Niecierpliwy landlord zepchnął lokatorkę ze schodów za to, że się spóźniła! „Tu nie Afryka” [VIDEO]

foto: Youtube/Akademi Portal

Niecierpliwy landlord był blisko doprowadzenia do tragedii. Sibahle Steve Nkumbi z RPA została brutalnie zepchnięta ze schodów ponieważ spóźniła się z wymeldowaniem z pokoju! Na szczęście nic odnosiła poważniejszych obrażeń.

Landlord wpadł w furię z powodu spóźnienia mieszkanki RPA, która wynajmowała u niego pokój, stanie przed sądem za ciężkie pobicie.

Nagranie z zajścia pokazuje, jak Sibahle Steve Nkumbi zostaje popchnięta przez mężczyznę i spada z impetem z wysokich i stromych schodów.

Czytaj też: Ryszard Petru w Szczecinku. Lider Nowoczesnej nie spodziewał się takiego przywitania. Pora się przyzwyczaić [VIDEO]

Do tego szokującego incydentu doszło po kłótni między kobietą a landlordem, w której poszło o spóźnienie się kobiety i jej trójki znajomych na wymeldowanie się z pokoju.

W pewnym momencie właściciel kazał jej wyjść i pchnął ją w kierunku schodów, z których Nkumbi spadła.

Przez chwilę nagrania widać ją leżącą nieruchomo na podłodze. Właściciel zbiegł natychmiast na dół i zawołał, żeby ktoś wezwał karetkę.

-„Wiedziałyśmy, że jesteśmy spóźnione, więc zadzwoniłyśmy do drzwi, które otworzyła nam kobieta. Powiedziała, że nasze spóźnienie jest nie do zaakceptowania oraz, że musimy natychmiast opuścić pokój. Ja powiedziałam, żeby dała nam tylko kilka minut na spakowanie się i przeprosiłam za nasze spóźnienie”.

Warto przeczytać: [NASZ NEWS] Lewacy przeganiają wolnościowców. Nielegalne działania faszystów utrudniają organizację Pikniku Wolnościowego [VIDEO]

-„Wtedy pojawił się mąż kobiety, który był bardzo zdenerwowany. Kiedy spytałam się go, dlaczego się tak denerwuje, przecież już wychodzimy, to powiedział: Musicie już iść, to nie jest Afryka”

Kiedy Nkumbi próbowała wyjść, mężczyzna chwycił ją i zaczęli się szamotać. „Przez sposób, w jaki to zrobił, wiedziałam, że będzie chciał mnie zrzucić ze schodów i spanikowałam. Opierałam się o ścianę, ale w końcu straciłam równowagę, ponieważ nie miałam się czego chwycić, bo w końcu ściana, to ściana. W tym momencie spadłam z tych schodów” – wspominała Nkumbi.

Kobieta została zabrana do szpitala z kilkoma ranami i zadrapaniami. Niedługo potem została zwolniona do domu, ponieważ nie wymagała dalszej hospitalizacji.

Przeczytaj też: Szokujący film z brutalnego pobicia w windzie podbija internet. Trzech czarnoskórych bandytów poszukuje policja [VIDEO]

Źródło: huffingtonpost.com/Wolność24

7 KOMENTARZE

  1. Nie bardzo rozumiem. Tylko na YTube czasem przemknie filmik jak murzyn lub mniej czarny Afrykańczyk kopie w plecy schodzącą po schodach Niemkę czy Francuzkę a setki takich przypadków są utajniane przez policję a tutaj wolnościowa gazetka pokazuje dramat murzynki która lekceważy zawarftą wcześniej umowę na wynajem pokoju. A skąd Anglik miał wiedzieć, że ona nienauczona zbiegać po schodach?

  2. Sama spadła. Trzymała się ściany a nie poręczy czyli się zapierała.
    Paskudna baba z pretensjami do całego świata.
    To, że czarna to bez znaczenia.

    • Europejskim standartem jest spychaniem ze schodow ? To moze faktycznie czas zaczac sie wstydzic bycia Europejczykiem. Jestem ciekawa czy rowniez umiescilby je pan, gdyby taka sytuacja zdarzyla sie panu/panskiej matce/zonie/corce.

  3. Po pierwsze co to az informacja? To ejest jakiś pudelek?A jakie to standardy europejskie pozwalają słuchać że schodów?Co ma do tego kolor skóry i pochodzenie? I w końcu portal wolność 24 mieni się konserwatywnym ktory broni wartości. A używa jezyka sfustrowanych polonosow z Anglii. Nie ma takiego słowa w języku polskim jak „landlord”.Po polsku to po prostu „właściciel”

  4. Dla mnie jednak ma znaczenie – pan Marek – że czarna była ta baba 🙂 białej bym pożałował , a tak to zupełnie inna sytuacja 🙂 Klawo leciała 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here