Frasyniuk bije na oślep. „PiS robi zamach stanu, opozycja współodpowiedzialna za dewastację państwa”

źródło: facebook

Władysław Frasyniuk w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” wyraził obawy co do współpracy PO z Nowoczesną w ramach działań opozycyjnych. Teraz opozycja zdaje ostatni egzamin, egzamin poprawkowy. I jeśli nie wstrzyma tej dewastacji państwa prawa, to będzie za nią współodpowiedzialna – mówił na łamach gazety.

Mam wrażenie, że trzeba mówić wprost: mamy do czynienia z zamachem stanu. Dziś już chyba wszyscy mają przekonanie, że tworzy się system autorytarny w Polsce – mówił w Frasyniuk.

W tej sytuacji postanowił uderzyć w PiS, ale i w PO i Nowoczesną. Teraz opozycja zdaje ostatni egzamin, egzamin poprawkowy. I jeśli nie wstrzyma tej dewastacji państwa prawa, to będzie za nią współodpowiedzialna. I będzie w pewnym stopniu współuczestnikiem tego przestępstwa – ostrzegał ludzi związanych z opozycją.

Wystarczy spojrzeć na strony internetowe partii opozycyjnych, które zasiadają w parlamencie. (…) I nie widać tam tego zagrożenia. Trzeba wsłuchać się w głosy profesorów prawa, że gdyby zebrać wszystkie te ustawy PiS, to mamy prawo stanu wyjątkowego. Jak spojrzymy na stronę PO czy Nowoczesnej, PSL, to szczerze mówiąc, głęboko się zastanawiam, czyje i jakie interesy reprezentują te partie – huczał.

Prawdziwy lider musi być tutaj, musi być w Polsce, musi przemawiać z sejmowej mównicy i być pod ochroną immunitetu. Tylko wtedy będzie realnie istniał na polskiej scenie politycznej – mówił odnosząc się do Donalda Tuska.

Po takich wypowiedziach można domyślać się, że Frasyniuk kreuje się na lidera opozycji. To osoba, która doskonale się tam przyda i doprowadzi do jej szybszego upadku. To kolejna osoba, która będzie ją ośmieszać i rozbijać.

Zobacz: Kompromitacja KOD-owców. To nagranie podbija sieć. Zapytani w jakim konkretnie celu protestują – nie wiedzieli [VIDEO]

Źródło: rp.pl, wpolityce.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here