Trump zmiażdżył Macrona żeliwnym uściskiem dłoni. W komiczny sposób siłowali się na ręce. Nagranie robi furorę [VIDEO]

prezydent USA Donald Trump i Prezydent Francji Emanuell lMacron w żeliwnym uścisku dłoni/ foto: Twitter/CNN

Prezydent USA od dawna słynie ze swoich żelaznych uścisków dłoni. Donald Trump namiętnie miażdży ręce swoich rozmówców, by od razu pokazać, kto tu rządzi. Jest jednak jedna osoba, która konsekwentnie stawia mu czoła.

Wygląda to przekomicznie. Dwa samce alfa i żeliwny uścisk dłoni trwający 25 sekund !

Prezydent Francji Emmanuel Macron nie należy do ustępliwych. Obaj prezydenci widzieli się już kilkukrotnie. Tym razem okazja była szczególna, chodzi o Święto Narodowe Francji. Upamiętnia ono zdobycie przez rewolucjonistów Bastylii. To tam rozpoczęła się Rewolucja Francuska.

Czytaj też: Ale numer. Lider Obywateli RP pijany? Na nagraniu znanego Youtubera widać podejrzane zachowanie Pawła Kasprzaka [VIDEO]

Za każdym razem uściski ich dłoni były długie i twarde. Donald Trump pamiętał o postawie Macrona i nie wypuszczał jego dłoni najdłużej, jak się dało.

Przy tym spotkaniu padł rekord. 25 sekund, tyle czasu obaj panowie trzymali się za ręce. Choć Macron próbował „wyrwać” się Trumpowi, to ten drugi zdecydował kiedy zakończy przywitanie.

Na nagraniu, które szybko stało się hitem sieci widać, jak Trump bardzo długo trzyma dłoń prezydenta Francji nie wypuszczając jej pomimo tego, że sam Macron dyskretnie próbuje się wyswobodzić.

Co więcej, Trump w międzyczasie wita się z żoną Macrona, przy tym wciąż trzymając rękę jej męża.

Przeczytaj też: Skandal! Niemiecka Policja ukrywała te filmy przed społeczeństwem. Fala barbarzyńskich zepchnięć ze schodów przez imigrantów [VIDEO]

9 KOMENTARZE

  1. nie jest to prawda moim zdaniem, że Macron chce się wyrwać, jest wręcz odwrotnie; Macron chciał, by to Trump pierwszy „puścił” uścisk dłoni, bo ten który trzyma dłużej wygrywa takie starcie, ten, który pierwszy puści uścisk dłoni przegrywa i jest na słabszej pozycji, takie bla bla socjotechniczne, Macron nasłuchał się jakichś doradców od wizerunku, chwilę potem to samo robi jego babcia z Melanią, ale nie jest tak samo zdeterminowana co jej wnuk 🙂

  2. Znowu powtarzają brednie o zdobyciu Bastylii. Zamiast obchodzenia rocznicy niezdobycia Bastylii powinno się świętować rocznicę rzezi wandejskich, wyrzynania księży i mordowania ludzi w zatapianych barkach na Loarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here