Niebywała hipokryzja lewackich bojówkarzy. Transseksualista z Antify atakuje czarnego mężczyznę [VIDEO]

fot. screen youtube

Wyzwiska, przekleństwa i nieudolna próba pobicia, tak zachowuje się bojówka Antify z Portland. Nagranie szokuje i pokazuje prawdziwe oblicze czarno-czerwonych „bojowników”.

Głównym antybohaterem tego filmu jest mężczyzna? No właśnie na to pytanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Prawdopodobnie jest to osobnik płci męskiej, który jednak życie postanowił prowadzić jako osobnik płci żeńskiej.

Zobacz także: Ryszard Petru w Szczecinku. Lider Nowoczesnej nie spodziewał się takiego przywitania. Pora się przyzwyczaić [VIDEO]

I tak, na filmie widać jak czarnoskóry mężczyzna stara się porozmawiać z przedstawicielami Antify, którzy prowadzą „manifestację” pod lokalem znanej sieci fast foodowej. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co zainteresowało mężczyznę, ponieważ na jego próby rozmowy przedstawiciel lewackiej bojówki odpowiada wyłącznie serią przekleństw.

Jak to często bywa w takich sytuacjach, transseksualny przedstawiciel organizacji, która na ustach niesie „wartości – absolutnej równości” prezentuje kompletnie inne stanowisko, a w przypadku zagrożenia swoich „ideowych haseł” jest w stanie odpowiedzieć tylko brutalnym słownym atakiem.

Na filmie widać również, że nastawiony bojowo lewak, jest mocny wyłącznie w słowach które wykrzykuje. W momencie, gdy obrażany czarnoskóry mężczyzna zaatakował pięściami, to szarpanina trwała zaledwie kilka sekund i transseksualista nie miał w niej żadnych szans.

źródło: Youtube.com / Wolność24.pl

2 KOMENTARZE

  1. W USA są zbierane podpisy pod petycją aby uznać antifę i inne lewackie bojówki za organizację terrorystyczne. Cała akcja została zainicjowana po brutalnych atakach na zwolenników Trumpa podczas wystąpienia konserwatywnego blogera na kampusie uniwersytetu w Berkeley.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here