Zabił jej ukochaną kozę. Kobieta nie miała litości. Rozwaliła mu łeb kiedy pożerał swoją ofiarę [VIDEO]

4-metrowy pyton zabił kozę na Florydzie. Właśnie zabierał się do jej pożarcia kiedy znalazła go właścicielka kozy.

W Naples na Florydzie broń trzeba mieć zawsze ze sobą. Nigdy nie wiadomo kiedy będziemy musieli bronić siebie lub swoich zwierząt przed drapieżnikami.

Rachel Valverde nagrała niesamowitą sytuację. Kiedy wyszła na poszukiwanie swojej ukochanej kozy miała złe przeczucia. Wzięła ze sobą kamerę i pistolet.

Zobacz też: Oto jak wygląda aukcja kobiet na niewolnice seksualne. A to dopiero początek ich dramatu. Dżihadyści więzili je nawet w kościołach [FOTO]

Nie myliła się. Niedługo w pobliskich zaroślach odnalazła 4-metrowego pytona pożerającego jej ukochaną kozę. Mając na uwadze bezpieczeństwo swoje i swoich pozostałych zwierząt, kobieta postanowiła wyeliminować drapieżnika.

Rachel oddała w kierunku węża kilka strzałów. Zrobiło to wrażenie na gadzie, który wijąc się z bólu zaczął uciekać. Na niewiele mu się to zdało gdyż kobieta była świetnym strzelcem i postanowiła dokończyć to co zaczęła.

Kilka metrów dalej po oddaniu kilku kolejnych strzałów pyton padł. Broń jest użytecznym narzędziem nawet w codziennym życiu hodowcy na Florydzie.

Zobacz też: Śmierć słynnego matadora. Przerażający wypadek w czasie corridy [VIDEO]

I oczywiście istnieje też ścisła zależność pomiędzy liczbą kobiet posiadających broń, liczbą gwałtów i liczbą zastrzelonych niedoszłych gwałcicieli. Im większa jest ta pierwsza tym mniejsze są dwie następne.

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here