Zdrajca zmienił płeć i lansuje się na Instagramie. Tak wygląda teraz Chelsea Manning

Bradley Manning, żołnierz wywiadu amerykańskiej armii w Iraku, w 2010 roku udostępnił portalowi WikiLeaks setki tysięcy tajnych dokumentów wojskowych i dyplomatycznych. Groziła mu za to kara śmierci, ale ostatecznie skazany został na 35 lat więzienia. Potem ustępujący prezydent Obama skrócił ten wyrok do 7 lat.

W więzieniu Bradley wyjawił, że zawsze czuł się kobietą. Zmienił imię na Chelsea i poddał się terapii hormonalnej. Ostatnio, jak informowaliśmy, opuścił zakład karny, zachowując przy tym wiele przywilejów zawodowego żołnierza.

Czytaj też: Zwolniony w więzienia zdrajca który przerobił się na kobietę dostanie więcej przywilejów niż weterani wojenni. Nowy lewacki bohater Ameryki

Już na wolności Chelsea Manning postanowiła zaistnieć w świecie mediów społecznościowych. Kilkanaście godzin temu założyła konto na Instagramie i zamieściła na nim pierwsze zdjęcia. Czy stanie się teraz obiektem westchnień i bóstwem amerykańskich lewaków, popierających akcję zdrajcy i jego uwolnienie?

Okay, so here I am everyone!! 😜 . CC BY-SA! . #HelloWorld

Post udostępniony przez Chelsea E. Manning (@xychelsea87)

Czytaj też: Bestialski mord w USA. Trzech nastolatków ukradło samochód z dzieckiem. Zabili je strzałem w tył głowy

6 KOMENTARZE

  1. Zdrajca to daje wrogowi dokumenty a nie ujawnia publice.

    Manning to taki sam „zdrajca” jak Assagne albo Snowden.

  2. Widzę,że wolność 24 staję się tubą jezyka politycznej poprawnosci. Już nie homoseksualisci tylko „geje” ( co znaczy to słowo w języku polskim?), facet po operacji jest już „nią,ona” itd. Zgodnie z prawdą ewangeliczną „trochę kwasu cale ciasto zakwasza”. Niestety lewactwo jezykowe wygrywa nawet w portalu który mial być prawicowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here