Skandaliczne słowa duńskiego Imama. Wzywa, by robić to w Europie. Zobacz, co na to policja

Imam w Danii wzywa do kamieniowania kobiet/. zdj. ilustracyjne/ Flick:Lanab3ar

Duński imam wzywa do kamieniowania kobiet i zabijania innowierców. Wystąpienie radykalnego kaznodziei nienawiści w meczecie w Berlinie wzbudziło duże emocje. Duński imam z Aarhus wsławił się już wielokrotnie ekstremalnymi pomysłami. Jak wykazało policyjne śledztwo, jest on zwolennikiem ISIS.

Abu Bilal Ismail, który już w listopadzie 2015 roku został w Niemczech skazany za nawoływanie do nienawiści, w meczecie Al-Nur w dzielnicy Berlin-Neukölln nawoływał do dokonywania mordów na Żydach.

Czytaj też: Szokujący film z brutalnego pobicia w windzie podbija internet. Trzech czarnoskórych bandytów poszukuje policja [VIDEO]

„Allahu, zniszcz wszystkich syjonistycznych Żydów, policz i zabij ich do ostatniego“ – zwracał się między innymi do swoich zwolenników.

Abu Bilal Ismail żądał także, żeby niewierne kobiety były kamieniowane, a odstępcy od wiary islamskiej zabijani.

Europejskie służby bezpieczeństwa wpadły na jego trop, gdyż w meczecie Grimhoej w Aarhus werbował bojówkarzy dla ISIS.

Polityk niemieckiej partii FDP Marcel Luthe wypowiedzi się an temat tuszowania podobnych spraw przez media i senat Bundestagu.

„Senat niczego się nie nauczył z wystąpień kaznodziejów nienawiści w meczetach Fussilet i Al-Nur, i nie zauważa, że pod płaszczykiem szerzenia religii odbywa się nawoływanie do terroryzmu.”

Berlińska policja dopiero niedawno dowiedziała się o tym wystąpieniu – wyjaśnił rzecznik policji Thomas Neuendorf dla RBB24.

Co jest zatrważające to policjanci tylko „przeprowadzili rozmowę” z przedstawicielami meczetu. No to Niemcy i Niemki mogą spać spokojnie…

Czytaj też:To może być koniec TVN, Newsweeka i Wyborczej. Krystyna Pawłowicz zdradziła plany wobec wrogich mediów

t-online.de/euroislam.pl/Wolność24

8 KOMENTARZE

  1. Chwytliwy tytuł, ale w treści okazuje się, że chodzi o syjonistycznych żydów i niewierne kobiety. To jednak trochę zmienia. Trudno, żeby przedstawiciele Gestapo mogli się przyczepić do tego pierwszego. Pewnie tylko upomnieli Imama, że przy tym kamienowaniu to trzeba zakładać kaski.

  2. A ja mam lepszy pomysł .Skłaniał bym się do sprawdzonej metody Vlada Dragulia naboojania żywcem na pal

  3. Pal, pal, pal! Tylko ten niezaostrzony, dłużej zdycha. Albo może łamanie kołem, albo wykorzystywana w Wietnamie tortura ze szczurami?
    Ja chcę być katem!!!
    No proszę ja,ja,ja, będę ich eksterminowac zupełnie charytatywnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here