Zwolniony w więzienia zdrajca który przerobił się na kobietę dostanie więcej przywilejów niż weterani wojenni. Nowy lewacki bohater Ameryki

źródło: twitter

Po 7 latach więzienia na wolność wychodzi transseksulana żołnierka Chelsea Manning, odbywająca wyrok za ujawnienie tajemnic amerykańskiej armii. Z powodu zawiłości prawnych to jej/jemu łatwiej będzie o opiekę medyczną, niż żołnierzom rannym na polu walki. Amerykańscy lewacy już zapowiadają zorganizowanie imprezy z okazji uwolnienia zdrajcy. 

Chelsea Manning karę odbyła w wojskowym więzieniu w Forcie Leavenworth w Kansas.

Jako Bradley Manning, żołnierz wywiadu amerykańskiej armii w Iraku, w 2010 roku udostępniła portalowi WikiLeaks setki  tysięcy tajnych dokumentów wojskowych i dyplomatycznych. Mannig skazany został na 35 lat więzienia. Oskarżyciel domagał się kary śmierci za udzielenie pomocy wrogowi, sąd odrzucił ten zarzut. Ostatecznie „demaskator” odbywał karę za ujawnienie tajemnic wojskowych i naruszenie ustawy o szpiegostwie.

W więzieniu Bradley wyjawił, że zawsze czuł się kobietą, zmienił imię na Chelsea i poddał się terapii hormonalnej. Na trzy dni przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa jego poprzednik Barack Obama skrócił wyrok do 7 lat. Uzasadnił to okrutnymi warunkami w męskim więzieniu. W ubiegłym roku Manning miała podjąć tam dwie próby samobójcze.

Decyzję swojego poprzednika Trump skomentował krótko: „Niewdzięczny zdrajca nigdy nie powinien wyjść z więzienia”.

„Po raz pierwszy widzę dla siebie przyszłość jako Chelsea. Teraz mam szanse na przetrwanie i życie jako osoba, którą jestem” – mówiła Manning. Adwokaci podkreślają, że kobieta spędziła najwięcej czasu za kratami spośród „demaskatorów” w historii armii Stanów Zjednoczonych.

Po wyjściu na wolność Manning chce zamieszkać u krewnej w okolicach Waszyngtonu. Liczy, że otrzyma tam pomoc ze strony wolontariuszy pomagających zbudować nowe życie.

Po wyjściu z więzienia Chelsea dalej będzie żołnierzem służby czynnej aż do rozpatrzenia apelacji wniesionej przed sądem wojskowym! Przydzielą ją do jakiejś jednostki.

Największym paradoksem jest to, że Manning może liczyć na łatwiejszy dostęp do opieki medycznej niż część wojskowych niezdolnych do służby z powodu odniesionego uszczerbku na polu walki.

Dennis White, który sam jest weteranem, zauważył, że sprawa Chelsea Manning podzieliła Amerykanów na byłych wojskowych przeciwnych zwolnieniu i cywili pochylających się nad losem transseksualnej kobiety- czytamy na wp.pl.

W kilku miastach USA lewacy organizują imprezy z powodu uwolnienia Chelsea. W trakcie biesiady motywem przewodnim będzie muzyka Lady Gagi, której płyty służyły Manningowi do wynoszenia tajnych dokumentów! Amerykańskie lewactwo robi ze zdrajcy transseksulanego bohatera.

Nie tylko w USA więźniowie zmieniają płeć żeby wyjść na wolność. Można mniemać, że i w tej sytuacji było to wyrachowane zagranie agenta. Naiwni zwolennicy wszelkiego rodzaju dewiacji szybko dali się dać omamić. Ciekawym jest też, dlaczego Obama zwolnił Manninga tak późno i czy zrobiłby to gdyby wygrał kolejną kadencję.

O podobnych przypadkach czytaj tutaj: Transseksualny spisek. Brytyjscy zboczeńcy znaleźli sposób na unikanie ciężkich kar. A podatnicy płacą

źródło: cnn.com, wp.pl

Czytaj też: Niemcy mają tupet! Stawiają warunki w procesie przeciwko producentom filmu szkalującego Armię Krajową. Ale polski sąd ma dla nich niespodziankę

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here