Paweł Kukiz – absolutne NIE dla przyjmowania islamskich imigrantów do Polski

Paweł Kukiz (fot Jan Bodakowski) vs islamscy imigranci

W wywiadzie „Nawet gdybyśmy mieli płacić kary Unii Europejskiej, nie powinniśmy zgodzić się na przyjęcie uchodźców” (udzielonym Tomaszowi Plaskocie z portalu w Polityce) Paweł Kukiz stwierdził, że działania klubu Kukiz skłoniły PiS do przeciwstawiania się napływowi imigrantów do Polski, a Komisja Europejska nie ma prawnych możliwości ukarania Polski, Węgier i Czech, za nie przyjmowanie islamskich imigrantów

Zdaniem Pawła Kukiza „nawet gdybyśmy mieli płacić kary Unii Europejskiej nie powinniśmy zgodzić się na przyjęcie uchodźców. Ktoś wyliczył, że wyjdzie po niecałej złotówce na obywatela. Nawet niech będzie to kosztowało złotówkę, to lepiej zapłacić i mieć święty spokój”.

W swoim wywiadzie Paweł Kukiz przypomniał o polskiej pomocy dla Ukraińców przybywających do Polski, o tym, że Ukraińcy spełniają definicje uchodźców a islamscy imigranci nie.

Zdaniem Pawła Kukiza dzisiejsze problemy Polski z UE to skutek „prowadzonej [PO i PSL] przez lata bardzo uległej polityki wobec Unii Europejskiej”. Według Pawła Kukiza Unia Europejska przyjmując Polskę „nie zrobiła nam żadnej łaski, bo potrzebuje rąk do pracy i rynku zbytu” w Polsce.

Jan Bodakowski

O opiniach Pawła Kukiza pisaliśmy w
Paweł Kukiz cieszy się, że Polacy nie zgadzają się na bzdurne działania urzędników, mnie martwi, że traktują je poważnie

4 KOMENTARZE

  1. Jak się Kukizowi nie podoba, powinien wyjechać z UE do Rosji, do metra, w którym nie ma zamachów i Putina, którego kochają polskie prawiczki. Albo do Bangladeszu gdzie płaca minimalna wynosi 100 EUR i samochody kosztują 100 EUR.

  2. Z bisurmanami coraz większy problem. To się pewnie skończy wojną domową między mahometanami najeźdźcami a białą ludnością Europy. Lepiej więc u nas zapobiegać, niż potem musieć z nimi walczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here