Propaganda LGBT wkracza do szkół. Mają zniknąć stroje określające płeć ucznia

fot. twitter.com

Blisko 120 szkół z Wielkiej Brytanii dołączyło do programu organizacji Educate and Celebrate. Nowa podstawa programowa ma zawierać elementy „równościowe” i wspierające osoby LGBT.

Projekt naukowy zaproponowany przez brytyjską organizację wprowadza do szkół nie tylko specjalne lekcje czy wykłady, ale także nakazuje zmianę szkolnych mundurków. Zniknąć mają te, które określają płeć ucznia i zastąpione mają być strojami typu „unisex”.

Czytaj także: Prokuratura chce uniewinnienia drukarza, skazanego za odmowę wykonania ulotek dla organizacji LGBT

Według głównej organizatorki przedsięwzięcia i założycielki organizacji Elly Barnes – należy jak najszybciej przywrócić w brytyjskich szkołach „bezpieczną przestrzeń”, której co raz bardziej brakuje uczniom o odmiennej orientacji.

Zmiany programowe wprowadzane przez Educate and Celebrate są bardzo rozległe i dotykać będą dzieci w bardzo różnym wieku. I tak w najmłodszych klasach uczniowie poznają historię dwóch pingwinów płci męskiej, które adoptują małego pingwina. Historia ma zachęcić do odrzucenia stereotypów dotyczących rodziny i wychowywania dzieci.

Trochę starsi w wieku 11-14 lat na lekcjach matematyki będą liczyć uczestników marszu równości oraz wyliczać procentową liczbę osób homoseksualnych w społeczeństwach lokalnych.

Zobacz też: Arabski gwiazdor TVN-u porwał dwoje dzieci i uprowadził polską żonę do ojczyzny. Kobieta była bita i upokarzana

Dotkliwa dla nauczycieli będzie również zmiana języka prowadzonych lekcji. Jak to określono, w trakcie zajęć należy unikać określeń uczniów ze względu na płeć i stosować zamienniki w postaci określeń neutralnych.

Źródło: euroLGBT

12 KOMENTARZE

 1. Eee… wszystko pięknie. Ale dlaczego ta informacja jest w kategorii „Polska”, a nie „Kalifaty/LGBTQWER…”?

 2. Pedzie urządzą nam nowy świat NWO – już tego próbowali ich starsi koledzy faszyści z NSDAP z Adolfem na czele.

 3. A to niby po Brexicie miał być powrót do konserwatywnych wartości, kolonializmu, mordowania Irlandczyków i Hindusów a tu takie coś. No kto by pomyślał 🙂

 4. Ludziom zostawili spółkowanie. O reszcie decydują urzędnicy. Człowiek nie ma rozumu, tylko narządy płciowe. Takie to są słynne wartości europejskie.

 5. Nawet na matematyce? No to ja mam, ściśle na temat, zadanie z rachunku prawdopodobieństwa na poziomie gimnazjum:

  Mężczyźni utrzymujący kontakty seksualne z mężczyznami stanowią 2% populacji, ale 55% wśród osób będących nosicielami HIV (źródło: CDC https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/ ).

  1. Czy prawdopodobieństwo zakażenia HIV jest dla tych mężczyzn większe, czy mniejsze niż dla osoby heteroseksualnej?
  2. Ile razy większe lub mniejsze?

 6. Tolerancja powinna mieć swoje granice – to co nie jest zgodnego z przyrodą nie powinno być afiszowane. Można tolerować homo że są ale nie można z nich robić wzorów bo to sprzeczne z naturą i nie powinno się ich promować czy wywyższać.

 7. Skoro od lat prowadzi się zmasowana propagandę na rzecz (pardonne moi) „tolerancji” wobec LGBT, a „uczniom o odmiennej orientacji a coraz bardziej brakuje bezpiecznej przestrzeni”, to logicznie myślący człowiek przynajmniej zastanowiłby się czy to nie jest skutek tej propagandy. A jest to logika dostępna nawet feministce-lesbijce. Skoro mimo to chce się te propagandę jeszcze zidentyfikować, to tak naprawdę nie chodzi o dobro osób dotkniętych różnymi przypadłościami na tle seksualnym tylko o własne, a pewnie i o dalsze niszczenie podstaw naszej cywilizacji (vide tezy p. Michalkiewicza na temat Gramsciego). Gdybym był pederastą, to popędziłbym tych aktywistów.

 8. No tak „świat stanął na huju i tańczy sobie breaka” a główny cel żeńskiej populacji z tego zdjęcia to lizać cipki a męskiej to ssać pały żeczywiście szerokie horyzonty. A tak po prawdzie to róbcie co chcecie tylko nie eksponujcie tego na innych czyli innych i odjebcie się od dzieci zero adopcji dla was. Co macie docelowo w planach zoofilia i nekrofilia? Pojeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here