Zderzyli dwie Toyoty: starą i nową. Kierowca jednej z nich nie miałby żadnych szans [VIDEO]

W teście wykorzystano dwie Toyoty Corolle – dwuletnią i 19-letnią. To najpopularniejszy obecnie model samochodu na świecie. Oba auta zostały rozpędzone do prędkości 64 km/godzinę. Niestety, stary model zderzeniu z młodszą o 17 lat Toyotą nie miał żadnych szans. A takich aut po polskich drogach jeździ właśnie najwięcej…

9 KOMENTARZE

  1. Stara Toyota jakoś krytycznie nie oberwała, gdyby była wyposażona w poduszki powietrze to myślę, że pasażer nie odniósł by wiele większych obrażeń niż pasażer nowszego modelu.

  2. w PL pewnie ten nowszy model toyoty chłopaki wyklepaliby i poszedłby jako bezwypadkowy tzw igła 🙂 …..tak chroniony jest klient…..

    no ale „rządzący” przeciez się cieszyli że polacy dzięki 500+ będą mogli sobie kupić samochody używane – i jak pokazało życie sprowadzają 12 letnie (nawet starsze) ….cyrk

  3. Portal WOLNOŚCIOWY, a faworyzuje nową „ToyTojkę”. Jeździmy tym na co nas stać (mam new car ale mnie szlak trafia jak
    się all wmawia że stare jest beeee. pytanie czy ToyTojka z 1067 model 2000GT jest bee ?) CENA na dzisiaj to 1.2 mld $!!! i na pewno w crash test przegra nawet z moim bidetem. A kosztuje tyle co przez całe życie nie zarobie z żoną. Smuci mnie to że niczym się nie różnicie od tych wszystkich lewaków co wmawiają że to jest lepsze od tego!! Mam nadzieje że to SPONSOROWANY artykuł lub kaczka?!

  4. No i właściwie co z tego? Jak kogoś stać to kupuje nowsze modele i chyba wie, że są bardziej dopracowane pod względem bezpieczeństwa niż starsze. Jak kogoś nie stać na nówkę to musi zaryzykować, ale jego decyzję też należy uszanować. Każdy wybiera tak jak uważa i na miarę swoich możliwości, a potem ponosi tego konsekwencje. Na tym właśnie polega wolność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here