Co za dzicz! Arabscy imigranci w Niemczech napastowali nieletnią dziewczynę i atakowali policję. Merkel co ty zrobiłaś?

zdk. ilustracyjne/ foto:Twitter

Podczas rozpoczętego w weekend festynu w Schorndorf pod Stuttgartem na południu Niemiec doszło do przypadków molestowania seksualnego kobiet przez uchodźców oraz do ataków na policjantów – podały media w poniedziałek. Władze wzmocniły środki bezpieczeństwa.

-„Agresja wobec policjantów była przerażająca” – powiedział w poniedziałek rzecznik policji cytowany przez agencję dpa.

Z policyjnego komunikatu wynika, że uczestniczki festynu, w tym 17-letnia dziewczyna, były seksualnie molestowane na miejskim rynku oraz przed dworcem kolejowym.

Podejrzanymi są Irakijczyk oraz trzech uchodźców z Afganistanu starających się o azyl w Niemczech.

Czytaj też:Droga przez rozpalone piekło. Bohaterski Szeryf przedziera się przez ogarnięty ogniem las by ratować dzieci [VIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę w parku zamkowym zebrało się około 1000 nastolatków, z których – jak pisze policja – „duża część była obcego pochodzenia„.

Młodzież obrzuciła butelkami fasadę zamku, atakowała też innych uczestników.

Podczas próby zatrzymania jednego z napastników doszło starcia z pozostałymi uczestnikami. Liczące 30-50 osób grupy młodzieży przez całą noc atakowały policyjne radiowozy butelkami. Część z nich uzbrojona była w noże i straszaki.

Policja zapowiedziała, że do końca festynu we wtorek zaostrzy środki bezpieczeństwa. Teren zostanie lepiej oświetlony, zwiększona zostanie ponadto liczba funkcjonariuszy.

Przeczytaj też: Kompromitacja KOD-owców. To nagranie podbija sieć. Zapytani w jakim konkretnie celu protestują – nie wiedzieli [VIDEO]

5 KOMENTARZE

    • Nie ma niemieckich mężczyzn – to wszystko co żyje w RFN to potomkowie sowieckich sołdatów, różnych mongołów zza Uralu, którzy gwałcili w 1945 wszystko co ma 4 nogi za wyjątkiem stołu. Jakoś mi szwabów nie jest szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here