Propaganda i niejasności po zamachu w Londynie. Kim jest sprawca ataku? [VIDEO]

Sprawca ataku na muzułmanów w Londynie. Foto: fb.com/yt.com

Minęło już kilkanaście godzin od nocnego zamachu w Londynie a wciąż nikt nie rozpoznał sprawcy. Jego zdjęcia obiegły wszystkie media, ale cały czas nie wiadomo kim jest. Za to wiadomo, że uratował go przed linczem „dzielny imam”.

Do tej pory wiemy jedynie ile lat ma sprawca ataku i jak wygląda. 48-letni biały mężczyzna, wysoki, dobrze zbudowany, przechodzi aktualnie badania psychiatryczne. Policja poinformowała, że nigdy wcześniej nie był odnotowany w ich kartotekach.

Zobacz też: Liderzy Britain First w Polsce: „Zazdrościmy wam! Jesteście ostatnią nadzieją dla Europy” [VIDEO]

Mężczyzna po wjechaniu w tłum wypożyczonym vanem, wjechał w ślepą uliczkę. Został wyciągnięty z samochodu przez tłum muzułmanów i pobity. Media na Wyspach piszą w euforycznym tonie o postawie „bohaterskiego imama”, Mohammeda Mahmouda, który uratował życie linczowanemu zamachowcowi.

Imam Mohammed Mahmoud.

Sam muzułmański burmistrz Londynu wspominał o „bohaterskiej postawie” imama. Nagłówki prasowe także podkreślają jego czyn i pokazują nagrania jak dzielny imam broni zamachowca. O tym, ze ów bohaterski imam pracuje w meczecie uważanym za jedno z gniazd islamistycznej propagandy media już nie wspominają.

Warto przypomnieć przy tej okazji postawę naprawdę dzielnego kibica klubu Millwall, Roya Larnera, który podczas ostatniego ataku islamskich bandytów na London Bridge przeciwstawił się im, odnosząc przy tym poważne obrażenia. Wówczas burmistrz Londynu nie wygłaszał peanów na jego cześć.

Dziwne jest także, że nikt nie rozpoznał sprawcy nocnego ataku. Brytyjskie bulwarówki milczą a pamiętamy, że po wcześniejszych atakach muzułmańskich terrorystów, już po kilku godzinach wiadomo było kto był sprawcą, gdzie mieszkał, robiono wywiady z ich rodzinami i sąsiadami. Teraz cisza.

Sprawca ataku miał krzyczeć do muzułmanów m.in: „Chcę zabić wszystkich muzułmanów!” i „Zabijcie mnie!” Policja podobno zjawiła się dopiero po 45 minutach. Dlaczego tak późno, kiedy po poprzednich zamachach wystarczało jej 6 do 8 minut?

Nie wiadomo czy ten atak to prowokacja mająca wywołać eskalację konfliktu, czy odwet np. za zamach w Manchesterze, czy może atak szaleńca. Jedno jest pewne – media już wykorzystują sytuację i przedstawiają wszędzie historię „dzielnego imama” ratującego zamachowca (postawa godna samego Chrystusa!), publikują wywiady z muzułmanami, którzy opowiadają, że czują się zagrożeni w Londynie oraz informują, że islamofobia w Wielkiej Brytanii to coraz większy problem. Lewicowa propaganda nie przepuści takiej okazji.

Najciekawsze jest to, że media pokazały jak wielkimi są rasistami. Nikt nie wspomina ofiar ataku, w tym jednej śmiertelnej. Bo przecież kogo obchodzi jakiś tam śniady muzułmanin – ważniejsza jest lewicowa propaganda. Jutro pojawi się jeszcze więcej przypadków „dobrych” muzułmanów i złych, białych rasistów…

Zobacz też: Ukraińcy katowali kobiety w Warszawie. Gwałcili je, bili i grozili nożem. Zostali aresztowani

Źródła: The Sun, Daily Mail, Daily Express, The Guardian

8 KOMENTARZE

 1. Wierszyk sprzed pół godziny:

  Po czym rozpoznać faszystę?

  Ma polską flagę i krytycznie
  Nazbyt ocenia komunistów.
  (Postępców dręczy tak psychicznie…
  Gorzej, cytuje z różnych listów
  Doktorów Freuda i Goebbelsa,
  A nawet Marksa i Engelsa!)

  Bezczelnie skróty też tłumaczy,
  Odległy wszelkiej dialektyce!
  („Co NSDAP, wiesz, znaczy?…”)
  I jest kibicem. (Bo kibice
  Hejtowską kierowani falą
  Codziennie kukły Żydów palą!)

  Lubi historię Polski. (Po co?
  Wszak temat to irracjonalny!)
  I z Mołotowa cytat z mocą
  Na złość powtarza: „Nacjonalny
  Socjalizm też jest socjalizmem.”
  I walczy z anty- …polonizmem!

  Nie chce uchodźców wziąć do domu.
  (I nie pozwoli do sąsiada!)
  „Pomagam bliźnim.” (Ale komu?
  Urząd skarbowy niech to zbada!)
  Uczęszcza podlec do kościoła.
  I chce: „Bez gender ma być szkoła!”

  I wiele, wiele innych rzeczy
  Robi, że aż bieleje tęcza!
  Kocha …rodzinę! (Lecz nie przeczy,
  Że klapsem dzieci swe zadręcza!…)
  Ale najgorsze, wręcz upiorne,
  Są te poglądy jego zborne:

  „Zapamiętajcie wszystkie geje,
  Że bytem człowiek jest i naród.
  A społeczeństwo nie istnieje!
  I będę zwalczać myśli zaród,
  Że godną rzeczą jest poddaństwo
  Pod wszystko, co wymyśli państwo.

  Bo państwo jest, by wolność była.
  Nie z nim, a będę przeciw niemu,
  Jeżeli wolność mu nie miła!”
  I …orłu kłania się …białemu!…
  Do takich szaleństw, oczywista,
  Jedynie zdolny jest faszysta!!!

 2. W końcu lewactwo się doczekało. Biały rasista i islamofob zaatakował miłujących pokój i tolerancyjnych muzułmanów. Teraz lewackie media będą to wałkować na okrągło, to będzie dla nich woda na młyn.Możliwe, że facetowi puściły nerwy po zamachu na koncercie w Manchester.

 3. Jebany sahid can czy jak mu tam. Jak biały rozjechał ciapatych to już nie nazwał tego incydentem tylko strasznym aktem terroru. Mysle ze fszystko jest zaplanowane niestety i odpowiedz bialych i nakrecanie konfliktu itd dojdzie w koncu do reguralnych walk miedzy białymi a ciapkami. Ktoś stworzył problem żeby za chwile zaproponować rozwiązanie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here