Zbigniew Wodecki w ciężkim stanie. Artysta przeszedł rozległy udar

źródło: facebook

Wokalista Zbigniew Wodecki doznał we wtorek rozległego udaru mózgu, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jego piątkowy koncert w Gnieźnie został odwołany z „przyczyn niezależnych od organizatora”. Otoczenie artysty na razie nie udziela żadnych szczegółowych informacji.

„Potwierdzam oficjalnie, że Zbigniew doznał udaru i jest hospitalizowany. Jedynie tyle mogę powiedzieć, nic więcej nie wiemy, sami oczekujemy na informacje” – powiedział w czwartek rano Mariusz Nowicki.

„Jeśli będziemy coś więcej wiedzieć, razem z rodziną wydamy oświadczenie” – dodał menager.

Wodecki doznał udaru we wtorek 9 maja, trzy dni po swoich 67 urodzinach.

Zbigniew Wodecki koncertuje już ponad 40 lat. Na początku kariery związany był z krakowską Piwnicą pod Baranami i zespołem Anawa. Akompaniował też Ewie Demarczyk na skrzypcach, to instrument na którym uczył się grać od wczesnych lat dziecięcych.

Śpiewanie rozpoczął nieco później, do dziś zresztą twierdzi, że jest przede wszystkim skrzypkiem, a o swojej przygodzie wokalnej mawia, że zdarzyła się przez przypadek.

Zobacz: Przełom w sprawie śmierci Magdaleny Żuk? Prokurator generalny Egiptu objął tę sprawę osobistym nadzorem

Źródła: przeambitni.pl, muzyka.interia.pl

 

17 KOMENTARZE

 1. No, to ZUS zaciera ręce, bo kolejny emeryt ma duże szanse, by nie pobierać emerytury.
  A Tak poważnie; Panie Zbigniewie, życzę Panu z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia. Da Pan radę! Krzysztof Globisz także! Pozdrawiam ciepło obu Panów i trzymam za Was kciuki.

   • Lubiłem go do momentu kiedy okazało się, że popiera kod. Od tego momentu jest dla mnie zdrajcą i zwykłym antypolskim szkodnikiem. Może ten udar poukłada mu klepki na właściwe miejsca.

   • zdrówka Zbyszku !! jeszcze nam zatrąbisz albo zagrasz na skrzypcach podczas manifestacji !! trzymamy kciuki

 2. Przypomnę (tak nawiasem) tego komuszka, który jak widać za dużo maszerował z KODem i za bardzo denerwował się szybko-zmiennymi wyznaniami Schetino przypłacając to udaem:

  Fakt 17 lis 2014 18:45
  To dopiero był bal! Na swoje 60. urodziny były prezydent Aleksander Kwaśniewski zaprosił gości do warszawskiego hotelu Sheraton.
  Byli znani politycy i wielkie gwiazdy. O oprawę muzyczną zadbali zięć prezydenta Kuba Badach (38 l.) i Zbigniew Wodecki (64 l.).
  Sześćdziesiąt białych róż Kwaśniewskiemu przyniósł sam Jan Kulczyk (64 l.), a z życzeniami pospieszyli m.in. Leszek Miller (68 l.) z żoną, Józef Oleksy (68 l.), Zbigniew Boniek (58 l.), Urszula Dudziak (71 l.) i Wojciech Gąsowski (71 l.).
  Główną atrakcją wieczoru był koncert zięcia prezydenta ze Zbigniewem Wodeckim, który zagrał na swojej ukochanej trąbce. Goście bawili się aż do 3 w nocy!

  za wiadomosci.onet.pl:
  5 gru 2014 – Znany muzyk Zbigniew Wodecki zaangażował się w kampanię na rzecz osób homoseksualnych.

  Ot, i cały Zbigniew Wodecki. Najbardziej wartościowa to ta trąbka była.

 3. Ale się z was jad sączy. Wodeckiemu to wy wszyscy możecie buty czyścić. Wy też możecie się rozchorować.
  Po Wodeckim , bez względu na to co się wydarzy i tak zostanie piękny dorobek i pamięć, po was tylko proch marny i nic więcej. Taka jest prawda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here