Janusz Korwin – Mikke broni Tomasza Adamka. Lewacy chcą wsadzić Górala do więzienia za jego żarty

Tomasz Adamek i Janusz Korwin-Mikke. Foto: twitter/yt.com

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w poniedziałek miał zgłosić do prokuratury wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego pięściarskiego mistrza świata Tomasza Adamka. Do stawianym przez OMZRiK zarzutów odniósł się Janusz Korwin-Mikke.

Przypomnijmy: Sprawa swój początek miała we wtorek, po premierze programu „Kuba Wojewódzki”. Jednym z gości talkshow był Tomasz Adamek, który w specyficznym stylu żartował w temacie wychowania dzieci i kobiet w życiu rodzinnym.

Zobacz też: Detektyw celebryta wyklucza zabójstwo Magdaleny Żuk. „Magda prosiła rezydenta, żeby zakupił jej środki uspokajające” [VIDEO]

„Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem.” – żartował w trakcie dyskusji Tomasz Adamek.

Jego słowa wywoływały śmiech nie tylko u niego, ale także prowadzącego program oraz drugiemu gościowi Natalii Nykiel. Jej również się „oberwało”.

Słowa o rzadkim sprzątaniu i gotowaniu piosenkarki, Adamek skomentował – „trzeba lać! trzeba lać! trzeba lać!”, co sama zainteresowana przyjęła gromkim śmiechem.

Niestety, cała sytuacja nie spodobała się Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który postanowił zgłosić sprawę do prokuratury.

„Nawoływanie do bicia kobiet jest przestępstwem. Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet. Tym samym w opinii naszego Ośrodka popełnił przestępstwo ścigane z urzędu, za które powinien stanąć przed sądem. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie trafi jutro do prokuratury właściwej miejscowo” – możemy przeczytać na oficjalnym facebookowym profilu organizacji.

Do tych zarzutów odniósł się prezes partii Wolność Janusz Korwin – Mikke.

Teraz polit-poprawni wzięli się za p.Tomasza Adamka. Nie rozumiem, na jakiej podstawie? W tym tekście nie ma nic o biciu kobiet, p.Adamek nie wygłasza tez o wyższości jakiejś rasy… A gdyby nawet, to podobno jest wolność słowa. A jeśli kobieta wychodzi za p.Adamka, to widocznie lubi być z p.Adamkiem. Jej prawo.

Ciekawostka: masochistki to głównie kobiety, ale SKRAJNE przypadki masochizmu – to znów mężczyźni – napisał JKM.

Zobacz też: Mężczyzna prosi Korwina o „piątaka” na piwko. Zobacz jaka była reakcja [VIDEO]

6 KOMENTARZE

 1. W Rosji Adamek dostałby order za propagowanie bicia kobiet a w UE lewactwo się czepia. A przecież w XIX wieku mężczyźni bili kobiety i zdrowi byli. Komu to przeszkadzało?

  • Natomiast w XX wieku w Rosji komuniści nie dość, że dostawali ordery za masowe zabijanie kobiet to jeszcze wpadli na pomysł ich nacjonalizacji. Ucz się historii lewactwa dzieciaczku.

   • Co robić?
    Trzeba działać przemyślanie, mądrze i skutecznie.
    Przede wszystkim p. Adamek powinien natychmiast złożyć zawiadomienie do prokuratury, że przedstawiciele narodu żydowskiego – tu ich wymienić z imienia i nazwiska – prześladują go, składając fałszywe zawiadomienia. To jest karalne.
    Następnie upublicznić w Internecie skan wniosku ze stempelkiem „wpłynęło dnia …”.
    Więcej by nie złożyli.

 2. Należy zdelegalizować w Polsce wszystkie fundacje i inne organizacje wspierane przez żydowską mafie finansową.
  Problemy skończą się automatycznie. Trzymaj się Tomek.

 3. Nie jestem wyborcą JKM, ale uważam, że jest cholernie potrzebny tam gdzie jest, w tym lewackim parlamencie. Reszta nie ma odwagi mówić jak jest. Swoją drogą Wojewódzki powinien wydać jakieś oświadczenie, w końcu to u niego doszło do tej perfidnej ustawki. Oczywiście nie wyda bo jest zwykłą pałą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here