Janusz Korwin-Mikke: Samotne Polki jadą do Egiptu po TO. Jest popyt, jest i podaż. Arab, któremu pani się podoba, zaczyna kręcić się koło hotelu

Janusz Korwin-Mikke i Magdalena Ż (fot Jan Bodakowski)

Na łamach Super Expressu w artykule „Janusz Korwin-Mikke: Magdalena Ż.” prezes partii Wolność skomentował sprawę śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, przyznając rację (wbrew bluzgom postępowców) redaktorowi naczelnemu tygodnika „Idziemy”, który stwierdził, „że samotne kobiety nie powinny jeździć do krajów arabskich”.

Według Janusza Korwin-Mikkego „Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95 proc. po TO.”

Komentując istnienie egipskich stron informujących o samotnych Europejkach w Egipcie, Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że „strony są, ale nie ma to nic wspólnego z przestępstwem. Jest popyt, jest i podaż. Podawane są informacje o samotnych kobietach, z fotografią lub wideo. I Arab, któremu pani się podoba, zaczyna kręcić się koło tego hotelu w nadziei na podryw. Tacy nowocześni cicisbeie.”

Janusz Korwin-Mikke skrytykował też ludzi, którzy dają się „nabierać na hochsztaplerów, którzy robią sobie reklamę przy każdej głośnej sprawie (…) nabierać genialnemu wszechstronnemu detektywowi”. Dla prezesa partii Wolność taka głupota owocuje potem głosowaniem na „PO, PiS, SLD czy PSL.”

Prezes sprzeciwił się także wydawaniu pieniędzy podatników na śledztwo w sprawie zabitej w Egipcie Polki, i pochwalił Egipcjan, że dbając o swoją suwerenność nie wspierają poczynań polskiego państwa w Egipcie.

Jan Bodakowski

O sprawie zabójstwa Polki pisaliśmy w
Protest pod ambasadą Egiptu. Ludzie przyszli, żeby oddać hołd zmarłej Polce [VIDEO]

82 KOMENTARZE

 1. Typowe dla prawiczków. Przywiązać kobietę na łańcuchu do kuchni. A jak facet pojedzie do Tajlandii czy Kalinigradu i złapie HIV albo żółtaczkę no to cóż wolno mu.

 2. Typowe dla prawiczków – chcieliby decydować z kim kobieta może uprawiać seks.
  Jak kobieta chce uprawiać seks z Egipcjaninem to co wam do tego? To jej decyzja i ona ponosi odpowiedzialność.

 3. Zabili Polaka w Berlinie – winni terroryści.
  Zabili Polkę w Egipcie – winna Polska bo tam pojechała.
  Logika polskich prawiczków.

 4. Moja propozycja na konkurs na dziennikarza GW, nie zamieszczę go osobiście, bo nie mam konta na FB.
  Jak się komuś spodoba to może go zamieścić jako swój.

  Korwin Mikke znów szokuje! Chce zabić wszystkie Polki i Polaków!
  W dniu dzisiejszym europoseł Janusz Korwin Mikke, prezes neonazistowskiej, katolickiej partii „Wolność” zamieścił na swoim facebooku skandaliczny wpis o treści: „Niech Polacy, na śmierć idą po kolei, jak kamienie rzucane przez Boga na szaniec”. To nie pierwsza radykalna wypowiedź tego polityka znanego z zamiłowania do polityki Hitlera. W przeszłości „popisywał” się on równie bulwersującymi wypowiedziami domagając się m. in. strzelania do górników oraz zrzucania niepełnosprawnych dzieci ze skały. Jak widać sankcje finansowe nałożone przez parlament europejski nie ostudziły zapału znanego z szowinistycznych i antysemickich poglądów polityka. Ponadto wypowiedzi skrajnie prawicowego parlamentarzysty odbijają się szerokim echem w Europie wykluczając nas z grona cywilizowanych i postępowych krajów. W Polsce zaś mają swoich licznych wyznawców, o czym świadczy spalenie kukły Żyda we Wrocławiu. Nietrudno wskazać związek przyczynowo skutkowy między narastającą falą faszyzmu w Polsce a rządami Prawa i Sprawiedliwości. Mowę nienawiści zapoczątkował Jarosław Kaczyński i strach pomyśleć do czego to doprowadzi. Europo, pomóż!!Korwin

   • Za Hitlera
    1. parady gejów były zakazane
    2. podatki były niższe niż w UE
    3. był zakaz seksu między osobami różnych narodów
    4. strzelano do strajkujących robotników
    5. zabijano niepełnosprawnych

    Czyli mamy 5 zbieżności między obecnymi prawiczkami a faszyzmem

   • ad 1. Parady gejów były wtedy zakazane wszędzie. I dobrze.
    ad 2. 99% świata ma podatki niższe niż w UE, to żadna sztuka.
    ad 4. Zupełnie jak w PRL nieprawdaż? A ostatnio premier Kopacz kazała strzelać do górników.
    ad 5. Eugenika jest ulubionym rozwiązaniem lewaków. Sprawdzone przez Hitlera, stosowane obecnie: aborcja, eutanazja.
    Nie wyprzecie się swoich korzeni. Chwalicie się chętnie Stalinem i Che, to czemu wstydzicie się Hitlera?

    tak naprawdę boli was punkt 3 🙂 i dlatego teraz promujecie mieszanie narodów i kundlenie ludzi.

  • Faszyzm to był dawno temu we Włoszech Mussoliniego – jako odmiana nazizmu, czyli lewicowej ideologii wspólnej z komunizmem. Te ruchy nie miały nigdy nic wspólnego z prawicą. Sam Adolf Hitler był przecież narodowym socjalistą 🙂

   • Hitler nigdy nie zakazał parad gejów! Wręcz przeciwnie. Organizował liczne parady. I to wyłącznie dla osób tylko jednej płci. Ponadto, lansował w swoich ulubionych formacjach, takie gejowskie atrybuty jak: pały, skórzane pasy, wysokie buty, mundurki, pejcze i kneble oraz wiązanie, psy i wiele innych, bez których nie może się obejść żadna parada gejów.

 5. @ala wilk Albo jesteś jakąś prowokatorką która czerpie profity z pisania takich bzdur albo jesteś typową lalą co komentuje to co ma w swojej głowie a nie to co jest napisane. Typowe myślenie w stylu – „za Hitlera były niższe podatki”, wniosek – Korwin popiera holokaust.

 6. ala wilk Nie rozumiem czemu masz takie uprzedzenie do prawiczków, a JKM chyba nim nie jest skoro ma dzieci? Jak facet chce poczekać z seksem do ślubu to jest zły, ale jak kobieta wyjeżdża na seks grupowy z Arabami do Egiptu to jest wyzwoloną nowoczesną kobietą. Albo jak modelka za 25 tys. dolarów godzi się żeby jej Arab nasrał w usta. Przeszkadzają Ci faceci którzy nie uprawiają seksu, zaś popierasz rozwiązłe kobiety i seks-turystki. Przykre że jak facet np ze względów religijnych nie uprawia seksu przedmałżeńskiego jest dyskryminowany a kobiety rozwiązłe są uznawane za nowoczesne i lepsze. Dzisiejszy świat Zachodni do którego też Polska należy jest naprawdę zdemoralizowany. Kobiety nie dość że doścignęły facetów to chyba ich nawet prześcignęły pod względem zgnilizny moralnej.

  • Świat zachodni jest zdemoralizowany, a rozumiem że np. Rosja nie jest zdemoralizowana?
   Rosja w której jest milion aborcji rocznie i 13 000 zabójstw rocznie? Albo Chiny gdzie jest przymusowa aborcja?
   Dla prawiczków seks z Egipcjaninem jest gorszy niż zabójstwo w Rosji i przymusowa aborcja w Chinach?

   Chodzi o to że prawiczki chcą zabraniać kobietom uprawiania seksu z Egipcjanami natomiast nie chcą zabraniać mężczyznom uprawiania seksu z Tajkami/Rosjankami/Ukrainkami itp.

   Chcecie decydować o życiu seksualnym kobiet natomiast zostawiacie mężczyznom wolną rękę. Dlaczego?

   • ala wilk Ależ nikomu nie zabraniam seksu z kimkolwiek. Każdy ma swoje sumienie i swoje zasady moralne. Dziwi mnie jednak ten ciąg Polek/Europejek do Muzułmanów (Egipcjan jest tam już garstka). Muzułmanie mają nieco odmienne podejście do kobiet niż rodowici Europejczycy. Kobieta w krajach islamskich ma inny status społeczny i nie ma tych samych praw co facet. Główną rolą jest rodzenie dzieci. „Wasze żony są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie (2:223).” – Cytat z Koranu. Kolejny cytat ukazujący podejście Muzułmanów do kobiet: „Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie i może być zmuszona do tego biciem, jeśli inne środki okażą się niewystarczające. Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się (4:34)”
    W Islamie to kobieta jest winna że została zgwałcona. W krajach w których obowiązuje prawo szariatu kobieta za cudzołóstwo może zostać ukamienowana.

    Europejki w krajach europejskich (w których jest równouprawnienie) walczą o jeszcze większe prawa jednocześnie bardzo je ciągnie do Muzułmanów dla których rola kobiety jest nieco inna i wg których kobieta ma niższy status społeczny od faceta. Jest to dla mnie więc trochę nielogiczne.

    Kobieta rozwiązła – pozbawiona zasad moralnych i budząca zgorszenie.

   • Jakie zachowania kobiety budzą u Ciebie zgorszenie?
    Jakich zasad moralnych ma przestrzegać kobieta? Wymień je.

   • ala wilk Jak kobieta nie wytrzyma bez seksu do ślubu to po prostu jej sprawa, nic mi do tego i nie rozumiem dlaczego miałoby się karać za to jakimś prawem ziemskim.

  • Calkowicie sie z Toba zgadzam!
   Wyobrazasz sobie, zeby kobieta przyznala, ze jest dziewica i czeka na swojego ksiecia? To bylby dopiero ubaw gawiedzi.
   Na szczescie znajduja sie jeszcze i takie diamenty, ktore maja w poszanowaniu wlasne cialo. Tego nauczyla mnie moja matka a ja ucze moje corki!

   • A jak kobieta nie jest dziewicą to co proponujecie? Do więzienia czy tylko kara grzywny? Jaki jest prawiczkowy program dla nie-dziewic?

 7. Boże moj, ala wilk. Tego się nie da czytać. Skąd się biorą tacy ludzie. Podejrzewam, że jesteś taka cwana bo ty na takich seks wakacjach w Egipcie już byłaś i udalo ci się wrócić, w dodatku bez dziecka i bez syfa. Brawo Ty !

 8. Szanowna Pani Alu,

  nie zrozumiała Pani wypowiedzi. Nikt nie zabrania jeździć kobietom gdziekolwiek i nikt tego nie potępia. Róbcie sobie co chcecie. Każdy odpowiada za siebie. Tutaj chodzi o tę całą rozdmuchaną sprawę. Jeśli to kraj arabski i takie proceder jest powszechny to nie ma co się potem dziwić jak się co stanie. I dlatego jak kobieta tam jedzie to nie powinna się dziwić, że coś się stanie. Tak samo w przypadku tego faceta jak to Pani opisała, który jedzie złapać HiV na wschodzie.

  Miłego dnia.

   • Ale czy im grozi jakieś niebezpieczeństwo pustaku ? Cytując mądrego kolegę: lecz się

   • A nie grozi? Wiem że prawiczki nie wierzą w bakterie a może nie wierzycie też w wirusy HIV i żółtaczki powszechne na Wschodzie?

 9. Według Janusza Korwin-Mikkego „Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95 proc. po TO.”

  A może nie prawda? Pełno jest dzisiaj takich chętnych panienek. Polakami gardzą, ale z Arabem pójdą w dym, bo to takie egzotyczne. No to mają na co zasługują.

   • Nikt Tobie nie zabrania seksu z kimkolwiek. Nie przyswajaj sobie…
    To Muzułmanie mają w zwyczaju decydować o tym z kim kobieta może uprawiać seks a nie jakiś polski prawiczek.
    Jak wyjdziesz za mąż za Muzułmanina to wtedy będziesz mogła uprawiać tylko z nim i będziesz musiała się zakrywać

 10. Od tej pory przypadek Magdy jest wyraźnym ostrzeżeniem dla kobiet z Europy co może się z nimi stać w krajach muzułmańskich.
  Jeżeli dalej będą tam jeździły to znaczy, że śmierć wkalkulowały w podróż i nic nam do tego.
  Państwo nie jest od podcierania ludziom tyłków.
  Najlepszym nauczycielem życia jest samo życie.

  • Pryszczaty lewak nie ma szans na żadną normalną kobiete więc chciałby, żeby wszystkie kobiety były zdegenerowane i same go podrywały.
   Pozatym logika tego lewaka mocno szwankuje skoro nie widzi problemu traktowania kobiet przez samych muzułmanów.

 11. Niestety kobiety w dzisiejszych czasach się szmacą. Kiedyś facetowi uchodziło na sucho jak zachowywał się jak dziwkarz, ale i tak nie było to powodem do dumy (przynajmniej w przyzwoitych środowiskach). Kobieta która by się tak zachowywała, czyli puszczała z kim i kiedy chciała była za to oddelegowana na margines, no bo kto by chciał taką lafiryndę za żonę i matkę dzieci? Żaden normalny facet. Dziś za to kobiety same krzyczą że chcą się puszczać z kim chcą i kiedy chcą, czyli zwykłe dupodajki. Ale dobrze, przynajmniej od razu wiadomo która to ściera bo się z tym nie chowają. Na szczęście mam już kobietę i matkę dzieci, ale syna nauczę podstawowych prawd dotyczących dzisiejszych kobiet „wyzwolonych”. Oczywiście nie wszystkie mają to kurwicę vaginy, ale większość niestety tak.

   • A ty Alowilku jesteś kobietą? Zamężną? Czy „mężczyzną” zniewieściałym? Stawiam na to drugie.

   • Wolelibyście za żonę dziewicę która po ślubie będzie się zgadzała na seks raz w miesiącu? Może zbadajcie sobie poziom testosteronu 🙂

   • Ala Wilk napisala w komentarzu, ze jest lesbijka (moze to jest wytlumaczenie ciaglego atakowania mezczyzn).
    Dlatego nie wie, ze od tego jak czesto uprawia sie seks z zona „dziewica” zalezy to od umienjetnosci jej meza. Czuly i zakochany poradzi sobie ze wszystkim. Wiem cos o tym jestem juz ze swoim 35 lat po slubie.

   • Kobieta która nie puszcza się na lewo i prawo to nie jakiś oziębły robot jak próbujesz sugerować. A dziewczyna, partnerka czy żona dziewica to SKARB. Siedem miesięcy się poznawaliśmy i czekaliśmy zanim „skonsumowaliśmy” się nawzajem. Oczywiście w międzyczasie robiliśmy różne rzeczy, ale na wstęp do poważnego związku spokojnie sobie czekaliśmy. Współczuję dzisiejszej młodzieży i tym „dorosłym” dla których kontakt dwóch osób to tylko seks, traktowany jak zjedzenie owsianki lub wysranie się.

   • luj
    Kto by chciał taką prukwę? ala wilk jest brzydka.

  • Podajesz jakiś jeden chory przykład, który o niczym nie świadczy. Dlaczego niby dziewica, albo kobieta która czeka z seksem na tego „jedynego” miałaby po ślubie wzbraniać się od seksu, lub mieć na niego mniejszą ochotę niż lafirynda? Jedyna rzecz jaka odróżnia obie kobiety to fakt że jedna ma ZASADY, a druga nie. Jedna się szanuje (i swoje ciało) a drugie nie. Zresztą nie ma nic strasznego w tym że kobieta się bzyknie przed ślubem z tym w którym się ZAKOCHAŁA, ale jest źle kiedy kobieta PUBLICZNIE domaga się bzykania kogo, kiedy i gdzie chce. Tak robią właśnie „wyzwolone” kobiety, i biedne nawet niewiedzą że robia z siebie pośmiewisko.

   • Z seksem czekałam na tego jedynego. Miałam straszną ochotę na seks ale nie uległam nikomu przypadkowemu. Oprócz ci.. mam jeszcze rozum i szacunek do siebie. Z nim mogę to robić non stop. Sam ma bardzo duże potrzeby ale i tak często przy mnie wymięka. Kobiety, które się nie puszczają raczej mają większą ochotę na seks bo długo go nie miały. Ale mogę się mylić.

   • Dlatego że jeżeli zachowała dziewictwo do ślubu to może
    1. mieć obniżone libido z powodów hormonalnych
    2. być lesbijką
    3. ogólnie nie lubić seksu
    4. mieć jakąś fiksację np. na punkcie włosów a wiadomo że duża część facetów jest owłosionych
    5. z powodów religijnych.
    Dlatego jest większe prawdopodobieństwo że dziewica nie będzie chciała uprawiać seksu po ślubie niż lafirynda. Oczywiście nie ma 100% pewności. Ale ryzyko zawsze jest.

 12. a jak sondarze naszej partii ida w góre to trol JKM coś taakiego pierdnie że znowu wracamy poniżej progu wyborczego i tak przez ostatnie 20 lat – ile JKM dostaje od lewicy za mówienie w ten sposób prawd oczywistych które jednak powinny byc przekazywane innym jezykiem zrozumiałym dla polactwa?

  • Kto Ciebie opłaca ułomny trollu (gramatyka!) za wypisywanie tych bzdur? W ostatnich 20 latach tylko w 2015 roku Partia JKM miała szanse na przekroczenie progu wyborczego w wyborach do parlamentu, o czym mówiły sondaże przedwyborcze i sam wynik wyborczy (zabrakło niecałe 40 tys. głosów). Sondaże jak kiedykolwiek szły w górę to tylko wtedy, jak JKM „coś pierdnął”, a najlepiej jak bezpieczniacko-merdialno-polityczny układ robił na Niego ogólnopolską nagonkę, czego najlepszym przykładem był rok 2014 i wybory do PE. W 2015 r. układ już tego błędu nie popełnił niemal całkowicie wyciszając wiadomości dotyczące JKM i Partii KORWiN. Zresztą dopiero od 2014 r. Partie JKM (KNP/KORWiN/Wolność) są w ogóle regularnie notowane w sondażach, wcześniej w ogóle ich nie notowano między wyborami, a pojawiały się dopiero na jakieś pół roku przed wyborami.

 13. Użyszkodnik ala wilk to jakaś gówniara (na pewno mentalnie), albo pedał. W tym drugim przypadku pedał, który ma chyba żal do świata o to że jest pedałem. Ale pedalstwo można leczyć „alu”, bo to tylko choroba psychiczna, tak jak dzisiejszy „feminizm”.

 14. Za głupotę i rozpusty legalizację burdeli przez kobiety , płacą .Kobiety zawsze były hipokrytkami.gdyby nie były hipokrytkami to większość ich nie byłobypod kopytem chłopa. Kłamią oszukują manipulują i i potem giną. No ale mimo wszystko współczuję bo jednak nie życzy się człowiekowi nic złego.

 15. Dobrze mowi! Po co ludzie maja placic za sledztwo? Bo jakas magdalena szmata sie puszczala z muslimami? Polki szmaty olewaja Polakow a potem koncza ubite jak swinie w rzezni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here