Piękna, czarnoskóra Miss USA powiedziała kilka słów prawdy. Feministki i lewacy już jej nienawidzą [VIDEO]

Twitter: Miss USA

Nową Miss USA została 25 letnia Kara McCollough reprezentująca District of Columbia. Pracująca na co dzień dla Amerykańskiego Urzędu Dozoru Jądrowego McCullough wyraziła swoje polityczne opinie.

Nowa miss USA urodziła się w Neapolu, a dorastała w Wirginii. Jak deklaruje chce być inspiracją dla młodych ludzi, którzy zamierzają robić karierę naukową.

Czytaj też: Jak wulgarne amerykańskie lewactwo wykorzystuje wolność słowa. Niebywała obraza prezydenta USA [VIDEO]

Co jednak interesujące lewica rzuciła się na nową miss bo ta śmiała mieć swoje zdanie. Nie popiera feministek i jest jak Trump za zmianami w służbie zdrowia.

Tegoroczne wybory, które odbywały się w Las Vegas, poza prezentacją urody, stały się okazją do wyrażenia politycznych opinii. Wypowiedź nowej królowej wywołała sporo szumu w lewicowych mediach.

Podczas etapu pytanie-odpowiedź, Kara McCollough miała wyrazić opinię w kwestii dostępu do taniego ubezpieczenia zdrowotnego.

Pytanie brzmiało: Czy uważa, że jest to „przywilej” czy „prawo”?

Muszę z całą stanowczością powiedzieć, że to przywilej – odpowiedziała McCollough.

Wypowiedział potem kwestię, która rozgrzała lewicowców do czerwoności. Czyli powiedział prawdę.

Jak pracownik agencji rządowej mam ubezpieczenie i uważam, że trzeba pracować, mieć pracę, aby mieć ubezpieczenie – stwierdziła podczas konkursu w Las Vegas.

Wypowiedź ta spotkał się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami, że nowa Miss USA jest w błędzie i zbyt bardzo uzależnia kwestię ubezpieczenia zdrowotnego od zatrudnienia i zapomina o tych, którzy nie mają pracy lub zarabiają niż ona.

Tegoroczny konkurs wyboru miss odbył się w cieniu tematu związanego z imigracją. Aż pięć kandydatek pytanych przez agencję Associated Press potwierdziło, że pochodzą z rodzin imigranckich.

Kandydatki-imigrantki to: Miss North Dakota – Raquel Wellentin, Miss Hawaii – Julie Kuo, Miss Connecticut – Olga Litvinenko i Miss New Jersey – Chhavi Verg oraz Miss Florydy Linnette De Los Santos.

Przeczytaj też: Zamiast handlowej wojny, handlowe porozumienie USA – Chiny. Trump mocny w gębie, ale rozsądny w działaniu

Źródło: vesselnews.io/ se.pl/ Wolność24

13 KOMENTARZE

 1. Szanowny panie Śniarowski.

  Raczył Pan przetłumaczyć (tłumaczem google) i zamieścić następujące zdania:
  1.”Co jednak interesujące lewica rzuciła się na nową miss bo ta śmiała mieć swoje zdanie. Nie popiera feministek i jest jak Trump za zmianami w służbie zdrowia.”
  Miedzy „miss” a „bo ta” powinien być przecinek.
  Słyszał Pan o zdaniach wtrąconych? Podejmuję ten temat, ponieważ napisał Pan w tym samym zdaniu: „…i jest jak Trump za zmianami…”.
  Powinno być: „…i jest, jak Trump, za zmianami…”
  2. Pański tekst: „Podczas etapu pytanie-odpowiedź, Kara McCollough miała wyrazić opinię w kwestii dostępu do taniego ubezpieczenia zdrowotnego.
  Pytanie brzmiało: Czy uważa, że jest to „przywilej” czy „prawo”?
  – Muszę z całą stanowczością powiedzieć, że to przywilej – odpowiedziała McCollough.
  Wypowiedział potem kwestię, która rozgrzała lewicowców do czerwoności. Czyli powiedział prawdę.”
  Kto wypowiedział kwestię i kto powiedział prawdę?
  Kara McCollough???
  Ona powiedział? O czym nie wiemy?
  3. Znowu Pan: „Wypowiedź ta spotkał się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami” Ale, że kto się spotkał???Z kim ona (wypowiedź) się spotkał???
  Z poważaniem.

  • To już standard chyba, że na portalach informacyjnych artykuły są pisane przez boty. A ja początkowo myślałem że tylko na on(i)ecie teksty są pełne błędów… Ale w sumie wśród ludzi szerzy się analfabetyzm wtórny, więc tzw. redaktorzy nie muszą się martwić, że ktokolwiek zauważy że coś tu nie gra.

 2. Ameryka w tyle za PL przecież u nas już 30 lat temu mówili że „czy sie stoi czy sie leży ubezpieczenie medyczne się należy” (a poza tym flaszka też się należy, 3 tysiące itd) z drugiej strony wynika z tego ze USA dokonują transformacji z USA na PUSA gdzie P to People jak PRL było L jak Ludowa 🙂 ps i proszę bez takich tam i mi tu nie mylić PUSA z PUSSY

 3. Oni tej transformacji dokonali dawno , dawno , temu tylko – sza … Cały swiat ma myśleć , że to kapitalizm jak 150 lat temu .

 4. Nie ma to większego znaczenia (bo każdy człowiek jest stworzeniem Bożym) ale ona jest w większej części biała ,tylko w niewielkiej czarna (widać to po rysach twarzy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here