To Erdogan kazał pobić Kurdów w USA! Mamy nagranie. Sytuacja nie pozostawia wątpliwości [VIDEO]

Prezydent Erdogan upokorzył Amerykę. Foto: twitter

Krwawa turecka bójka miała miejsce w Waszyngtonie. Pracownicy służby ochrony prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana napadli na protestujących przeciwko wizycie tureckiego lidera w USA Kurdów.

Pojawiły się materiały video wskazujące, że atak na Kurdów został przeprowadzony na rozkaz prezydenta Turcji.

Brutalna bijatyka pod turecką ambasadą w Waszyngtonie zaskoczyła amerykańskich policjantów. Ochroniarze tureckiego prezydenta pokazali, jak rozumieją wolność słowa i to na amerykańskiej ziemi.

Zobacz tutaj: Turcy tłuką Kurdów w USA. Amerykańska policja zgłupiała. Ochroniarze Erdogana pobili protestujących w imię demokracji [VIDEO]

W sieci pojawiły się nagrania pokazujące jak doszło do całego zdarzenia.

Limuzyna z prezydentem Erdoganem podjeżdża pod turecką ambasadę w Waszyngtonie. Prezydent jednak nie wysiada. Przez otwarte drzwi, do wewnątrz samochodu nachyla się jeden z ochroniarzy Erdogana.

Bodyguard za chwilę odwraca się i patrzy w stronę protestujących. Trzyma się za słuchawkę wyraźnie coś przekazując podwładnym.

Dwie sekundy po rozkazie do akcji ruszają goryle tureckiego sułtana. W oddali widać jak biją kurdyjskich protestujących. Po kilkudziesięciu sekundach nie słychać już antytureckich okrzyków a manifestacja jest rozbita.

Prezydent Erdogan spokojnie wysiada z samochodu, patrzy siew stronę rozbitego protestu i spokojnie udaje się do ambasady.

Zobacz całe nagranie:

To jest jawny policzek Erdogana w stronę USA. Pokazał, że nawet na amerykańskiej ziemi ma władzę. Upokorzył tym samym Donalda Trumpa a przede wszystkim nieporadnych amerykańskich policjantów.

Nie ulega wątpliwości, że prezydent zażyczył sobie wyjść z limuzyny jedynie przy śpiewie słowików a nie przy okrzykach kurdyjskiej mniejszości.

Zobacz też: Arabski gwiazdor TVN-u porwał dwoje dzieci i uprowadził polską żonę do ojczyzny. Kobieta była bita i upokarzana

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here