Islamscy ekstremiści to nie jedyny problem w Szwecji. Możliwe kolejne strefy „no-go”. Kolejna plaga opanowuje postępowy Sztokholm

foto: Wikipedia cc 3.0 Fotolia.com

Szwecja boryka się z nową plagą, tym razem nie chodzi o islamskich ekstremistów, ale o… szczury! Te nieznośnie gryzonie rozmnażają się w zastraszającym tempie i już wkrótce mogą uczynić postępowy Sztokholm „szczurzą stolicą Europy”.

Jak informuje szwedzki portal „The Local”, do grupy tradycyjnie „zaszczurzonych” miast, czyli Sztokholmu i Göteborga, dołączył własnie region Skanii, w szczególności miasto Malmö.

Z plagą gryzoni borykają się teraz także tereny Ludnu i Helskingborgu.

Czytaj też: Skandaliczne słowa duńskiego Imama. Wzywa, by robić to w Europie. Zobacz, co na to policja

Jak podaje szwedzka telewizja SVT, agencja kontroli szkodników Anticimex zanotowała nagły wzrost liczby szczurów na wspomnianych obszarach. Tylko w pierwszej połowie roku otrzymano prawie 6,5 tysiąca zgłoszeń. To znacznie więcej niż w zeszłym roku.

Jednak poprawne politycznie media próbują usprawiedliwiać ten wstydliwy problem. Według nich, to efekt rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Szwecji.

Bardzo prawdopodobne jest jednak, że plaga gryzoni wiąże się z nieutrzymywaniem czystości na ulicach. Latem, kiedy większość Szwedów spędza czas na zewnątrz i nie zawsze pamięta, aby wyrzucać śmieci do koszy liczba szczurów gwałtownie wzrasta.

„Jest niezwykle istotne, aby po sobie sprzątać. Jeżeli nie będziemy podnosić po sobie (śmieci), to stwarzamy złotą szansę dla szczurów” – powiedział telewizji SVT przedstawiciel Anticimex, Martin Ståhl.

Czytaj też: Berlin: miał krzyż na szyi, zaatakowała go grupa nastolatków. Oto niemiecka patologia kulturowa

Źródło: The Local

4 KOMENTARZE

  1. Według znienawidzonego przez lewaków portalu Fria Tider (Wolne Czasy) w Malmö jest ponad 350 000 szczurów, a ich ulubione miejsca to zaśmiecone zakłady odzysku surowców wtórych (po polsku: recyklingu). Piszą, że jedna para może spłodzić w ciągu roku nawet 800-1000 młodych. W Sztokholmie sytuacja pogarsza się szybko z powodu tygodniowego strajku w jednej z firm wywożących śmieci.

  2. Wszystko sobie te kurwy zawłaszczają, nawet nazwy – Jak można mówić o lewakach „postępowcy”?

    • Mnie też to denerwuje.Tęcza-to samo.Dlaczego ma być niby symbolem deprawacji?Tęcza to coś miłego,pozytywnego,natomiast dewianci kojarzą mi się,mówiąc delikatnie-z guano.Nie dajmy sobie narzucić lewackiej symboliki!

  3. W Białej Słowiańskiej Rosji nie do pomyślenia. Tam nie ma szczurów a o strefie no-go w metrze w Petersburgu nikt nie słyszał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here