Słońce, deszcz i burze w weekend! Przygotujcie się na gwałtowne zmiany

Źródło: pixabay.com

Zbliżający się weekend w Polsce to pasmo bardzo zmiennej pogody. W weekend na niebie zobaczymy piękne słońce, ale nie unikniemy także burz i obfitych opadów deszczu.

Piątek zapowiada się w całym kraju wyjątkowo pogodnie. Temperatura wahać się będzie od 19 (w Kielcach) do 22 stopni (w Gorzowie Wielkopolskim). Przez cały dzień na niebie świecić ma piękne słońce, które tylko chwilami schowa się za chmury.

Zobacz także: Nowoczesna się pogrąża. Polska Angelina Joli dzieli się swoimi mądrościami a Młodzi Nowocześni piją wódkę w biurze [VIDEO]

W sobotę naprzemiennie słońce i deszcz. W Polsce środkowej i wschodniej temperatura mocno wzrośnie. W Olsztynie i Białymstoku spodziewane jest 28 stopni. Na zachodzie jednak zaledwie 19 stopni i stąd też, szczególnie wieczorem w wybranych częściach kraju pojawiać się będą burze.

Niedziela to pogodowo najbrzydszy dzień weekendu. W całej Polsce spodziewać się będzie można dużego zachmurzenia i deszczu. Na Mazowszu, Warmii i Mazurach oraz Podlasiu i Lubelszczyźnie meteorolodzy zapowiadają intensywne burze z bardzo obfitymi opadami deszczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here