Owsiak do 65 letniej posłanki Pawłowicz: „Niech pani spróbuje seksu”. Doczekał się riposty!

Jerzy Owsiak. Foto: PAP/Marcin Obara

Podejmiemy kroki prawne w związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat Krystyny Pawłowicz – zapowiedziała w sobotę rzeczniczka PiS Beata Mazurek. „Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J. Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów” – oświadczyła.

„Niech pani spróbuje seksu” – takie słowa Owsiak miał skierować podczas Przystanku Woodstock do posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. „Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać” – dodał.

Jak podaje portal wp.pl, słowa padły w trakcie przerwy pomiędzy spotkaniami w woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych. Owsiak odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Pawłowicz, która w 2014 r. stwierdziła, że na Woodstocku „dochodzi do szczucia na Kościół” i promuje się wartości satanistyczne.

„W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki” – zapowiedziała rzeczniczka PiS w oświadczeniu.

„Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J.Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów. Prostacki atak na kobietę, profesora, byłego członka Trybunał Stanu, członka Krajowej Rady Sądownictwa i posła na Sejm RP jest nie do zaakceptowania” – podkreśliła Beata Mazurek.

Wcześniej na Twitterze Mazurek napisała, że „J. Owsiak w paskudny sposób obraził posłankę Pawłowicz i przy okazji wszystkie kobiety”. „To zwykłe chamstwo. Inaczej się tego nazwać nie da” – dodała.

23. Przystanek Woodstock rozpoczął się w czwartek i potrwa do nocy z soboty na niedzielę. Po raz 14. impreza jest organizowana w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem. (PAP)

Zachęcamy do lektury: Groteska. Opozycja wzywa do bojkotu płynu do mycia naczyń. Alternatywą dla bojkotowanych polskich produktów i firm, są zagraniczne koncerny

11 KOMENTARZE

  1. Ja dawno mówiłam że trzeba ją wysłać jako ambasadorkę do Francji – może Makaron się zakocha i będziemy mieć drugą Walewską? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here