Dziewczyna z tego miasta została zgwałcona przez uchodźców. Burmistrz do rządu: „Nie będziemy ich więcej przyjmować”

Młoda dziewczyna z 15-tysięcznego austriackiego miasta Tulln została brutalnie zgwałcona w drodze do domu. Podejrzanymi są dwaj Somalijczycy i jeden Afgańczyk. W odpowiedzi na to przestępstwo burmistrz miasta poinformował, że nie będzie przyjmował więcej uchodźców.

Trzej zwyrodnialcy ubiegali się o austriacki azyl. Przerażająca sprawa gwałtu była tuszowana przez policję blisko miesiąc.

Według doniesień 15-letnia dziewczyna wracała do domu 25 kwietnia, kiedy została obezwładniona i „brutalnie zgwałcona„. Podejrzanymi są dwaj mężczyźni pochodzący z Somalii i jeden Afgańczyk.

Burmistrz miasta zaraz po otrzymaniu tej informacji powiadomił austriacki rząd, że Tulln nie będzie przyjmować uchodźców aż do odwołania.

Dla mnie nie ma tolerancji wobec osób ubiegających się o azyl, którzy nadużywają prawa. Ze względu na to, co ci przestępcy zrobili tej biednej dziewczynie, wymagana jest pełna ostrość reakcji „- powiedział Peter Eisenschenk, burmistrz Tulln.

Radny austriackiej Partii Wolności, Christian Hafenecker, zapytał, dlaczego władze nie informowały opinii publicznej o incydencie „przez prawie miesiąc„! zagrażając bezpieczeństwu kobiet w mieście.

Czytaj też: Arabski gwiazdor TVN-u porwał dwoje dzieci i uprowadził polską żonę do ojczyzny. Kobieta była bita i upokarzana

„Niezliczone przypadki już pokazują, że migracja głównie mężczyzn muzułmańskich pod osłoną azylu staje się niekontrolowanym niebezpieczeństwem. Nie jest więc jasne, dlaczego ludność Tulln nie była ostrzegana przez policję” – powiedział.

Nie po raz pierwszy Austria została poddana „wzbogaceniu kulturowemu”. Uchodźca iracki, który zgwałcił 10-letniego chłopca na basenie w Wiedniu, nie został skazany ponieważ sędzia uznał, że chłopczyk wyraził na to zgodę. Przerażające, że świat, jaki znamy przeminął chyba bezpowrotnie…

Przeczytaj też: Bruksela oszalała! Zobacz ile każą nam zapłacić za nieprzyjęcie uchodźców

needtoknow.com/ Wolnosć24

8 KOMENTARZE

 1. Nie po raz pierwszy Austria została poddana „wzbogaceniu kulturowemu”. Uchodźca iracki, który zgwałcił 10-letniego chłopca na basenie w Wiedniu, nie został skazany ponieważ sędzia uznał, że chłopczyk wyraził na to zgodę.”

  To sex z nieletnimi jest legalny? Co za upadek.

 2. Uważam, że kierownictwo tej policji powinno zostać ZWOLNIONE, następnie osądzić ich i SKAZAĆ na WIĘZIENIE !!!

  DOSYĆ TEGO !!! DOSYĆ ROBIENIA SOBIE JAJ Z OBYWATELI !!!!

  • A kto miałby to zrobić w ramach istniejącego systemu rządów? To oni są „władzą”. To oni decydują, co jest przestępstwem, a co nie jest.

   Niestety, sytuacja powoli dojrzewa do spuszczenia systemu w klozecie. Nie wiadomo, czy rozwijający się właśnie bunt przeciw elitom w ramach systemu demokratycznego (Trump, LePen itp.) okaże się skuteczny. Jeśli nie, wtedy dojdzie do rozwiązywania problemów na ulicach, a w takim przypadku nie będzie mowy o więzieniu dla funkcjonariuszy rządu, którzy zapomnieli, dla kogo pracują. Będzie wieszanie na latarniach.

 3. Kara śmierci musi wrócić przede wszystkim na taką karę zasluguje gwalciciel jak i taki sędzia który przyzstaje na przestępstwa na nieletnich! !

 4. Nie zgwałcona , tylko ubogacona ,,genetycznie ” trzymajmy się własciwej nomenklatury . W końcu o to chodzi aby w Europie zamieszkał ,, lud genetycznie wymieszany , na wzór starożytnych Egipcjan ” w miarę silny i głupi , w sam raz do bydlęcej roboty . Arystokracja jest już gotowa i ona będzię reprezentować białą rasę .

 5. Ja bym kierownictwo tej policji pojedynczo wsadzał do celi z tymi uchodźcami i niech przez miesiąc się dogadują, a potem następny.

 6. Polski egzamin z suwerenności Państwa to przyjęcie uchodźców lub nieprzyjęcie. Jeżeli ich przyjmiemy Byczków oszustów to będzie oznaczało że nie jesteśmy krajem suwerennym .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here