Tomasz Adamek w tarapatach! Lewacy donoszą na niego do prokuratury. Zobacz o co oskarżają Górala

Tomasz Adamek fot. twitter.com

Żarty mogą mieć swoje przykre konsekwencje, szczególnie te ostre. Możliwe, że już niedługo dobitnie przekona się o tym Tomasz Adamek. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ogłosił, że w poniedziałek zgłosi do prokuratury wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego mistrza świata.

Sprawa swój początek miała we wtorek, po premierze programu „Kuba Wojewódzki”. Jednym z gości talkshow był Tomasz Adamek, który w specyficznym stylu żartował w temacie wychowania dzieci i kobiet w życiu rodzinnym.

„Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem.” – żartował w trakcie dyskusji Tomasz Adamek.

Czytaj też: To zdjęcie robi furorę w sieci! Cała prawda o Szwecji. Bez komentarza [FOTO]

Jego słowa wywoływały śmiech nie tylko u niego, ale także prowadzącego program oraz drugiemu gościowi Natalii Nykiel. Jej również się „oberwało”. Słowa o rzadkim sprzątaniu i gotowaniu piosenkarki, Adamek skomentował – „trzeba lać! trzeba lać! trzeba lać!”, co sama zainteresowana przyjęła gromkim śmiechem.

Niestety, cała sytuacja nie spodobała się Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który postanowił zgłosić sprawę do prokuratury.

„Nawoływanie do bicia kobiet jest przestępstwem. Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet. Tym samym w opinii naszego Ośrodka popełnił przestępstwo ścigane z urzędu, za które powinien stanąć przed sądem. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie trafi jutro do prokuratury właściwej miejscowo”. – możemy przeczytać na oficjalnym facebookowym profilu organizacji.

Zobacz też: Czy „Ucho Prezesa” szkodzi wizerunkowi Jarosława Kaczyńskiego i PiS-owi? Pierwszy taki sondaż

Jak się okazuje, również żarty, które rozbawiają publiczność programów telewizyjnych kojarzonych ze środowiskiem „liberalnym” mogą stać się celem dla różnego rodzaju organizacji walczących m.in. „o wolność słowa”. Przypomnijmy, wspominany ośrodek kilkukrotnie „zasłynął” z akcji donoszenia do prokuratury, m.in. w sprawie social mediowych wpisów Mariusza Pudzianowskiego dotyczących chuligańskich zachowań imigrantów.

źródło: Wolność24.pl / FB.com/ośrodek.monitorowania

32 KOMENTARZE

 1. pracowników Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych trzeba lać!!! lać!!!! lać!!!! bo to darmozjady i nieroby!!! żyjące na koszt podatnika.

   • Przede wszystkim powinien złożyć też zawiadomienie do prokuratury, że przedstawiciele narodu żydowskiego – tu ich wymienić z imienia i nazwiska – prześladują go, składając fałszywe zawiadomienia. To jest karalne.
    Następnie upublicznić w Internecie skan wnioseku ze stempelkiem „wpłynęło dnia …”.
    Więcej by nie złożyli.

   • Wyzywanie nic nie da. Trzeba działać przemyślanie, mądrze i skutecznie – patrz wyżej.

  • Brawo. Gonić tę hołotę i darmozjadów. Niech się wezmą za.porządna robotę, która daje Polakom pożytek, a nie żyją na nasz koszt

 2. Ostatnio ten ośrodek został oskarżony o szerzenie nienawiści , wbrew swojej nazwie, mam nadzieję, że się nie wywiną.

 3. Gaweł, jest podpis do sfałszowania. Dam dwa piwa jak podpiszesz się za mnie pod petycją o delegalizację OMZRiK. Góra trzy i starą bułkę! Nie targuj się.

 4. A KTO przepraszam prowadzi ten osrodek? Z tego co widac na demonstracjach w Paryzu na przyklad, to przeciwko pani Le Pen demonstrowali glownie sniadzi obcokrajowcy, tzw. Francuzi. Czy w PRL-u jest podobnie?

  • A coś w temacie artykułu? Przykład. Za dwa lata masz sąsiada, muzułmanina. Paskudnie zakłóca spokój. Piszesz o tym w internecie. OMZiRK podaje wpis do prokuratury bo użyte było słowo „muzułmanin” w zestawieniu z negatywną opinią. Bu. A ten cały Gaweł (śmieć) do tego dąży.

 5. Ej je.ane pizdy jak za tych swoich biurek możecie powiedzieć że rasistowskie jest gdy się mówi że polska kobieta powinna się spotykać z innymi narodowosciami , c.eluchy to dajcie swoje kobiety zeby ich czarnuchy wyr.chaly . Kiedy widzę polke z jakimś brudasem to mam ochotę jej napluc w twarz i Adamek wspaniale wychowuje dzieci godnym do naśladowania Polska dla Polaków a nie dla brudasow i innych narodowości szanujmy się to inni będą i nas szanować a wy patalachy o swoich poglądach Multi kulti wziąść tylko wam jebnac kilka szybkich byście się życia nauczyli.

 6. A jakby tak kilku sportowców w wywiadach z dziennikarzami, na każde pytanie, odpowiedziało: „Nie odpowiem z obawy przed represjami ze strony Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”. Nie pomogłoby?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here