Żydzi znowu postrzelili kilkudziesięciu Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy

izraelska armia fot Pixabay

25 osób zostało rannych w piątkowych zamieszkach na Zachodnim Brzegu Jordanu i w Strefie Gazy – podało palestyńskie ministerstwo zdrowia. Izraelska armia otworzyła ogień do protestującego tłumu w odpowiedzi na podpalanie opon i rzucanie kamieni w jej kierunku.

Zamieszki wybuchły na Zachodnim Brzegu podczas protestu wspierającego strajk głodowy palestyńskich więźniów żądających lepszych warunków w zakładach karnych. Izraelczycy otworzyli ogień po tym, gdy tłum zaczął podpalać opony oraz ciskać kamienie w kierunku izraelskiego wojska.

W Strefie Gazy setki Palestyńczyków zebrały się przy granicy z Izraelem. Na akty agresji protestujących armia izraelska odpowiedziała strzałami ostrzegawczymi, a potem ogniem w kierunku tłumu.

Strona palestyńska informuje o 15 rannych na Zachodnim Brzegu, w tym pięciu postrzelonych ostrą amunicją. W Strefie Gazy rannych zostało 10 Palestyńczyków. Stan trzech osób jest poważny.

Zamieszki wybuchły na kilka dni przed przyjazdem do Izraela i Autonomii Palestyńskiej prezydenta USA Donalda Trumpa.(PAP)

O sytuacji w Palestynie pisaliśmy w
Żydzi maja coraz większy problem z ONZ. Świat protestuje przeciwko okupacji Palestyny

2 KOMENTARZE

 1. I co taki wielki prezydent wielkiego mocarstwa może?
  NIC NIE MOŻE!
  Może pokiwać palcem w bucie jak to pisze p. Michalkiewicz.
  Żydzi za to mogą mogą. Robią od lat – co tylko im do żydowskich łbów przyjdzie.
  A im nikt nic nie może.

  • A trzeba wiedzieć, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu!
   (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here