Obywatele RP usiłowali zakłócić Marsz Rotmistrza Pileckiego [VIDEO]

Obywatele RP zakłucają Marsz Powstania Warszawskiego fot Jan Bodakowski

Znani z chamskiego zakłócania miesięcznic smoleńskich przedstawiciele groteskowej opozycji ze stowarzyszenia „Obywatele RP” usiłowali zakłócić warszawski Marsz Rotmistrza Pileckiego.

Grupa działaczy Obywateli RP ustawiła się ze swoimi ogromnymi banerami, w tym jednym negującym bohaterstwo części żołnierzy wyklętych, zawieszonymi na długich drzewcach tuż za pomnikiem rotmistrza.

Uczestnicy marszu usiłowali zasłonić swoimi małymi transparentami duże transparenty Obywateli, innej reakcji na chamski wybryk nie było.

Przykre jest to, że kiedy wśród uczestników marszu zabrakło wielu przedstawicieli środowisk narodowych (prócz kilku osób w opaskach ONR), wolnościowych, kibiców czy sympatyków PiS. Taka nieobecność pozwala na chamskie ekscesy przedstawicieli środowisk lewicowych.

Nie wykluczam, że nieobecność części organizacji mogła być spowodowana tym, że organizatorzy nie chcieli widzieć na marszu transparentów organizacji politycznych. Z taką postawą jest mi trudno się zgodzić.

Organizatorem marszu była Fundacja Służba Niepodległej. Współorganizatorami KoLiber Warszawa i Młodzi dla Polski.

Marsz wspierali Sapere Aude i Polska Jest Najważniejsza. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął MKiDN Profesor Piotr Gliński, któremu składam szacunek za publiczne przypomnienie o wspólnej działalności konspiracyjnej Witolda Pileckiego i założyciela ONR Jana Mosdorfa. Marsz wsparło finansowo Muzeum Historii Polski.

Obywatele RP usiłowali zakłócić Marsz Pileckiego

Jan Bodakowski

O odsłonięciu pomnika rotmistrza Pisaliśmy w
Zdjęcia. Nie zgadniecie kto był a kogo nie było na odsłonięciu pomnika rotmistrza Pileckiego

13 KOMENTARZE

 1. Szmaty naprawdę przeginają.. mają szczęście że nie mieszkam w Warszawie i nie było mnie dziś na marszu bo naprawdę nie patrząc na konsekwencje obił bym ten ubecki ryj ze zdjęcia.

 2. zwróćcie uwagę, że te ich hasła na tych prześcieradłach, są w czerwonych i czarnych barwach- ukryta opcja banderowska???

 3. czemu ci obywatele PRL koniecznie zasłaniają swe mordy tymi burackimi przyciemnianymi brylami nawet w deszczowy dzień?

 4. „PO było grupą przestępczą!”
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here