HIT! Marian Kowalski śpiewa „Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka”. Nowy etap kariery? [VIDEO]

Marian Kowalski

Z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego zajadle antykatolickie środowisko lubelskich protestantów nakręciło klip do piosenki „Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka”.

Piosenkę śpiewa nie kto inny jak Marian Kowalski.

Pomimo, że dziś bredzi na temat Katolicyzmu, trzeba przyznać, że śpiewa dobrze.

To już kolejny przejaw aktywności w show biznesie sławnych narodowców.

Wcześniej rolą w serialu kryminalnym zasłynął Jacek Międlar.

Może więc ekstremiści nie zjednoczą się na niwie politycznej tylko kulturalnej i zamiast wspólnej partii zaczną produkować musical – np. „Roman Dmowski superstar”, „Skin”, „Marian mia”.

Zobacz nagranie poniżej.

Jan Bodakowski

O Marianie Kowalskim pisaliśmy w
Totalna kompromitacja Mariana Kowalskiego. Kowalski trafi do piekła, bredzi o Kościele katolickim jakby był opętany

13 KOMENTARZE

  1. Czlowieku to Ty bredzisz poczytaj sobie wpierw wypowiedzi dostojnikow katolickich jak sprzedaja chrzescijanska Polske na rzecz lewactwa i pomysl

  2. @pan Marek # znam typa , on próbuje znalezć sposób na życie , proponuje nie ,, brać go na poważnie ” to tylko finansowy dziad . On zrobi wszystko by mieć na życie ! DJABŁU SPRZEDA DUSZĘ ZA PARE GROSZY . Ja to nawet rozumiem , bo znam biedę ! Tylko że on kreuje się na ,, Wodza ” tego ja nie toleruję !!!!!!!!!!!!

  3. Bredzi nt kościoła? Buahaha poziom tego portalu można porównać do faktu. To był ostatni „artykuł” który przeczytałem na tym portalu. Tam gdzie nie ma moralności, tam nie da się zbudować prawdziwej siły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here