Zbydlęcenie ludzi sięga zenitu. Nastolatkowie na facebooku transmitowali gwałt

fot. Gulfort Police

Dwóch 17-latków i jeden 19-latek zostali zatrzymani pod zarzutem gwałtu na 23-latce. Całość zajścia transmitowali na żywo na facebooku. Nagranie zobaczyło 80 tysięcy internautów.

Jak twierdzi lokalna policja, do gwałtu doszło w mieszkaniu jednego z chłopaków. Dwóch z nich było znajomymi kobiety, którą zmusili do współżycia.

Zobacz także: Islamscy ekstremiści to nie jedyny problem w Szwecji. Możliwe kolejne strefy „no-go”. Kolejna plaga opanowuje postępowy Sztokholm

Transmisja na żywo, teraz usunięta z serwisu, trafiła do blisko 80 tysięcy użytkowników facebooka. Wcześniej nagranie było udostępnione ponad 1000 razy.

Video rozpoczynało się w łazience, gdzie jeden z 17-latków zmusza 23-letnią koleżankę do seksu oralnego. W tle słychać głosu nawołujące do kolejnych etapów oraz specyficzne, wzajemne „dopingowanie”.

Po raz kolejny jesteśmy świadkami ciemnej strony social mediów. Chciałbym, aby ludzie zwrócili uwagę na to, jak zepsute jest nasze społeczeństwo. Filmujemy ból i cierpienie, a następnie dzielimy się tym w internecie, oglądamy to” – komentował sprawę Leonard Papania, szef policji z Gulfport.

Zobacz również: Głupota nie popłaca. Pędziły i transmitowały to na Facebooku. Nagrały swoją śmierć [SZOKUJĄCE VIDEO]

Gwałt transmitowany na żywo to nie pierwsze tego rodzaju nagranie, które pojawia się w popularnym serwisie społecznościowym. Wielokrotnie na łamach portalu informowaliśmy już o innych, równie brutalnych zajściach, które użytkownicy mogli oglądać w formie video.

źródło: Wprost.pl / Wolność24.pl

9 KOMENTARZE

    • Przenieś się ze slumsów w jakieś normalne miejsce, to być może twoje statystyki się poprawią, albo po prostu wyprowadź się od rodziców jak ich tak nie lubisz.

  1. Jeżeli to dalej potrwa, to jedynym warunkiem przetrwania naszej cywilizacji będzie eksterminacja, tych muzułmańskich bydlaków. Tylko, kto to zrobi ? Szwedzi, Francuzi, czy może Niemcy ? Ja chyba żartuję …

  2. To sobie nie żartuj 🙂 ,, czarnusi ” tak mają , dla tego robią co lubią , ja jednak nie żałuję tej panienki , sama polazła do mieszkania ,, ciapatych ” 🙂

  3. Nie pokazujcie na miniaturkach przemocy. Dla mnie ta ręka na szyi jest przekroczeniem granicy. Takie zdjęcia inspirują nie to co trzeba. Wystarczyłyby twarze sprawców. Wtedy to nawet dużo komentarza nie trzeba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here