W jednej ze szkół zakazano Dnia Matki. Dlaczego? Aby nie ranić homosiów

Parada gejów. Foto: PAP

Świat jaki znamy po prostu ginie. W Belgii anulowano święto matki by nie zranić uczuć homoseksualistów. „Anulowano” Dzień Matki ze względu na – jak napisano w komunikacie, który otrzymali rodzice – różnorodność rodzin i kultur.

Co się kryje pod tym ogólnym hasłem? Chodzi o polityczną poprawność – szkoła uważa, że ponieważ w klasach są dzieci z rozbitych rodzin czy dzieci, które wychowują pary homoseksualne, każdy powinien obchodzić Dzień Matki czy Dzień Ojca w taki sposób, jaki uważa za stosowany.

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke: Wolność słowa w parlamencie europejskim nie istnieje. Nie można powiedzieć: Murzyn. Debatujemy i głosujemy o losie goryli w Kongo [VIDEO]

Szkoła postanowiła, że nie będzie przygotowywania w klasach prezentów dla mam czy ojców,co jest tradycją w Belgii.

Tak szkoła tłumaczy swoją decyzję:

Komu na przykład na Dzień Matki miałby wręczyć prezent mały Pierre, wychowywany przez parę gejowską? Jest to poważny problem i stres dla dziecka.

Są też dzieci z rozwiedzionych rodzin, które zgodnie z belgijskim prawem spędzają jeden tydzień u mamy, a drugi u taty. Im też jest trudno, bo często święto nie pokrywa się z tygodniem przewidzianym na pobyt u mamy.

Jednak ta decyzja dyrekcji spotkała się z krytyką rodziców, którzy o postanowieniu szkoły zawiadomili prasę. O sprawie zrobiło się głośno, a szkoła tłumaczy, że miała dobre intencje i nie spodziewała się tak zmasowanej krytyki.

Oczywiście zdziwili się, że ludzie chcą by było normalnie! Po prostu normalnie. Polityczna poprawność niszczy znany nam świat.

Przeczytaj też: Macron objął urząd prezydenta Francji. Po zaprzysiężeniu natychmiast jedzie do Merkel. Złożyć hołd czy po instrukcje? [VIDEO]

RMF24/ Wolność24

8 KOMENTARZE

 1. Wszyscy mają obowiązek ranić homosiów przy każdej nadażającej okazji, żeby byli świadomi nienormalności z jaką się ekshibicjonizują.

  • Pedalstwo to choroba. Dobre skutki leczenia przynosi podobno terapia testosteronem. Leczyli tak stado baranów w Australii ( poważnie ). W stadzie właściciel zauważył sporo zachowań homoseksualnych ( wygoda – patrz eksperyment Calhouna ) i z tego powodu spadek kocenia się samic. Weterynarze zasugerowali zastrzyki testosteronu dla homoseksualnych samców i wszystkie zaczęły się normalnie reprodukować.

 2. Polityczną poprawność, jak wszelkie pasożyty, należy tępić konsekwentnie i nieustępliwie. Czego bolszewikom nie udało się wnieść do Europy w 1920 na szaszkach i bagnetach, to dziś ich pomioty – marksiści kulturowi świetnie okopani w mediach i szkolnictwie – wprowadzają tylnymi drzwiami. Dla nich nie ważne jest, że to co głoszą stoi przeciw naturze i logice. Po prostu natura i logika „obraża” ich przekonania. I tylko z tego tytułu ma być zabroniona. Szczególnie karane ma być – ich zdaniem – mówienie prawdy „prosto w ryj!”. Bo nic tak ich nie boli, jak prawda: mogą zboczeńcy istnieć i rozwijać się jedynie pasożytując na normalnym, heteroseksualnym, rodzinnym społeczeństwie.

  • Bo celem jest zniszczenie tradycyjnego spoleczenstwa stworzonego przez chrzescijanska tradycje bialych ludzi i oderwanie bialych europejczykow od Boga, dlatego atak na rodzine w celu oslabienia jej wplywu na wychowanie dzieci i oddanie tegoz w „swiatle” rece marksistow kulturowych. Z tad tez atak na chrzescijanstwo ktore jest ostoja i fundamentem kultury europejskiej. Dlatego fundamentalizm islamski nie przeszkadza, promocja zboczen nie przeszkadza i wspieranie roznych ruchow feministycznych jest PP.

 3. Szanowny Panie Śniarowski.
  Już chciałem Pana pochwalić za olbrzymie postępy poczynione w dziedzinie ortografii, ale napisał Pan: „Szkoła postanowiła, że nie będzie przygotowywania w klasach prezentów dla mam czy ojców,co jest tradycją w Belgii.”
  To niby nic w porównaniu z wcześniejszymi Pańskimi błędami, ale dotykamy ciągle problemu „napisać i nie przeczytać”. Po przecinku stawiamy spację.
  Z poważaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here