Kuba Wojewódzki wściekły na Beatę Szydło. Zapewne wolałby, żeby premier wsadzała polską flagę w psie kupy

źródło: facebook

Showman i celebryta Kuba Wojewódzki skrytykował w mediach społecznościowych premier Beatę Szydło. Wpis kontrowersyjnego dziennikarza był reakcją na słowa szefowej rządu, które padły w Oświęcimiu na obchodach Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Zagłady.

Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli – powiedziała w trakcie przemówienia premier Szydło.

Wypowiedź o silnym państwie polskim rozwścieczyła opozycję i lewaków. Na premier spłynęła fala krytyki ze strony oponentów politycznych i mediów głównego nurtu, będących własnością zagranicznego kapitału. 

Do tej śmietanki towarzyskiej postanowił, co w sumie nie dziwi, dołączyć wieloletni i oddany dziennikarz TVN Jakub Wojewódzki.

Szanowna Pani Premier. Mam tylko jedno pytanie. Czy Pani jest tak słabo wykształcona czy tak podła? Obywatel Jakub Wojewódzki. – napisał w poście na swoim koncie Facebookowym.

Innej reakcji po człowieku, który zawsze lubił kpić z Polski i wtykać jej flagę w psie odchody, spodziewać się nie było można. Po raz kolejny udowodnił, że dobro tego kraju nie leży mu na sercu i wykorzysta każdą okazję, żeby to zamanifestować.

Zobacz: Opozycja i „wolne media” krytykują Szydło za te słowa. A środowisko żydowskie broni premier

14 KOMENTARZE

 1. Nowe polskie obozy

  Maciej Pawlicki nie nosi mycki
  (I powod jest to juz homerycki,
  By kwestionowac jego talenty!…)
  Rezyser strasznie na Niemcow ciety,
  Pelen uprzedzen (jak nic rasista!)
  Chce, aby Polska zostala czysta.

  Zlosliwie pije do kanclerzyny,
  Ze solidarnosc, by oblec w czyny,
  Trzeba obozy w Polsce zbudowac
  I je przez Niemcy wyekwipowac:
  „Know-now, Frau Merkel oraz zalogi
  Kiedy przyslecie w obozow progi?”

  (Nie poddal Polak sie tolerazie
  I opor stawia twardy na razie.
  Nie dobrze!) W tekscie swym (w tym skandalu!)
  Pisze, ze kto chce, szuka socjalu
  W Niemczech, bo zostal tam zaproszony…
  A „polski oboz” jest wymyslony!

  Ach, gdyby poddac Polske w narkoze
  I w niej zaszczepic jej idiotoze…
  Wkrotce efektem tej idiotozy
  Bylyby nowe, polskie obozy!
  Kto jednak tego dokonac zdola,
  Gdy chodza ludzie tu do Kosciola?!

 2. Wojewódzki to pajac. Oglądałem kiedyś kawałek jego programu. To jest dno. Wiem, że czasem robi się jaja tak dla show, dla śmiechu, ale ten głupek robi popelinę.

 3. Wojewodzki dorobiles sie na krzywdzie ludzkiej, za ponizanie i lzy ludzi. Wiec zostaw dobrze myslacych ludzi polityki w spokoju. Jestes urodzonym pajacem to zajmij sie swoim cyrkiem i szczekaj dalej…

 4. Auschwitz powstał za rządów Hitlera gdy w Niemczech nie było demokracji i parad gejów a do obcokrajowców się strzelało zamiast wypłacać im socjal.
  Polityka Merkel jest dokładnie odwrotna – wypłaca ona uchodźcom socjal zamiast strzelać do nich jak proponują prawiczki zafascynowane Adolfem.

  • ala wilk. Za Hitlera budowano obozy i getta dla nie Niemców. Teraz też jest masa obozów z emigrantami i w europie jest mnóstwo gett opanowanych przez islamistów. Różnica polegała na tym że wtedy Niemcy mordowali tych w obozach i gettach. teraz ci z gett i obozów mordują Niemców i europejczyków. Skutek ten sam – przemoc. Nie chcemy aby polityka Niemiec ponownie doprowadziła do budowania obozów i gett w Polsce a w konsekwencji do przemocy z nią związaną. Wtedy to była lewicowa głupota Hitlera teraz jest lewicowa głupota Merkel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here