Bestialski mord w USA. Trzech nastolatków ukradło samochód z dzieckiem. Zabili je strzałem w tył głowy

Biuro szeryfa w Madison

Do ogromnej tragedii doszło w mieście Jakson w wstanie Missisipi. Trzech nastolatków, zostało oskarżonych o zabicie 6-latka, po tym, jak ukradli samochód, w którym znajdował się chłopiec. Zabili 6-latka strzałem w tył głowy.

6-letni Kingston Frazier przebywał sam w samochodzie marki Toyota Camry na parkingu przed sklepem w Jackson w stanie Missisipi. Około godziny 1:15 nad ranem pod sklep podjechała Honda Civic.

Wyskoczył z niej nastolatek, który ukradł samochód, w którym był chłopiec. Nie jest jasne, czy nastolatek zdawał sobie sprawę z tego, że w środku samochodu, który ukradł, znajduje się 6 letnie dziecko.

Czytaj też:Zamieścił na Twitterze zwykłe zdjęcie z warszawskiego Metra. Amerykanie zachwyceni! Zobacz co się im tak spodobało

Kiedy matka 6-latka wyszła ze sklepu i zorientowała się, że samochód z jej dzieckiem w środku został skradziony, zaalarmowała lokalne biuro szeryfa.

Podniesiono wówczas tzw. Bursztynowy Alarm (Amber Alert – red.), który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci w środkach masowego przekazu.

Po kilku godzinach ciało dziecka znaleziono w samochodzie porzuconym w hrabstwa Madison. Chłopiec zginął od strzału w tył głowy.

Podejrzanych o kradzież wkrótce zatrzymano – teraz usłyszą oni zarzut uprowadzenia i zamordowania dziecka. Są również oskarżani o kradzieże samochodów na terenie hrabstwa Hinds.

Tutaj zdjęcie zastrzelonego chłopca. Oby mordercy dostali jak największe wyroki.

Przeczytaj także: „Sam udzielałem takich informacji Rosjanom”. Były szef CIA broni Trumpa

CNN/ Wolność24

17 KOMENTARZE

    • Jak nie ma? Kiedy czarny zabije policjanta to w mediach cisza. Kiedy biały policjant zabije stawiającego opór czarnego – już wielka afera.

    • kolor tutaj jest sprawa polityczna i jednoczesnie statystyczna zwlaszcza od czasu wypromowania przez lewakow owego ruch „black live matter”. Cos kolo 80% morderstw w usa dokonuja czarni na czarnych.

  1. Za uprowadzenie dziecka – nabicie na pal w publicznym miejscu, żeby zdychali przez tydzień. Następnego takiego przypadku w tej okolicy nie bee przez sto lat

  2. Boże boże gdzie jesteś??!! Większość z was jest pojebana albo jest nieprawdziwa. Obyście przypomnieli sobie swoje wpisy kiedy znajdziecie się w podobnej albo takiej samej sytuacji jak matka tego chłopca.

  3. Problem, przestępczości w USA wśród czarnoskórej (głównie) młodzieży swoje początki ma jeszcze w czasach końca wojny secesyjnej, kiedy to uwolniono tysiące przedstawicieli głównie rasy negroidalnej, którzy z dnia na dzień stracili dachy nad głową, jako takie uposażenie w ruchome mienie i wyżywienie, bo trzeba pamiętać, że co prawda rasizm w znaczeniu encyklopedycznym (czyli dyskryminacja w różnych dziedzinach życia z powodu koloru skóry) był w tamtych czasach wśród wielu społeczeństw popularną tendencją( nie inaczej było wśród zwolenników zniesienia niewolnictwa; chodziło bowiem o polityczno- ekonomiczne korzyści z osłabienia rolniczego, bazującego na niewolniczej sile roboczej południa). Jednak zdecydowana większość troszczyła się o swoich” tanich pracowników”choćby z chłodnego, pozbawionego humanizmu, opartego na kalkulowaniu podejścia:” niewolnik- droga maszyna – trzeba dbać aby służyła jak najdłużej”; Nie powinien dziwić zatem fakt, że wielu niewolników było lojalnych i przywiązanych do „swoich” domostw. W sytuacji gdy z powodu nagłej delegalizacji niewolnictwa, wielu n.p plantatorów nie mogło sobie finansowo pozwolić na zatrudnienie wszystkich swoich dotychczasowych „pracowników – podopiecznych”: 1) Byli niewolnicy stanęli na rynku pracy, na którym nie dość, że np. w związku z powszechnymi tendencjami dyskryminacji mieli małe szanse, to jeszcze wielu z nich było zdezorientowanych i nie rozumiało praw nim rządzących- musieli zadbać o swoje potrzeby życiowe na inne sposoby, a jednym z łatwiejszych była szeroko rozumiana działalność przestępcza; 2)Gospodarstwa z niedoborem pracowników, generujące wielkie koszty utrzymania areału i wszelkiego mienia zaczęły podupadać, bankrutować, co jeszcze napędzało ilość „bezrobotnych”. Nowe pokolenia, które dorastały w przestępczych kręgach, niekoniecznie szukały innej drogi na życie, co wraz z postępem demograficznym, formowało tendencję wzrostową wśród kryminalistów, którzy szkodzili wizerunkowi uczciwych. Wraz z „postępem” zaczęto stosować „lekarstwa” w postaci socjalistycznych programów socjalnych dla biednych. Rozdawnictwo zaczęło rozzuchwalać i demoralizować całe rodziny, na niespotykaną wcześniej skalę, tak iż mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie życia bez n.p comiesięcznych zasiłków, kartek żywnościowych, itd .Zwłaszcza małoletni często trwonią co mogą na symbole statusu typu modne ubrania,” lifestylowe zabawki”, używki, ale łatwe pieniądze się kończą, a wtedy wychodzą na tzw. ulicę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here