsensem.

 2. Smoleńsk nie zniknie z horyzontu dopóki będzie żył Jarozbaw rządny zemsty na Tusku „za zabicie brata”. Ten człowiek poza osobistą zemstą nie ma żadnego celu w swoim życiu, nie ma dla kogo żyć, nie posiada własnego potomstwa, żony, a bratanicą się nie zajmie, bo ta tylko afery obyczajowe robi. Jest to zwykła sierota PRL, która poza polityką w życiu niczego nie osiągnęła i już więcej nie osiągnie. Pseudo-geniusz i wierny sługa systemu III RP, którego przez lata był współtwórcą i opanował do perfekcji sztukę manipulacji ciemnym ludem. Postać bardzo tragiczna, a zarazem żałosna, bo gdyby nie jego maniakalne dążenie do zostania drugim Piłsudskim (wraz z socjalistycznym dorobkiem inwentarza) i przekonanie o swojej absolutnej nieomylności to mógłby na prawdę dla Polski zrobić coś dobrego.

 3. „Myślę, że spokojnie dałoby się np. sprowadzić wrak. Do tego potrzebna jest jednak umiejętność negocjacji z Rosjanami..”
  „Prawica powinna więc jak najszybciej przejść nad Smoleńskiem do porządku dziennego.”
  „..więc trzeba bantustan jak najszybciej zlikwidować, a w jego miejsce wprowadzić prawdziwą Polskę – poprzez instalację..”

  Panie Sommer, każdy miewa słabszy dzień. Dr Bartosiak zauważył kiedyś, że gdyby Ukraincy ogłosili chęć prac , a nie daj Bóg – że już mają bombę atomową, to zmieniłyby się u nich z cztery rządy, dzięki „obrońcom demokracji”. Światowej też. U nas jeden atak na TK prawie to spowodował. Czy możemy sobie wyobrazić próbę realizacji Pana (i Wolności) tez programowych – „poprzez instalację uczciwego wolnego rynku, wzmocnienie, ale zmniejszenie państwa i odnowę moralną..” ??? Polacy zrozumieli lekcję z TK, słowa Bartosiaka i dlatego Partia Korwina pikuje w okolicach 1%.
  Radzę wziąć zimny prysznic, i wrócić do polityki realnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here